تی وی تو
فوتبال  استقلال فولاد خوزستان زنده

فوتبال استقلال فولاد خوزستان زنده

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های استقلال و فولاد بازی خواهند داشت. استقلال مقابل فولاد را آنلاین تماشا کنید. بازی استقلال و فولاد خوزستان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان به تلویزیون
استقلال تهران
فولاد خوزستان

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های استقلال و فولاد بازی خواهند داشت. استقلال مقابل فولاد را آنلاین تماشا کنید.

بازی استقلال و فولاد خوزستان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی استقلال فولاد خوزستان را از تی وی تو دنبال کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال فولاد خوزستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال فولاد خوزستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد

۱۸ آذر ۱۴۰۲

فولاد در هفته دوازدهم لیگ برتر ایران میزبان استقلال بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال استقلال فولاد با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان – تی وی تو

پخش زنده بازی استقلال و فولاد خوزستان

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

بازی استقلال فولاد در چارچوب دیداری از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد. این دیدار با توجه به حضور جواد نکونام روی نیمکت فولاد از حساسیت های ویژه ای برخوردار بود که در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم به اتمام رسید.نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد خوزستان به پایان رسید. در نیمه دوم بازی تهاجمی استقلال سرانجام نتیجه داد و آن‌ها با ضربه محبی در دقیقه ۶۱ بازی را به تساوی کشاندند. این دیدار حساس در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک یک به اتمام رسید.

مهم ترین اتفاق پخش زنده بازی استقلال فولاد خوزستان جنجال های داوری آن بود که استقلالی ها سه چهار بار معتقد به خطای پنالتی بودند اما هر بار داور بازی را ادامه داد تا شاهد اعتراضات بسیاری از سوی آبی ها به قضاوت حمید حاج ملک باشیم.

پخش زنده بازی استقلال فولاد خوزستان

 

پخش آنلاین بازی استقلال و فولاد خوزستان

۸ دی ۱۴۰۰

در آخرین دیدار هفته دوازدهم، استقلال و فولاد در یکی دیگر از دیدارهای حساس هفته به مصاف هم رفتند. بازی در نیمه اول صحنه خاصی نداشت. بجز حواشی کنار زمین و اعتراضات به داوری، ۴۵ دقیقه ابتدایی نکته خاصی در پی نداشت. در یکی از حملات استقلالی ها، ارسال مهدی پور به روی دروازه با ضربه سر حسین زاده همراه شد که توپ با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. 

در ادامه نیز لوسیانو پریرا در موقعیتی تک به تک با دروازه استقلال قرار گرفت که سیدحسین حسینی با واکنشی دیدنی این توپ را مهار کرد. در ادامه پخش زنده بازی استقلال فولاد خوزستان نیز، این بازی اتفاق خاصی نداشت و توپ اغلب در میانه میدان بین بازیکنان دو تیم رد و بدل می شد تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

در نیمه دوم بازی باز هم بدون اتفاق خاصی دنبال می شد تا اینکه شوت سرکش و استثنایی مهدی پور، قفل دروازه ها را شکست. پرتاب اوت سلمانی به حسین زاده رسید و این بازیکن نیز توپ را مهدی پور سپرد. هافبک اصفهانی استقلالی ها تصمیم گرفت تا از فاصله ۳۵ متری دروازه فولاد را تهدید کند. او با شوتی سرکش و غیرقابل مهار که به گوشه دروازه رفت، به شکل خارق العاده ای دروازه مرادیان را باز کرد و استقلال را پیش انداخت.

در ادامه فولاد فرصت فوق العاده ای برای رسیدن به گل تساوی داشت ولی این اتفاق رخ نداد. ضربه کاشته ای برای شاگردان نکونام به دست آمد که ارسال تند و تیز پاتوسی در دهانه دروازه به حسینی رسید که سنگربان آبی ها با یک دفع بد توپ را مقابل پای بوحمدان انداخت و این بازیکن قدر فرصت بزرگ به دست آمده را ندانست و شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی استقلال فولاد خوزستان فولاد برای رسیدن به گل تساوی به شدت حملاتش افزود که روی یکی از این حملات غافلگیر شد و سینا شاه عباسی مجبور شد مانع از تک به تک شدن امیرحسین حسین زاده شده و با سرنگون کردن این بازیکن، کارت قرمز مستقیم دریافت کرده و از زمین بازی اخراج شود.

