تی وی تو
بازی زنده  استقلال و گل گهر سیرجان

بازی زنده استقلال و گل گهر سیرجان

پخش زنده بازی استقلال و گل گهر سیرجان امروز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های استقلال و گل گهر سیرجان بازی خواهند داشت. استقلال مقابل گل گهر سیرجان را آنلاین تماشا کنید. بازی استقلال و گل گهر سیرجان را تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی استقلال
استقلال تهران
گل گهر سیرجان

سه‌شنبه ۸ خرداد ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی استقلال و گل گهر سیرجان امروز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های استقلال و گل گهر سیرجان بازی خواهند داشت. استقلال مقابل گل گهر سیرجان را آنلاین تماشا کنید.

بازی استقلال و گل گهر سیرجان را تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی استقلال گل گهر سیرجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان

۳ دی ۱۴۰۲

گل گهر سیرجان در هفته چهاردهم لیگ برتر ایران میزبان استقلال بود که این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. هر دو گل این دیدار در نیمه نخست به ثبت رسید. زاهدی در دقیقه ۲۰ و یامگا در دقیقه ۴۵ این گل ها را به ثبت رساندند. 

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان شاهد از دست رفتن چندین موقعیت خوب برای گلزنی بودیم که در نهایت منجر شد دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت داده و راهی رختکن شوند.

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان

پخش زنده بازی استقلال و گل گهر سیرجان

یدار تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و استقلال تهران در چارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر به میزبانی ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان برگزار شد که این بازی با برتری ۲ بر یک استقلال به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار با موقعیت های زیادی برای دو تیم همراه نبود اما این استقلالی ها بودند که توسط محمد محبی به گل رسیدند و با پیروزی راهی رختکن شدند.

نیمه دوم نیز همانند نیمه نخست دنبال شد و پس از گذشت دقایقی شاگردان امیر قلعه نویی توانستند گل خورده خود را جبران کرده و به تساوی دست پیدا کنند. پس از آن نیز دو تیم کاری از پیش نبردند تا اینکه استقلال روی یکی از حملات خود در دقایق اضافه پخش زنده بازی استقلال و گل گهر سیرجان توانست بر اثر خطای امین قاسمی نژاد یک پنالتی به نفع خود بگیرد. تصمیم داور حواشی بسیاری را در پیش داشت و اعضای دو تیم در کنار زمین همهمه ای ایجاد کردند از این رو داور یک کارت قرمز به ساپینتو و کارت دیگری به مربی گل گهر سیرجان داد.

با نتیجه به دست آمده و پیروزی شاگردان ساپینتو، استقلالی ها ۱۴ امتیازی شدند و جای خود را در جدول رده بندی با گل گهر عوض کردند تا به این صورت آبی پوشان تهرانی در رده دوم و شاگردان قلعه نویی در جایگاه سوم قرار بگیرند.

 

پخش زنده بازی استقلال و گل گهر سیرجان

 

پخش فوتبال زنده استقلال و گل گهر سیرجان

در یکی از مسابقات حساس هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال در استادیوم شهید قاسم سلیمانی سیرجان مهمان گل گهر بود.در نیمه نخست این بازی دو تیم یک بازی کسل کننده از خود نشان دادند و با تساوی ۰-۰ به رختکن ها رفتند. این بازی کسل کننده در نیمه دوم هم ادامه داشت و در پایان ۹۰ دقیقه دو تیم امتیاز ها را تقسیم کردند و پخش زنده فوتبال استقلال و گل گهر سیرجان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

قبل از شروع این دیدار به استقلالی ها اطلاع داده شد که دو بازیکن خارجی‌شان نمی‌توانند در ترکیب قرار بگیرند، اما به دلیل استفاده غیرمجاز گل گهر از اریک باگناما، ۳ بر صفر به سود استقلال اعلام شد.

 

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان

 

پخش آنلاین بازی استقلال و گل گهر سیرجان

در چارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم های استقلال و گل گهر به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۱ استقلال به پایان رسید تا شاگردان فرهاد مجیدی به دیدار نهایی برسند. امین پورعلی ابتدا دقیقه ۴+۴۵ گل‌گهر را پیش انداخت، اما وریا غفوری دو بار از روی نقطه پنالتی در دقایق ۷۲ و ۸۲ برای استقلال گلزنی کرد. 

در پایان پخش آنلاین بازی استقلال و گل گهر سیرجان فرهاد مجیدی در دومین تقابل با امیر قلعه‌نویی بار دیگر به پیروزی دست یافت. این سومین شکست قلعه‌نویی مقابل استقلال در این فصل از مسابقات بود.

