تی وی تو
استقلال تهران
گل گهر سیرجان

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده جام حذفی ایران

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال گل گهر سیرجان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان امشب را آنلاین تماشا کنید.

چطور پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان را تماشا کنیم

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال استقلال گل گهر سیرجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال گل گهر سیرجان را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال گل گهر سیرجان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال گل گهر سیرجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان – ۴ تیر ۱۴۰۰

دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. استقلالی ها در نیمه ی نخست عملکرد فوق العاده ای داشتند و موفق شدند ۲ بار دروازه ی حریف را باز کنند. محمدحسین مرادمند در دقیقه ی ۱۲ و مهدی مهدی‌پوردر دقیقه ی ۱۹ برای استقلال گلزنی کردند تا شاگردان مجیدی برابر تیم قلعه‌نویی پیروزی با ارزشی کسب کنند. در نیمه ی دوم اما ، بازی در میانه ی زمین در جریان بود و شاهد حمله ی موفقی از دو تیم نبودیم.استقلال با این پیروزی ۴۳ امتیازی شد و در جایگاه سوم باقی ماند. گل گهر سیرجان هم با ۳۵ امتیاز به رتبه پنجم جدول سقوط کرد.

 

 

 

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان – ۱۰ دی ۹۹

تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و استقلال در رقابت های هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع استقلالی ها به پایان رسید.گل های این دیدار را  وریا غفوری در دقیقه ۸ و مهدی قائدی در دقیقه ۱۴ برای استقلال و احمد زنده روح در دقیقه ۷۸ برای گل گهر به ثمر رساندند.وریا غفوری، کاپیتان استقلال یک ضربه پنالتی را نیز دقیقه ۳۰ از دست داد و توپ را به بیرون زد. علیرضا حقیقی دروازه‌بان گل‌گهر در این دیدار نمایش ضعیفی داشت و دو پنالتی به استقلالی‌ها داد. استقلال که جنگ صدرنشینی با شاگردان امیر قلعه‌نویی را به سود خود تمام کرد، ۱۵ امتیازی شد و گل‌گهر با ۱۴ امتیاز به رده سوم جدول سقوط کرد.

 

 

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان – ۸ اسفند ۹۸

در دیداری از هفته بیست و یکم لیگ برتر استقلال در روزی که مهمان گل‌گهر بود با حساب یک بر صفر شکست خورد همچنین سه دستیار مجید جلالی با کارت قرمز داور اخراج شد.بازی به صورت آرام از سوی هر دو تیم آغاز شد اما بعد از گذشت چند دقیقه، استقلالی‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات خود را از جناحین آغاز کردند اما پیشتازی استقلال ادامه دار نبود و مجددا بازی به تعادل رسید. هر دو تیم تا دقیقه بیست نفوذ هایی روی دروازه همدیگر داشتند که خطری در پی نداشت. جدی‌ترین موقعیت استقلال در ۳۲ خلق شد که ضربه زمینی و آرام شاکری در موقعیت مساعد از داخل محوطه جریمه به راحتی توسط حسینی دفع شد

استقلال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ دروازه نساجی چندین بار تهدید شد. حرکت عالی قائدی در محوطه جریمه حریف منجر به موقعیت خطرناکی شد که راه به دروازه نیافت.علیرضا ابراهیمی در دقیقه ۶۱ برای گل‌گهر گل زد.بر خلاف جریان بازی، گل گهر سیرجان در دقیقه ۶۱ توانست دروازه حسینی را باز کند. ارسال کرنر با دخالت گادوین منشا و ضربه سر ابراهیمی همراه شد تا میزبان گل نخست خود را وارد دروازه استقلال کند.ارسلان مطهری دقایقی بعد صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او از چند قدمی دروازه با اختلاف اندک به بیرون رفت تا دروازه تقریبا خالی بشاگردی بسته بماند.

در دقیقه ۶۷، واکنش عالی از حسینی در موقعیت تک به تک استقلال را در بازی نگه داشت و دروازه این تیم برای دومین بار باز نشد. یک دقیقه بعد بشاگردی در نقش ناجی ظاهر شد و ضربه کرنر آبی‌ها را با جایگیری خوب مهار کرد.