بازی در لحظات پایانی بسیار حساس و مهیج دنبال شد و استقلال از تک گل ارزشمند خود دفاع کرد و در نهایت با گل زیبای مهدی پور توانست ۳ امتیاز این بازی را از آن خود کرده و صدر جدول رده بندی و فاصله ۳ امتیازی با رتبه دوم را حفظ کند و نکونام نیز سرانجام پس از ۱۶ بازی، یک بار دیگر برابر فرهاد مجیدی تن به شکست داد.

 

پخش زنده بازی استقلال فولاد خوزستان

 

پخش بازی استقلال و فولاد خوزستان

۱۷ مرداد ۱۴۰۰

دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب بازی فینال جام حذفی  در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.این دیدار در وقت‌های  معمول و اضافه با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و ضربات حساس پنالتی قهرمان جام حذفی را مشخص کند.

وریا غفوری پشت اولین ضربه پنالتی استقلال قرار گرفت و این ضربه را تبدیل به گل کرد. سید مهران موسوی نخستین ضربه پنالتی فولاد را به ثمر رساند که رشید مظاهری آن را مهار کرد، اما بیژن حیدری داور مسابقه حکم به تکرار آن داد که تبدیل به گل شد.

فرشید اسماعیلی دومین زننده ضربه پنالتی برای استقلال بود که پنالتی خود را از دست داد، اما زبیر نیک‌نفس پنالتی فولاد را به تور دروازه استقلال چسباند.مهدی مهدی‌پور زننده سومین پنالتی استقلال بود که آن را تبدیل به گل کرد. ساسان انصاری نیز پنالتی فولاد را تبدیل به گل کرد.

در ادامه ضربه داریوش شجاعیان توسط محسن فروزان مهار شد و احمد عبدالله‌زاده ضربه پنالتی فولاد را تبدیل به گل کرد. به این ترتیب  در پایان پخش زنده بازی استقلال فولاد تیم فولاد خوزستان موفق شد با شکست ۴ بر ۲ استقلال قهرمان جام حذفی لقب بگیرد.

 

پخش زنده بازی استقلال فولاد خوزستان ا

 

پخش زنده بازی استقلال فولاد خوزستان ا

 

پخش آنلاین فوتبال استقلال فولاد خوزستان

تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که استقلال با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. این اولین دیدار آبی‌پوشان با سرمربیگری فرهاد مجیدی بود و او در نخستین دیدار خود با استقلال، انتقام شکست ۲ بر یک فصل گذشته مقابل نکونام و فولاد را گرفت. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید و در دقیقه ی ۸۲ نیمه ی دوم ، ارسلان مطهری توپ را به گوشه سمت راست دروازه فروزان رساند تا شیرجه دروازه‌بان فولاد به سمت توپ هم بی‌اثر شود.

 

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی استقلال و فولاد از اینترنت

تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران در دیدار خود از هفته دوم لیگ برتر فصل ۱۳۹۹/۱۴۰۰ در ورزشگاه خالی از تماشاگر شهدای فولاد به مصاف هم رفتند، که در پایان این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود فولاد به پایان رسید. وریا غفوری در دقیقه ۶۳ پخش زنده استقلال و فولاد از روی نقطه پنالتی تک گل استقلال را به ثمر رساند و فرشاد احمدزاده ۷۴ و پریرا ۹۰ از روی نقطه پنالتی برای فولاد گلزنی کردند.  داور بازی در دقیقه ۸۹ یک پنالتی مضحک به سود فولاد اعلام کرد تا شاهکارهایش علیه استقلال کامل شود و ثابت شود چرا باشگاه استقلال قبل از دیدار علیه او بیانیه داده بود.