 

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان

 

مکان پخش بازی استقلال مقابل گل گهر سیرجان

دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. استقلالی ها در نیمه ی نخست عملکرد فوق العاده ای داشتند و موفق شدند ۲ بار دروازه ی حریف را باز کنند. محمدحسین مرادمند در دقیقه ی ۱۲ و مهدی مهدی‌پوردر دقیقه ی ۱۹ برای استقلال گلزنی کردند تا شاگردان مجیدی برابر تیم قلعه‌نویی پیروزی با ارزشی کسب کنند. در نیمه ی دوم اما ، بازی در میانه ی زمین در جریان بود و شاهد حمله ی موفقی از دو تیم نبودیم.استقلال با این پیروزی ۴۳ امتیازی شد و در جایگاه سوم باقی ماند. گل گهر سیرجان هم با ۳۵ امتیاز به رتبه پنجم جدول سقوط کرد.

 

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

بازی استقلال و گل گهر سیرجان زنده امروز

تیم های فوتبال گل گهر سیرجان و استقلال در رقابت های هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع استقلالی ها به پایان رسید.گل های این دیدار را  وریا غفوری در دقیقه ۸ و مهدی قائدی در دقیقه ۱۴ برای استقلال و احمد زنده روح در دقیقه ۷۸ برای گل گهر به ثمر رساندند.وریا غفوری، کاپیتان استقلال یک ضربه پنالتی را نیز دقیقه ۳۰ از دست داد و توپ را به بیرون زد. علیرضا حقیقی دروازه‌بان گل‌گهر در این دیدار نمایش ضعیفی داشت و دو پنالتی به استقلالی‌ها داد. استقلال که جنگ صدرنشینی با شاگردان امیر قلعه‌نویی را به سود خود تمام کرد، ۱۵ امتیازی شد و گل‌گهر با ۱۴ امتیاز به رده سوم جدول سقوط کرد.

 

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان

در دیداری از هفته بیست و یکم لیگ برتر استقلال در روزی که مهمان گل‌گهر بود با حساب یک بر صفر شکست خورد همچنین سه دستیار مجید جلالی با کارت قرمز داور اخراج شد.بازی به صورت آرام از سوی هر دو تیم آغاز شد اما بعد از گذشت چند دقیقه، استقلالی‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات خود را از جناحین آغاز کردند اما پیشتازی استقلال ادامه دار نبود و مجددا بازی به تعادل رسید. هر دو تیم تا دقیقه بیست نفوذ هایی روی دروازه همدیگر داشتند که خطری در پی نداشت. جدی‌ترین موقعیت استقلال در ۳۲ خلق شد که ضربه زمینی و آرام شاکری در موقعیت مساعد از داخل محوطه جریمه به راحتی توسط حسینی دفع شد

استقلال نیمه دوم پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ دروازه نساجی چندین بار تهدید شد. حرکت عالی قائدی در محوطه جریمه حریف منجر به موقعیت خطرناکی شد که راه به دروازه نیافت.علیرضا ابراهیمی در دقیقه ۶۱ برای گل‌گهر گل زد.بر خلاف جریان بازی، گل گهر سیرجان در دقیقه ۶۱ توانست دروازه حسینی را باز کند. ارسال کرنر با دخالت گادوین منشا و ضربه سر ابراهیمی همراه شد تا میزبان گل نخست خود را وارد دروازه استقلال کند.ارسلان مطهری دقایقی بعد صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او از چند قدمی دروازه با اختلاف اندک به بیرون رفت تا دروازه تقریبا خالی بشاگردی بسته بماند.

در دقیقه ۶۷، واکنش عالی از حسینی در موقعیت تک به تک استقلال را در بازی نگه داشت و دروازه این تیم برای دومین بار باز نشد. یک دقیقه بعد بشاگردی در نقش ناجی ظاهر شد و ضربه کرنر آبی‌ها را با جایگیری خوب مهار کرد.

در دقیقه ۷۷ پخش زنده بازی استقلال گل گهر سیرجان ، ضربه سر شیرجه‌ای ارسلان مطهری به داخل دروازه گل گهر با واکنشی دیدنی بشاگردی به کرنر رفت و تبدیل به گل نشد.در نهایت تلاش‌های استقلال برای زدن گل تساوی راه به جایی نبرد و گل‌گهر با دفاع از تک گل خود توانست این دیدار را با برتری یک بر صفر به پایان برساند.با این نتیجه استقلال با ۳۶ امتیاز در رده سوم باقی ماند اما گل گهر با ۱۹ امتیاز به رتبه دوازدهم جدول رده بندی صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

پخش بازی آنلاین استقلال و گل گهر سیرجان

در دیداری از هفته بیست و یکم لیگ برتر استقلال در روزی که مهمان گل‌گهر بود با حساب یک بر صفر شکست خورد.علیرضا ابراهیمی در دقیقه ۶۱ برای نساجی گل زد. همچنین سه دستیار مجید جلالی با کارت قرمز داور اخراج شد. با این نتیجه استقلال با ۳۶ امتیاز در رده سوم باقی ماند اما گل گهر با ۱۹ امتیاز به رتبه دوازدهم جدول رده بندی صعود کرد.بازی به صورت آرام از سوی هر دو تیم آغاز شد اما بعد از گذشت چند دقیقه، استقلالی‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و حملات خود را از جناحین آغاز کردند اما پیشتازی استقلال ادامه دار نبود و مجددا بازی به تعادل رسید.

