تی وی تو
استقلال تهران
هوادار

جمعه ۱ بهمن ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده فوتبال استقلال و هوادار امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی استقلال و هوادار را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال و هوادار امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال استقلال و هوادار امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال استقلال تهران و هوادار به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی استقلال و هوادار را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی استقلال و هوادار را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال استقلال و هوادار، شما می توانید بازی استقلال و هوادار زنده را در همین صفحه دنبال کنید.در پایان زنده بازی استقلال و هوادار، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال استقلال و هوادار را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال استقلال و هوادار

دیدار تیم‌های استقلال و هوادار در اولین هفته از لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر استقلالی‌ها به پایان رسید.در ابتدای بازی پاس در عمق ارسلان مطهری به امیرحسین حسین زاده در مصافی تک به تک بی نتیجه بود و مدافع هوادار این توپ را دفع کرد.چند دقیقه بعد شوت جعفر سلمانی از زاویه بسته را مسلم حق شناس مهار کرد. یک دقیقه بعد سانتر وریا غفوری و ضربه سر سبحان خاقانی به شکلی خطرناک و با فاصله‌ای کم به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۱۳ شوت پر قدرت نیما انتظاری از پشت محوطه جریمه با واکنش حسینی به کرنر رفت.در پایان نیمه اول هیچ کدام از دو تیم نتوانستند دروازه حریف را باز کنند تا بازی در این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در شروع نیمه دوم شوت سبحان خاقانی از بالای دروازه هوادار به بیرون رفت.در شوت جعفر سلمانی در محوطه جریمه را مسلم حق شناس مهار کرد.۱۰ دقیقه بعد از شروع نیمه دوم ارسلان مطهری در محوطه جریمه توسط مسلم حق شناس سرنگون شد و داور بازی اعلام پنالتی کرد.وریا غفوری در ادامه ضربه خود را وارد دروازه هوادار کرد اما داور تکرار این ضربه را اعلام کرد.

ضربه دوم پنالتی وریا غفوری را این بار حق شناس دفع کرد و در برگشت شوت استقلالی‌ها نیز توسط دروازه‌بان هوادار مهار شد.در دقیقه ۵۹ شوت زمینی جعفر سلمانی از پشت محوطه جریمه در گوشه دروازه هوادار جای گرفت تا استقلالی‌ها از حریف خود پیش بیفتند.پس از چند موقعیت ناقص، شوت امیرحسین حسین زاده در دقیقه ۶۵ با واکنش حق شناس به شکلی خطرناک به کرنر رفت.

در دقیقه ۶۹ شوت مستقیم معین عباسیان از روی ضربه کاشته توسط حسینی به کرنر رفت.ارسال مهدی پور به روی دروازه به جعفر سلمانی رسید و ضربه این بازیکن با واکنش حق‌شناس راهی کرنر شد. در ادامه گزارش زنده بازی استقلال و هوادار فشار حملات شاگردان رضا عنایتی بیشتر شد اما موفق به گلزنی نشدند تا این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال استقلال و هوادار