تی وی تو
استقلال تهران
پیکان

سه‌شنبه ۱۶ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده استقلال پیکان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال پیکان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال پیکان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده استقلال و پیکان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال پیکان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال پیکان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال پیکان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال و پیکان

در یکی از دیدارهای آغازین هفته نهم رقابت های لیگ برتر، تیم های استقلال و پیکان در استادیوم دستگردی شهر تهران به مصاف هم رفته اند. در دقیقه ی ۳۲ ارسال کرنر مهدی مهدی پور به روی دروازه با ضربه سر و اثرگذاری رودی ژستد همراه شد و پاس این بازیکن در دهانه دروازه به سیاوش یزدانی رسید و این بازیکن در حالی که تعادلش را از دست داده بود و توپ نیز از او عقب تر بود، با ضربه ای دیدنی و مطمئن دروازه کرمانشاهی را باز کرد و استقلال را پیش انداخت. 

در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم توپ در میانه ی میدان در گردش بود اما هرچه به پایان بازی زنده استقلال و پیکان نزدیک می شدیم بازی پرسرعت تر دنبال می شد. در دقیقه ی ۷۴ ، پس از اینکه بازیکنان پیکان به روی ارسلان مطهری مرتکب خطا شدند، استقلال کنار خط عرضی صاحب یک ضربه کاشته شد. مهدی مهدی پور پشت این توپ ایستاد و آن را به روی دروازه ارسال کرد که این پاس فوق العاده با ضربه سر دیدنی محمد دانشگر همراه شد و مدافع پیش تاخته استقلال تیمش را به گل دوم رساند.

این پایان کار استقلالی ها در پخش زنده بازی استقلال پیکان نبود. این تیم در دقیقه ی ۸۵ به گل دیگری رسید. پاس دیدنی زبیر نیک نفس به روی دروازه با ارسلان مطهری رسید و این بازیکن با چرخشی دیدنی و ضربه ای فوق العاده توپ را از کنار پای کرمانشاهی سنگربان پیکان به گل سوم استقلال تبدیل کرد تا این دیدار با برتری ۳-۰ این تیم به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی استقلال پیکان

 

پخش زنده فوتبال استقلال پیکان

استقلال و پیکان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید دستگردی تهران به مصاف هم رفتند. این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود استقلال به انتها رسید. گل های استقلال را سیاوش یزدانی در دقیقه ۳۱، محمد دانشگر در دقیقه ۷۴ و ارسلان مطهری در دقیقه ۸۶ به ثمر رساندند.

در پایان پخش زنده بازی استقلال پیکان و با کسب این نتیجه استقلال ۱۷ امتیازی شد و موقتا تا رده دوم جدول رده بندی صعود کرد و پشت سر سپاهان ۱۹ امتیازی قرار گرفت. پیکان هم فعلا با ۱۲ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی باقی ماند.

 

پخش زنده بازی استقلال پیکان

 

پخش زنده بازی استقلال و پیکان

تیم های استقلال و پیکان در هفته ی نوزدهم لیگ برتر به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با خشونت زیادی همراه بود و در جریان آن دو تیم موفق به گلزنی نشدند تا شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز تاثیری در روند آن نداشت. در نهایت با پایان پخش زنده بازی استقلال پیکان این دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی استقلال پیکان

 

پخش زنده بازی استقلال پیکان

 

پخش زنده فوتبال استقلال و پیکان امروز

تیم فوتبال استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پیکان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها شد.نکته جالب، احیای بازیکنی نظیر محمد نادری در دو بازی گذشته است که پس از بازگشت مجیدی به استقلال، سطح دیگری از بازی این بازیکن را شاهد بودیم.

استقلال به لطف دو گل نیمه نخست دیاباته و دانشگر موفق شد پیکان را شکست دهد . در دقیقه ی ۱۷ پخش زنده استقلال و پیکان ضربه ایستگاهی دیدنی وریا غفوری به تیر دروازه برخورد کرد که در برگشت مجید عیدی باعث سرنگونی دیاباته شد و حاج ملک یک خطای پنالتی به سود آبی پوشان اعلام کرد. خود دیاباته پشت این توپ ایستاد و در خلاف حرکت سنگربان پیکان، توپ را وارد دروازه کرد. ۲۰ دقیقه ی بعد،  ارسال محمد نادری از سمت چپ به روی دروازه نصیب محمد دانشگر مدافع پیش تاخته استقلال شد و او با یک ضربه بغل پا از زاویه ای تقریبا بسته دروازه پیکان را برای بار دوم باز کرد.

