تی وی تو
استقلال تهران
نفت مسجد سلیمان

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۵:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

چطور پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان را تماشا کنیم

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال نفت مسجد سلیمان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان

تیم‌های استقلال ایران و نفت مسجد سلیمان در دیدار خود از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فصل ۱۳۹۹/۱۴۰۰در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان فرهاد مجیدی مقابل سرمربی سابق خود به پایان رسید.

تک گل استقلال در این دیدار را که نهصدمین گل این تیم در لیگ بوده است را سبحان خاقانی در دقیقه ۷ وارد دروازه شاگردان محمود فکری کرد و در ادامه گزارش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان ، تلاش بازیکنان نفت برای جبران آن بی نتیجه ماند تا با پایان  زمان آن ها بازی را با نتیجه ی ۱-۰ به حریف واگذار کنند.

 

پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان

 

پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان ۱۰ بهمن ۹۹

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به دیدار نفت مسجدسلیمان رفت و با تساوی یک – یک متوقف شد.نفتی ها در دقیقه ی ۳۲ با گل به خودی حسینی به برتری ۱-۰ رسیدند اما استقلال موفق شد در دقیقه ی ۷۰ با ضربه ی غفوری این اشتباه را جبران کند و به تساوی ۱-۱ برسد.  شاگردان محمد فکری با این تساوی ۲۳ امتیازی شدند و موقتا در صدر جدول باقی ماندند. شاگردان مجتبی حسینی نیز با ۱۷ امتیاز رده هفتم را به خود اختصاص دادند.

استقلال در ۴ دیدار گذشته خود تنها به یک پیروزی دست یافته و با تساوی برابر نفت به نبردن‌های خود ادامه داد.

پخش زنده فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان ۱۲ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر استقلال در روزی که میزبان نفت مسجدسلیمان بود موفق به کسب پیروزی شد.نیمه نخست این دیدار بسیار طوفانی آغاز شد. هر دو تیم حملات متعددی را بر روی دروازه یکدیگر انجام دادند. در دقیقه ۱۰ این دیدار، شیخ دیاباته شوت محکمی را روانه دروازه فرعباسی کرد که این توپ برای استقلال ثمری نداشت. شیخ دیاباته در دقیقه ۱۵ این دیدار دچار مصدومیت شد و با مهدی قائدی تعویض شد. خطای فرشید باقری در گوشه محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی را نصیب نفت مسجد سلیمان کرد.

ارسال حسین ابراهیمی پس از برخورد به تیر دروازه استقلال به آرمان قاسمی رسید و این بازیکن گل نخست نفت مسجد سلیمان را به ثمر رساند.

نفت مسجد سلیمان می توانست گل دوم را هم به ثمر برساند که ضربه بی دقت سجاد جعفری این فرصت را از شاگردان تارتار گرفت. استقلال پس از این به خود آمد و چندین حمله را روی دروازه نفت مسجد سلیمان ترتیب داد. نفوذ میلاد زکی پور با پاس این بازیکن برای امیرارسلان مطهری همراه شد که این بازیکن با یک ضربه حساب شده گل نخست استقلال را به ثمر رساند. پس از این گل هم دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند که حاصلی نداشت.استقلال نیمه دوم را با دو تعویض همزمان شروع کرد.

وریا غفوری و مسعود ریگی به جای علی دشتی و میلاد زکی پور به میدان آمدند. حرکت زیبای سه بازیکن تعویضی استقلال در دقیقه ۵۱ فرصت خوبی را برای مهدی قائدی فراهم کرد که ضربه زیبای قائدی برخلاف جهت حرکت فرعباسی به گل دوم استقلال تبدیل شد. بازی پس از گل دوم استقلال توسط بازیکنان استقلال کنترل شد و نفت مسجد سلیمان فرصت آنچنانی را برای گلزنی به دست نیاورد. استقلال در ضد حملات خطرناک ظاهر می شد که با بی دقتی مهاجمین، این فرصت ها دانه به دانه از دست رفت.

پخش زنده فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان ‌ – تی وی تو

 

استقلال نفت مسجدسلیمان 
۶شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۴کرنر۲
۱۱ضربه ایستگاهی۲۱
۲۱خطا۱۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان – ۲۴ شهریور ۹۸

تیم فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان و استقلال در رقابت های هفته سوم لیگ برتر،  در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.در دقیقه ۱۶ تیم استقلال با ارسال داریوش شجاعیان توسط دیاباته خطرناک نشان داد که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.چند ثانیه بعد ، توپ پشت محوطه جریمه به دیاباته رسید که ضربه این بازیکن با اشتباه عباسی فر به مهدی قائدی رسید و این بازیکن موفق شد دروازه را باز کند.

در دقیقه ۲۹ مجددا استقلال با ضربه سر دیاباته دروازه نفت مسجد سلیمان را تهدید کرد. در دقیقه تیم نفت مسجد سلیمان روی ارسال خطرناک حسین ابراهیمی و ضربه سر عماد میرجوان دروازه استقلال را تهدید کرد که این ضربه را سید حسین حسینی به خوبی دفع کرد. در دقیقه ۴۸ تیم استقلال توسط مرتضی تبریزی خطرناک نشان داد که ضربه این بازیکن از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. سرانجام در دقیقه ی ۷۰ ، ارسال حسین ابراهیمی با ضربه سر دقیق حامد نورمحمدی همراه شد تا این بازیکن کار را به تساوی بکشاند. در ادامه اتفاق خاصی بر دروازه ها رخ نداد و این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی استقلال نفت مسجد سلیمان – ۱۷ اسفند ۹۷

در چارچوب دیدار های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر ایران ، تیم های استقلال و نفت با یکدیگر دیدار کردند. شاگردان علیرضا مرزبان که در نیمه اول تجمع در نیمه زمین خودی و استفاده از ضد حملات را در دستور کار داشتند، در دقیقه ۲۹ با نفوذ به محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت خوبی برای گل مساوی شدند اما ضربه کم‌جان فرشید پاداش در دستان سنگربان حریف قرار گرفت تا وقت نخست بازی با همان تک گل علی کریمی به سود استقلال تمام شود.در نیمه دوم، تیم نفت مسجدسلیمان از لاک دفاعی خارج شد و با سرعت دادن به بازی همگام با استقلالی‌ها برای رسیدن به گل تلاش می‌کرد.

ضربه ایستگاهی عباس عسکری در ابتدای این نیمه از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت و دقایقی بعد نفوذ اسماعیل گونسالوس به درون محوطه نفت مسجدسلیمان با لرزش تیر عمودی دروازه این تیم همراه شد تا گل دوم استقلال رقم نخورد.در دقیقه ۸۰ این مسابقه تیم نفت مسجدسلیمان صاحب یک فرصت طلایی برای زدن گل مساوی شد، اما هیثم هاشمی‌زاده در موقعیت تک‌به‌تک با سید حسین حسینی با ضربه‌ای کم‌جان توپ را به دست دروازه‌بان حریف زد تا بهترین شانس گلزنی نفتی‌ها از دست برود.

استقلالی‌ها در دقیقه ۸۸ یک موقعیت گلزنی دیگر را خلق کردند که ضربه اسماعیل گونسالوس با واکنش مهرداد طهماسبی دفع شد و متعاقب آن مدافعان نفت مانع از گلزنی همام طارق در صحنه بعدی شدند تا این مسابقه با تک گل علی کریمی به سود استقلال تهران تمام شود.

 

پخش زنده فوتبال استقلال نفت مسجد سلیمان ‌ – تی وی تو