تی وی تو
بازی زنده  استون ویلا المپیاکوس

بازی زنده استون ویلا المپیاکوس

پخش زنده فوتبال استون ویلا المپیاکوس امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های استون ویلا و المپیاکوس بازی خواهند داشت. استون ویلا مقابل المپیاکوس را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده استون ویلا و المپیاکوس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی
استون ویلا
المپیاکوس

پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ کنفرانس اروپا

پخش زنده فوتبال استون ویلا المپیاکوس امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های استون ویلا و المپیاکوس بازی خواهند داشت. استون ویلا مقابل المپیاکوس را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده استون ویلا و المپیاکوس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت پخش آنلاین بازی استون ویلا المپیاکوس تماشا کنید.

در پایان زنده بازی استون ویلا المپیاکوس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده استون ویلا و المپیاکوس را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال استون ویلا المپیاکوس

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

تیم یونانی المپیاکوس در مرحله نیمه نهایی لیگ کنفرانس به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه ۴-۲ به پیروزی رسید.

نیمه نخست این دیدار با درخشش الکعبی همراه بود. این تیم در دقیقه ۱۶ و ۲۹ برای المپیاکوس دبل کرد تا این تیم به برتری ۲-۰ برسد.

در نیمه دوم شاهد کامبک فوق العاده ای از استون ویلا بودیم. واتکینز و دیابی در همان دقایق ابتدایی با جبران گل های خورده کار را به تساوی ۲-۲ کشاندند اما این پایان کار المپیاکوس در این دیدار نبود.

در دقیقه ۵۶ پخش زنده فوتبال استون ویلا المپیاکوس الکعبی برای زدن ضربه ایستگاهی پشت توپ قرار گرفت و به این ترتیب سومین گل المپیاکوسی ها به ثبت رسید. چند دقیقه پس از این گل، هزه با زدن گل چهارم پیروزی را برای المپیاکوس تضمین کرد.

استون ویلا در دقیقه ۸۴ فرصت داشت تا با یک پنالتی، یکی دیگر از گل های خورده را جبران کند اما داگلاس لوئیز موفق نشد توپ را وارد دروازه حریف کندا دومین بازی در مرحله نیمه‌نهایی با شاهکار المپیاکوس به پایان برسد.

این تیم یونانی با این پیروزی خارج از خانه در اولین بازی نیمه نهایی لیگ کنفرانس اروپا در راه صعود به فینال امتیاز کسب کرد.

پخش زنده فوتبال استون ویلا المپیاکوس

استون ویلا المپیاکوس 
۶۶%مالکیت۳۴%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۵۰۴تعداد پاس۲۷۵
۴۵۸پاس صحیح۲۰۱
۱۸سانتر۱۲
۶کرنر۴
۱۰خطا۸
۰آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال استون ویلا المپیاکوس