هر چند آنها در نیمه دوم پخش بازی استقلال و پیکان حملات زیادی را روی دروازه حریف خلق کردند ولی در رسیدن به گل سوم ناکام بودند. در عوض در دقیقه ی ۵۸ صالحی که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، یک پاس به درون محوطه فرستاد که نادری مدافع استقلال ناخواسته با او یک و دو کرد و شوت محکم صالحی به وسط دروازه استقلال به گل تبدیل شد تا اختلاف به حداقل برسد. در نهایت استقلال در این بازی با نتیجه دو بر یک از سد خودروسازان عبور کرد و به مرحله یک هشتم نهایی رسید.

 

پخش زنده فوتبال استقلال پیکان – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی استقلال و پیکان

تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهر قدس میهمان پیکان بود که با تساوی بدون گل متوقف شد. پیکان بازی را به گونه ای شروع کرد که به نظر استقلالی ها را شگفت زده کرد.آن ها بازی را با پرس سنگین و دفاع منطقه ای و سنگین در زمین استقلال شروع کردندو بخش  زیادی از نیمه اول برای استقلال صرف فرار از زیر پرس بازیکنان دونده و پرانگیزه پیکان شد.

پیکان در شروع بازی زنده استقلال و پیکان آنقدر فشار دفاعی روی استقلال آوردکه تا اواسط نیمه اول وریا غفوری، سیداحمد موسوی، میلیچ و محمد نادری موفقیت چندانی در موقعیت سازی روی دروازه حریف نداشتند.در نیمه دوم اما شرایط بازی عوض شد. پیکان که روش دشوار بازی نیمه اولش تغییر کرده بوداز نیمه و از عقب تر از آن دفاع را شروع کرد و این باعث شد استقلال بیشتر بتواند جلو بیاید.

در ادامه پخش بازی زنده استقلال پیکان بازیکنان کناری استقلال کمی از فشار دفاعی خلاص شدهو ریگی فرصت بیشتری پیدا کرد که بتواند به کناره ها کمک کند.اما این روش دست پیکان را برای ضدحملات باز می گذاشت.با این وجود دو استقلال که در این مسابقه شیخ دیاباته را در اختیار نداشت نتوانست فرصت های خطرناک زیادی را روی دروازه حریف خلق کند.شاگردان محمود فکری با این تساوی ۷ امتیازی شدند و در رده سوم باقی ماندند و شاگردان مهدی تارتار نیز پنج امتیازی شدند. استقلال در چند فصل اخیر در هفته چهارم به پیروزی دست نیافته بود و این فصل هم نتوانست این طلسم را بشکند. محمود فکری به دلیل محرومیت روی نیمکت آبی‌پوشان حضور نداشت.

 

پخش زنده فوتبال استقلال پیکان – تی وی تو

پخش بازی زنده استقلال و پیکان

در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال، استقلال در آزادی به مصاف پیکان رفت.هر دو تیم بازی را با آرامش آغاز کردند.حتی حملاتشان هم با خشونت همراه نبود. در  دقیقه ۶، ارسال دانشگر برای دیاباته در محوطه دروازه پیکان از سوی کمک داور آفساید اعلام شد. در دقیقه ۷، ارسال بلند بازیکن پیکان توسط حسین حسینی مهار شد.بازی با حملات هر دو تیم و تلاش برای تغییر نتیجه ادامه داشت تا اینکه خطای بازیکن پیکان روی وریا غفوری در دقیقه ۲۰، یک ضربه آزاد را برای استقلال به همراه داشت و فراز امامعلی با ضربه سر میان ۳ مدافع آبی پوش دروازه استقلال را باز کرد. چند دقیقه بعد، امامعلی  ضربه ای خطرناک  را روانه دروازه استقلال کرد که به بیرون رفت.

