تی وی تو
استقلال تهران
نساجی مازندران

دوشنبه ۲۲ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده جام حذفی ایران

بازی زنده استقلال و نساجی مازندران امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال نساجی مازندران را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال نساجی مازندران امشب را آنلاین تماشا کنید.

چطور پخش زنده بازی استقلال و نساجی مازندران را تماشا کنیم

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال استقلال نساجی مازندران به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال نساجی مازندران را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال نساجی مازندران را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال نساجی مازندران را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال نساجی مازندران

در یکی از دیدارهای مهم هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران ، استقلال و نساجی در استادیوم امام رضا (ع) مشهد به مصاف هم رفتند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پخش زنده بازی استقلال نساجی مازندران

 

پخش زنده بازی استقلال نساجی مازندران

 

پخش زنده فوتبال استقلال و نساجی مازندران

تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی قائمشهر در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. بدین ترتیب استقلالی‌ها در روز بازگشت هواداران به ورزشگاه، صدر جدول را از دست دادند و به نوعی به جایگاه قبلی‌شان در پایان این هفته بازنگشتند.

مهمترین اتفاق پخش زنده بازی استقلال نساجی مازندران ، بازگشت هواداران به استادیوم پس از گذشت نزدیک به ۲۲ ماه بود . پس از تلاش های صورت گرفته، ۵ هزار نفر از هواداران آبی های پایتخت و نماینده قائمشهر، مجوز حضور در استادیوم را کسب کردند.در سمت مقابل نیز نساجی سرمربی خودشان را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشتند.

 

پخش زنده بازی استقلال نساجی مازندران

 

پخش زنده بازی استقلال و نساجی مازندران

نساجی مازندران پس از روند فوق‌العاده در ۱۱ بازی قبل که با کسب ۲۲ امتیاز برای آنها همراه بود، امشب در تقابل با استقلال به دنبال کسب امتیاز بودند تا نمایش خوب خود را ادامه دهند، اما با وجود اینکه با گل کریم اسلامی پیش افتاده و در آستانه برتری یک نیمه‌ای قرار داشتند، با یک ضربه پنالتی دروازه خود را باز شده دیدند تا برنده به رختکن نروند؛ در نیمه دوم شاگردان مجیدی دو گل توسط غفوری و کریم‌زاده زدند و در نهایت با پایان پخش زنده فوتبال استقلال و نساجی به ۳ امتیاز در قائم‌شهر رسیدند ولی تنها اتفاق بد برای آبی‌ها این بود که سپاهان هم در مسابقه هم‌زمان به برتری دست یافت تا شانس نایب‌قهرمانی آنها از دست برود.

 

پخش زنده بازی استقلال نساجی مازندران

 

پخش آنلاین بازی استقلال و نساجی مازندران

تیم های فوتبال استقلال و نساجی مازندران در رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر بیستم فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع استقلالی ها به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم تلاش های دو تیم برای باز کردن دروازه ی یکدیگر راه به جایی نبرد تا که در دقیقه ی ۸۶ تک گل این دیدار را فرشید اسماعیلی برای استقلال به ثمر رساند.بابک مرادی با پاس در عرض، فرشید اسماعیلی را صاحب موقعیت گل کرد و این بازیکن که پس از تعویض وریا غفوری بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بود، با شوت از راه دور دروازه نساجی را باز کرد.

آبی ‌ها با این برد ۲۶ امتیازی شدند و صدر جدول را پس گرفتند و نساجی ۱۲ امتیازی باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال استقلال نساجی – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال استقلال نساجی – تی وی تو

 

پخش بازی استقلال و نساجی مازندران از اینترنت

استقلال در دیداری از هفته بیست و ششم به مصاف نساجی رفت . آبی پوشان پایتخت در شرایطی مقابل نساجی مازندران به میدان رفتند که امیدوارند بودند با برد در این دیدار به روند موفقیت آمیز خود ادامه بدهند. اگرچه آبی ها با ضربه پنالتی دیاباته به گل اول نیز رسیدند اما در نهایت نتوانستند برنده از زمین خارج شوند. سوپر گلی که میری به ثمر رساند بازی را به تساوی کشاند و تا پایان بازی هم تلاش استقلالی ها برای رسیدن به گل ناکام ماند تا یک بر یک نتیجه نهایی این بازی باشد.

 

پخش زنده فوتبال استقلال نساجی – تی وی تو

 

پخش بازی استقلال و نساجی مازندران زنده

در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم نساجی قائم شهر مقابل استقلال تهران صف‌آرایی کرد.در اوایل نیمه اول بازی دو تیم بازی متعادلی از خود به نمایش گذاشتند. در دقیقه ۲۲ بازی رضا دهقانی در یک موقعیت عالی گلزنی قرار گرفت اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۳۳ مهدی قائدی کرنری ارسال کرد که با ضربه سر علی کریمی به گل اول استقلال تبدیل شد. در دقیقه ۳۴ سید حسین حسینی شوت محمد عباس زاده را دفع کرد. در دقایق پایانی نیمه اول شوت فرشید اسماعیلی در اختیار علیرضا حقیقی قرار گرفت. در نیمه دوم استقلال خیلی زود به گل رسید. در دقیقه ۴۸ پاس فرشید اسماعیلی به مهدی قائدی رسید و شوت این بازیکن وارد دروازه نساجی شد. در دقیقه ۵۸ شوت محمد عباس زاده را سید حسین حسینی به زیبایی دفع کرد. در دقیقه ۶۰ برگردان محمد عباس زاده به زیبایی در درون دروازه استقلال قرار گرفت و اختلاف به حداقل رسید.

 

پخش زنده فوتبال استقلال نساجی – تی وی تو

 

 

پخش فوتبال زنده استقلال و نساجی مازندران

در ادامه بازی های  هفته بیست و دوم لیگ برتر، تیم فوتبال استقلال موفق شد میهمانش نساجی را با نتیجه ۱ بر ۰ شکست دهد و در رده دوم جدول رده بندی قرار بگیرد. در نیمه ی نخست این دیدار ، تبریزی موفق شد ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل اول این دیدار بدل کند تا استقلال با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازیکنان نساجی تمام تلاششان را برای جبران این اختلاف امتیاز به کار گرفتند و از آن سو استقلالی ها با خیالت راحت به یک بازی تاکتیکی  مشغول بودند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ استقلالی ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال استقلال نساجی – تی وی تو