در دقیقه ۷۷، ضربه سر شیرجه‌ای ارسلان مطهری به داخل دروازه گل گهر با واکنشی دیدنی بشاگردی به کرنر رفت و تبدیل به گل نشد.در نهایت تلاش‌های استقلال برای زدن گل تساوی راه به جایی نبرد و گل‌گهر با دفاع از تک گل خود توانست این دیدار را با برتری یک بر صفر به پایان برساند.با این نتیجه استقلال با ۳۶ امتیاز در رده سوم باقی ماند اما گل گهر با ۱۹ امتیاز به رتبه دوازدهم جدول رده بندی صعود کرد.

 

 

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان – ۱۲ مهر ۹۸

در دیداری از هفته بیست و یکم لیگ برتر استقلال در روزی که مهمان گل‌گهر بود با حساب یک بر صفر شکست خورد.علیرضا ابراهیمی در دقیقه ۶۱ برای نساجی گل زد. همچنین سه دستیار مجید جلالی با کارت قرمز داور اخراج شد. با این نتیجه استقلال با ۳۶ امتیاز در رده سوم باقی ماند اما گل گهر با ۱۹ امتیاز به رتبه دوازدهم جدول رده بندی صعود کرد.بازی به صورت آرام از سوی هر دو تیم آغاز شد اما بعد از گذشت چند دقیقه، استقلالی‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات خود را از جناحین آغاز کردند اما پیشتازی استقلال ادامه دار نبود و مجددا بازی به تعادل رسید.

جدی‌ترین موقعیت استقلال در ۳۲ خلق شد که ضربه زمینی و آرام شاکری در موقعیت مساعد از داخل محوطه جریمه به راحتی توسط حسینی دفع شد.در دقیقه ۳۷، برخورد توپ به دست پورعلی منجر به خطای هند در فاصله ۲۰ متری برای استقلال شد اما ضربه پای چپ میلیچ به بیرون از چارچوب دروازه رفت. استقلال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ دروازه نساجی چندین بار تهدید شد. حرکت عالی قائدی در محوطه جریمه حریف منجر به موقعیت خطرناکی شد که راه به دروازه نیافت.

بر خلاف جریان بازی، گل گهر سیرجان در دقیقه ۶۱ توانست دروازه حسینی را باز کند. ارسال کرنر با دخالت گادوین منشا و ضربه سر ابراهیمی همراه شد تا میزبان گل نخست خود را وارد دروازه استقلال کند.در دقیقه ۶۷، واکنش عالی از حسینی در موقعیت تک به تک استقلال را در بازی نگه داشت و دروازه این تیم برای دومین بار باز نشد. در دقیقه ۷۷، ضربه سر شیرجه‌ای ارسلان مطهری به داخل دروازه گل گهر با واکنشی دیدنی بشاگردی به کرنر رفت و تبدیل به گل نشد.در نهایت تلاش‌های استقلال برای زدن گل تساوی راه به جایی نبرد و گل‌گهر با دفاع از تک گل خود توانست این دیدار را با برتری یک بر صفر به پایان برساند.

 

گل‌گهر استقلال
۲ شوت در چارچوب  ۳
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۱
۴ کرنر ۹
۱۴ ضربه ایستگاهی ۲۲
۲۲ خطا ۱۴

 

 

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان – ۱۷ شهریور ۹۶

در دیداری از هفته ششم لیگ برتر، استقلال در روزی که میزبان گل‌گهر سیرجان بود این تیم را با حساب ۲ بر ۱ شکست دهد.استقلال که با لشکری از بازیکنان محروم و مصدوم و در غیاب سرمربی و تماشاگران خود در این بازی به میدان رفته بود خیلی زود روی یک کار تیمی و با اشتباه دروازه‌بان گل‌گهر توسط میلیچ به گل رسید. با این حال طبق روند بازی‌های قبلی خود، برتری این تیم تنها چند دقیقه دوام آورد و گل‌گهر با یک پنالتی عجیب و توسط بهنام برزای به گل رسید تا بازی با نتیجه تساوی دنبال شود.

نیمه اول پس از دو گل دقایق ابتدایی، صحنه حساس دیگری روی دروازه دو تیم نداشت و بازی در نهایت با تساوی یک بر یک در نیمه اول به پایان رسید.استراماچونی در زمان استراحت بین دو نیمه دو تغییر را در ترکیب استقلال اعمال کرد و زکی‌پور و تبریزی به ترکیب این تیم اضافه شدند. آبی‌ها خیلی زود و باز هم روی اشتباه دروازه‌بان گل‌گهر موفق به گلزنی شدند و این بار مهدی قائدی دروازه گل‌گهر را باز کرد. پس از این گل، آبی‌ها به دنبال کنترل جریان بازی بودند و در این راستا نیز موفق عمل کردند.