در ادامه پخش بازی استقلال و پیکان سرانجام علی کریمی با شوتی محکم دوازه تیم پیکان را در هم شکست و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. در نیمه دوم هر دو تیم شیوه بازی نیمه نخست را پیش گرفتند. چندین موقعیت خطرناک استقلال روی دروازه پیکان، توسط بازیکنان حریف دفع شد. البته پیکان هم چندین موقعیت گلزنی داشت که به ثمر نرسید. حتی تعویض های متعدد پیکان نتوانست تغییری در نتیجه حاصل کند و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

استقلالپیکان
۱شوت در چارچوب۱
۲شوت خارج از چارچوب۲
۷کرنر۳
۱۶ضربه ایستگاهی۱۷
۱۷خطا۱۶
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال استقلال پیکان – تی وی تو

پخش فوتبال زنده استقلال و پیکان

استقلال و پیکان در چارچوب هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر، به مصاف هم رفتند. این دیدار در استادیوم آزادی به میزبانی پیکان برگزار شد.در نیمه نخست شاهد بازی جذاب هر دو تیم بودیم. در دقیقه ۱۰، پاس علی کریمی به فضای پشت مدافعین پیکان به مهدی قائدی رسید و این بازیکن با یک ضربه پیچ دروازه پیکان را باز کرد. در ادامه پیکان چندین حمله ناموفق داشت تا اینکه در دقیقه ۳۳، روی پاس در عمق علی حمودی، فراز امامعلی در موقعیتی ایده‌آل صاحب توپ شد و پس از عبور از حسین حسینی دروازه استقلال را باز کرد تا هر دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم پخش زنده بازی استقلال و پیکان، هر دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند. یک ربع اول بازی این نیمه اتفاق خاصی نیفتاد در دقیقه ۵۹، پاس عرضی آرش رضاوند در شلوغی پشت محوطه جریمه به وریا غفوری رسید و وی با یک شلیک تماشایی، دومین گل استقلال را به ثبت رسانید.

در ادامه شاهد،شوت از راه دور قائدی بودیم که  با فاصله کمی نسبت به دروازه پیکان به بیرون رفت از طرف دیگر  ضربه سر مغانلو سودی برای پیکانی‌ها نداشت. آبی پوشان خود را پیروز میدان می دانستند تا اینکه در وقت اضافه، در دقیقه ۹۴، ضربه ایستگاهی جلال علی‌محمدی با برخورد به تیرک دروازه استقلال به حسین پورامینی رسید و این بازیکن گل تساوی را ثبت کرد. در نتیجه دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

پیکاناستقلال
۸شوت در چارچوب۴
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۲مهار دروازه بان۶
۴کرنر۹
۱۲ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۱۲
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال استقلال پیکان – تی وی تو

پخش زنده بازی استقلال و پیکان امروز

در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم استقلال مقابل پیکان تهران در استادیوم شهر قدس صف‌آرایی کرد. در نیمه نخست در دقیقه ۱۶، این استقلال بود که اولین گل بازی را توسط مرتضی تبریزی روانه دروازه حریف کرد. در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و فقط شاهد چند حمله و پاس ناموفق از جانب دو تیم بودیم. نیمه نخست با برتری استقلال به پایان رسید. برخلاف بازی نه چندان جذاب هر دو تیم در نیمه اول، استقلال نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد. در دقیقه ۵۹، فرشید اسماعیلی پاس زیبایی برای میلاد زکی‌پور ارسال کرد و او با یک شوت جانانه دومین گل را به ثبت رساند.

بعد از این گل و در ادامه پخش بازی استقلال و پیکان زنده استقلال بازی را در دست گرفت. آبی پوشان حملات گسترده را ادامه دادند، حسین فرکی نیز با تعویض های متعدد تلاش می کرد گل های خورده را جبران کند اما نه تنها موفق نبود بلکه در دقیقه ۸۳، اسماعیل گونکالوس رو پاس گادوین منشا، با سومین گل دروازه پیکان را در هم شکست.

بازیکنان پیکان روحیه خود را از دست داده بودند و در شوک گل های خورده بودند که در وقت اضافه، وریا غفوری با چهارمین گل بازی را تمام کرد  و در پایان شاگردان شفر توانستند در یک بازی برتر با نتیجه ۴۴ بر ۰ پیکان را از پیش رو بردارند.

پخش زنده فوتبال استقلال پیکان – تی وی تو