در دادمه پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان جدی‌ترین موقعیت استقلال در ۳۲ خلق شد که ضربه زمینی و آرام شاکری در موقعیت مساعد از داخل محوطه جریمه به راحتی توسط حسینی دفع شد.در دقیقه ۳۷، برخورد توپ به دست پورعلی منجر به خطای هند در فاصله ۲۰ متری برای استقلال شد اما ضربه پای چپ میلیچ به بیرون از چارچوب دروازه رفت. استقلال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ دروازه نساجی چندین بار تهدید شد. حرکت عالی قائدی در محوطه جریمه حریف منجر به موقعیت خطرناکی شد که راه به دروازه نیافت.

در ادامه پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان بر خلاف جریان بازی، گل گهر سیرجان در دقیقه ۶۱ توانست دروازه حسینی را باز کند. ارسال کرنر با دخالت گادوین منشا و ضربه سر ابراهیمی همراه شد تا میزبان گل نخست خود را وارد دروازه استقلال کند.در دقیقه ۶۷، واکنش عالی از حسینی در موقعیت تک به تک استقلال را در بازی نگه داشت و دروازه این تیم برای دومین بار باز نشد.

در دقیقه ۷۷ پخش زنده استقلال گل گهر سیرجان ، ضربه سر شیرجه‌ای ارسلان مطهری به داخل دروازه گل گهر با واکنشی دیدنی بشاگردی به کرنر رفت و تبدیل به گل نشد.در نهایت تلاش‌های استقلال برای زدن گل تساوی راه به جایی نبرد و گل‌گهر با دفاع از تک گل خود توانست این دیدار را با برتری یک بر صفر به پایان برساند.

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

گل‌گهراستقلال
۲شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۴کرنر۹
۱۴ضربه ایستگاهی۲۲
۲۲خطا۱۴

 

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

 

پخش بازی استقلال و گل گهر سیرجان

در دیداری از هفته ششم لیگ برتر، استقلال در روزی که میزبان گل‌گهر سیرجان بود این تیم را با حساب ۲ بر ۱ شکست دهد.استقلال که با لشکری از بازیکنان محروم و مصدوم و در غیاب سرمربی و تماشاگران خود در این بازی به میدان رفته بود خیلی زود روی یک کار تیمی و با اشتباه دروازه‌بان گل‌گهر توسط میلیچ به گل رسید. با این حال طبق روند بازی‌های قبلی خود، برتری این تیم تنها چند دقیقه دوام آورد و گل‌گهر با یک پنالتی عجیب و توسط بهنام برزای به گل رسید تا بازی با نتیجه تساوی دنبال شود.

نیمه اول پخش بازی زنده استقلال گل گهر سیرجان پس از دو گل دقایق ابتدایی، صحنه حساس دیگری روی دروازه دو تیم نداشت و بازی در نهایت با تساوی یک بر یک در نیمه اول به پایان رسید.استراماچونی در زمان استراحت بین دو نیمه دو تغییر را در ترکیب استقلال اعمال کرد و زکی‌پور و تبریزی به ترکیب این تیم اضافه شدند. آبی‌ها خیلی زود و باز هم روی اشتباه دروازه‌بان گل‌گهر موفق به گلزنی شدند و این بار مهدی قائدی دروازه گل‌گهر را باز کرد. پس از این گل، آبی‌ها به دنبال کنترل جریان بازی بودند و در این راستا نیز موفق عمل کردند.

در ادامه پخش زنده استقلال و گل گهر سیرجان تعویض‌های تهاجمی وینگو در این بازی نیز تاثیری در جریان بازی نداشت و این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک به سود استقلال به پایان رسید تا آبی‌ها دومین پیروزی متوالی خود در فصل جاری و نخستین پیروزی خود در لیگ نوزدهم را جشن بگیرند.با سه امتیاز این بازی ۶ امتیازی شد و از قعر جدول فاصله گرفت. گل‌گهر نیز با قبول شکست ۳ امتیازی ماند تا وضعیت این تیم همچنان بحرانی باشد.

پخش زنده فوتبال استقلال گل گهر سیرجان | تی وی تو

برچسب‌ها: