تی وی تو
بازی زنده  برایتون استون ویلا

بازی زنده برایتون استون ویلا

پخش زنده فوتبال برایتون استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برایتون استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز
برایتون
استون ویلا

پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۶:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال برایتون استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برایتون استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برایتون استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال استون ویلا و برایتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برایتون استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی برایتون استون ویلا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برایتون استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال برایتون استون ویلا

۸ مهر ۱۴۰۲

استون ویلا موفق شد در چارچوب بازی هفتم لیگ برتر، برایتون را در ویلا پارک با شکست سنگینی بدرقه کند. همان‌طور که در تحلیلی تاکتیکی این بازی خوانده بودید، شاگردان اونای امری برای گلزنی به حرکات انفجاری و استفاده از بازی‌سازی برایتون در فاز دفاعی چشم دوخته بودند.

 دقیقه ۱۴ پخش زنده فوتبال برایتون استون ویلا روزی پاس زیبای مک گین، متی کش از سمت راست نفوذ کرد و ارسال او را اولی واتکینز در مقابل دروازه تبدیل به گل کرد. دقایقی بعد در دقیقه ۲۱، روی یک ضد حمله طوفانی، واتکینز با قدرت حمل توپ خود به زیبایی گل دوم ویلا را به ثمر رساند. شوک بازیکنان دربی باعث شد آن‌ها در دقیقه ۲۵ گل سوم را روی گل به خودی استوپینیان دریافت کنند.

 در حالی که آنسو فاتی یکی از گل‌های خورده را جبران کرده بود، همکاری دوباره زوج خطرناک واتکینز و مک گین منجر به هت تریک مهاجم انگلیسی و گل چهارم استون ویلا شد. در دقایق پایانی نیز جیکوب رمزی با ضربه‌ای از پشت محوطه و داگلاس لوئیز در واپسین لحظات، عصر دل‌انگیز ویلا پارک را تکمیل کردند. 

پخش زنده فوتبال برایتون استون ویلا

استون ویلابرایتون
۳۹٪مالکیت۶۱٪
۹شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۳۲۴تعداد پاس۵۰۵
۲۶۱تعداد پاس صحیح۴۴۰
۶سانتر۱۰
۱کرنر۳
۱۹خطا۲۰
۰آفساید۷
۴کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال برایتون استون ویلا

پخش زنده بازی برایتون استون ویلا

در جریان بازی های هفته ی شانزدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های برایتون و استون ویلا با هم دیدار کردند. در کمال ناباوری ، الیستر در دقیقه ی ۱ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و البته ۲۰ دقیقه ی بعد  اینگز بود که این برتری را از برایتون گرفت و به تساوی بدل کرد.

در نیمه ی دوم اینگز با استفاده از یک فرصت طلایی بار دیگر دروازه ی حریف را در هم کوبید و اما در ادامه بازی در میانه ی میدان ادامه یافت و موقعیت ها ی خوب پیش آمده با غفلت بازیکنان از دست مس رفت تا در نهایت پخش زنده فوتبال برایتون استون ویلا با برتری ۲-۱ استون ویلا به پایان برود.

 

پخش بازی برایتون استون ویلا

برایتون  استون ویلا
۶۵%مالکیت۳۵%
۲شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۱
۵۲۶تعداد پاس۲۹۳
۴۵۴پاس صحیح۲۱۱
۲۶سانتر۴
۱۱کرنر۴
۱۴خطا۱۱
۳آفساید۱
۲کارت زرد۷

پخش بازی برایتون استون ویلا

 

پخش آنلاین برایتون استون ویلا

در جریان بازی های هفته ی بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس ، تیم های استون ویلا و برایتون به دیدار هم رفتند.نیمه ی نخست این دیدار با خشونت زیادی از یمت دو تیم همراه بود و کش در دقیقه ی ۱۷ موفق شد تنها گل نیمه ی نخست را به ثبت برساند تا استون ویلا با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه ی دوم روال خشونت آمیز بازی ادامه داشت و این بار واتکینز دروازه ی برایتون را برای بار دوم باز کرد. این گل امید برایتون برای شکست حریف را از بین برد و در ادامه ی پخش بازی برایتون استون ویلا آن ها بازی را در میانه ی میدان نگه داشتند تا در نهایت این دیدار با برتری ۲-۰ استون ویلا به پایان برسد.

 

پخش بازی برایتون استون ویلا

 

برایتون ستون ویلا
۶۷%مالکیت۳۳%
۱شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۵۶۹تعداد پاس۲۸۹
۴۹۹پاس صحیح۲۲۸
۲۵سانتر۶
۷کرنر۲
۱۷خطا۱۱
۴کارت زرد۵

پخش بازی برایتون استون ویلا

برچسب‌ها: