تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

استقلال تهران
ملوان بندر انزلی

پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده استقلال و ملوان انزلی . امروز پنجشنبه ۲۶ مرداد و در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های استقلال و ملوان انزلی بازی خواهند داشت. از اینترنت بازی استقلال و ملوان انزلی را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی استقلال و ملوان انزلی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده استقلال و ملوان بندر انزلی را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال استقلال و ملوان انزلی، شما می توانید بازی استقلال و ملوان بندر انزلی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال استقلال و ملوان انزلی

در چارچوب بازی های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایران، تیم های استقلال و ملوان با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال استقلال و ملوان انزلی به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم ملوان با اخراج عیدی ۱۰ نفره شد و همین موضوع، زمینه را برای حملات بیشتر استقلال فراهم کرد تا این تیم با ضربات مطهری و رمضانی به برتری ۲-۰ برسد.

پخش زنده بازی استقلال و ملوان بندر انزلی

استقلال در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی، میزبان ملوان بندر انزلی بود. دیداری که بعد از مدتها با حضور تعدادی از تماشاگران همراه شد.

استقلالی ها نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال استقلال و ملوان انزلی را بسیار عالی آغاز کردند، آن‌ها در دقیقه ۳۶ و با ضربه دیدنی ارسلان مطهری به برتری ۱-۰ رسیدند و سپس در دقیقه ۴۴ محبی نیز گل دوم این تیم را به ثبت رساند

در نیمه‌دوم استقلالی ها بیشتر در پی حفظ توپ بودند اما موقعیتی که در دقیقه ۷۶ برای مطهری ایجاد شد استقلال را به برتری ۳-۰ رساند اما باز هم ملوان نتوانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد زیرا که این‌بار در قیقه ۸۶ محبی حساب کار را ۴-۰ کرد.

پخش زنده بازی استقلال و ملوان بندر انزلی

پخش زنده بازی ملوان و استقلال

جدال تیم های استقلال و ملوان در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر در شهر انزلی برگزار شد.

اولین گل پخش زنده فوتبال استقلال و ملوان انزلی در دقیقه ۲۷ و با ضربه ای از سجاد بازگیر به ثبت رسید تا نیمه‌نخست با برتری ۱-۰ استقلال به پایان رسد.

در نیمه‌دوم ملواندر پی جبران گل خورده بود که سرانجام عارف غلامی در دقیقه ۵۸ توانست گل تساوی‌بخش بازی را برای استقلال به‌ثمر برساند.

استقلالی ها که از این وضعیت راضی نبودند، در دقیقه ۷۹ با ضربه ای از قائدی دوباره دروازه حریف را باز کردند. این بازیکن در واپسین دقیقه اوقات تلف شده نیز موفق شد با زدن گل سوم، پیروزی ۳-۱ استقلال را به ثبت برساند.

پخش زنده بازی استقلال تهران ملوان بندر انزلی

پخش زنده بازی استقلال تهران ملوان بندر انزلی