تعویض‌های تهاجمی وینگو در این بازی نیز تاثیری در جریان بازی نداشت و این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک به سود استقلال به پایان رسید تا آبی‌ها دومین پیروزی متوالی خود در فصل جاری و نخستین پیروزی خود در لیگ نوزدهم را جشن بگیرند.با سه امتیاز این بازی ۶ امتیازی شد و از قعر جدول فاصله گرفت. گل‌گهر نیز با قبول شکست ۳ امتیازی ماند تا وضعیت این تیم همچنان بحرانی باشد.

Published دسامبر 27, 2020

Last updated آگوست 2, 2021

بازیهای یکشنبه ۴ مهر

پخش زنده فوتبال موناکو کلرمونت فوت

یکشنبه ۱۸:۳۰

لیگ 1 فرانسه

کلرمونت فوت
موناکو

زنده

پخش زنده فوتبال تاتنهام آرسنال ‌

یکشنبه ۱۹:۰۰

لیگ برتر انگلیس

آرسنال
تاتنهام

زنده

پخش زنده فوتبال لاتزیو رم ‌

یکشنبه ۱۹:۳۰

سری آ ایتالیا

آاس رم
لاتزیو

زنده

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای گزتپه ‌

یکشنبه ۱۹:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

گزتپه
گالاتاسرای

زنده

پخش زنده فوتبال ناپولی کالیاری ‌

یکشنبه ۲۲:۱۵

سری آ ایتالیا

کالیاری
ناپولی

بازیهای دوشنبه ۵ مهر

پخش زنده فوتبال الغرافه ام صلال

دوشنبه ۱۷:۱۵

لیگ ستارگان قطر

ام صلال
الغرافه قطر

پخش زنده فوتبال الریان قطر الخور

دوشنبه ۲۰:۰۰

لیگ ستارگان قطر

الخور
الریان قطر

بازیهای سه‌شنبه ۶ مهر

پخش زنده فوتبال الهلال الفیحا عربستان

سه‌شنبه ۱۸:۵۵

لیگ برتر عربستان

الفیحاء
الهلال عربستان

پخش زنده فوتبال آژاکس بشیکتاش

سه‌شنبه ۲۰:۱۵

لیگ قهرمانان اروپا

بشیکتاش
آژاکس

پخش زنده فوتبال اینتر شاختاردونتسک

سه‌شنبه ۲۰:۱۵

لیگ قهرمانان اروپا

شاختار دونتسک
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال شباب الاهلی الوصل

سه‌شنبه ۲۰:۳۰

لیگ برتر امارت

الوصل امارات
شباب الاهلی

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پاری سن ژرمن
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال دورتموند اسپورتینگ لیسبون

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

اسپورتینگ لیسبون
دورتموند

پخش زنده فوتبال لایپزیش کلوب بروژ

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

کلوب بروژ
لایپزیش

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آث میلان

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

آث میلان
اتلتیکو مادرید

پخش زنده فوتبال پورتو لیورپول

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

لیورپول
پورتو

پخش زنده فوتبال رئال مادرید شریف

سه‌شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

شریف مولداوی
رئال مادرید

بازیهای چهارشنبه ۷ مهر

پخش زنده فوتبال زنیت سن پترزبورگ مالمو

چهارشنبه ۲۰:۱۵

لیگ قهرمانان اروپا

مالمو
زنیت سن پترزبورگ

پخش زنده فوتبال آتالانتا یانگ بویز

چهارشنبه ۲۰:۱۵

لیگ قهرمانان اروپا

یانگ بویز
آتالانتا

پخش زنده فوتبال بورنموث پیتر بورو

چهارشنبه ۲۲:۱۵

چمپیونشیپ انگلیس

پیتر بورو
بورنموث

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ویارئال

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

ویارئال
منچستر یونایتد

پخش زنده فوتبال یوونتوس چلسی

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

چلسی
یوونتوس

پخش زنده فوتبال لیل سالزبورگ

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

سالزبورگ
لیل

پخش زنده فوتبال سویا وولفسبورگ

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

وولفسبورگ
سویا

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ دیناموکیف

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

دیناموکیف
بایرن مونیخ

پخش زنده فوتبال بارسلونا بنفیکا

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

بنفیکا
بارسلونا