 

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان – تی وی تو

 

پخش فوتبال استقلال و فولاد امروز

استقلال در شبی که سرمربی و دو بازیکن‌اش اخراج شدند، نتوانست برتری خود مقابل فولاد را حفظ کند و با شکست زمین را ترک کرد. رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران پس از وقفه چهار ماهه بخاطر شیوع ویروس کرونا، با انجام دیدار معوقه و حساس تیم‌های فولاد و استقلال در اهواز آغاز شد که در نهایت شاگردان نکونام در دیداری پُرماجرا و پُرحاشیه به برتری ۲ بر یک خانگی رسیدند تا در امتیاز ۳۶ با آبی‌ها برابر شوند، اما به خاطر تفاضل گل کمتر در جایگاه پنجم قرار گرفتند. فولادی‌ها که در سه دیدار آخرشان قبل از تعطیلی بازی‌ها به سه برد رسیده بودند، در تلاش بودند تا شروع مقتدرانه‌ای با از سرگیری مسابقات داشته باشند تا در ۹ هفته پایانی لیگ برتر شانس خود را برای کسب سهمیه آسیایی افزایش دهند که به خوبی موفق به انجام این کار شدند.

اما در آن طرف آبی‌ها در شبی که با گل دقیقه ۱۲ پخش زنده بازی استقلال و فولاد روزبه چشمی پیش افتادند، با دو بازیکن اخراجی(علی کریمی و عارف غلامی) و مهم‌تر اخراج فرهاد مجیدی از کنار زمین، که با اعتراض هایش باعث توقف ۵ دقیقه ای بازی شد ، نتوانستند با امتیاز از اهواز خارج شوند و با گلی که در دقایق ۲۷ و ۸۰ از موسی کولی‌بالی و نجاریان دریافت کردند، با نتیجه ی ۲-۱  شکست خوردند.

 

فولاداستقلال تهران
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۰
۵کرنر۱
۱۴ضربه ایستگاهی۱۸
۱۸خطا۱۴
۳کارت زرد۳
۰کارت قرمز۲

 

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی استقلال و فولاد خوزستان

استقلال در نخستین بازی خانگی فصل خود میزبان فولاد بود و در نهایت مقابل این تیم با تساوی یک بر یک متوقف شد.در روزی که استراماچونی چند تغییر را در ترکیب اصلی خود اعمال کرده بود آبی‌ها شروع نسبتا خوبی داشتند و در همان دقایق ابتدایی می‌توانستند توسط فرشید باقری به گل برسند هر چند واکنش به موقع گردان و برخورد توپ به تیرک دروازه مانع گلزنی آبی‌ها در این صحنه شد. بازی در نیمه نخست با وقفه‌های طولانی ناشی از مصدومیت بازیکنان فولاد دنبال شد و در نهایت نیز با تساوی بدون گل در این نیمه پخش زنده استقلال و فولاد به پایان رسید.

استقلال در آغاز نیمه دوم فوتبال زنده استقلال و فولاد توسط فرشید اسماعیلی به گل رسید و پس از گل نیز بازی را کنترل کرد. نکونام با چند تعویض قصد ایجاد تغییر در نتیجه بازی را داشت و در نهایت نیز یکی از بازیکنان تعویضی این تیم (امیرحسین باقرپور) در آخرین دقیقه بازی موفق به گلزنی شد تا استقلال برای دومین هفته متوالی در آخرین لحظات بازی غافلگیر شود.

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان – تی وی تو

پخش بازی استقلال و فولاد زنده

تیم‌های فولاد و استقلال در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر به مصاف هم رفتند.استقلال بازی را بهتر از حریف خود آغاز کرد و خیلی زود نیز به گل رسید. آبی‌ها با پاس بلند فرشید باقری در محوطه جریمه به گادوین منشا رسید که ضربه سر ضرب و روپای این بازیکن درون دروازه فولاد قرار گرفت،  به گل رسیدند با این حال پس از گل اول شدت حملات این تیم کم شد و فولاد توپ و میدان را در اختیار گرفت و در نهایت در دقیقه ی ۳۸  پاس عرضی تاکافومی آکاهوشی در محوطه جریمه به حسن بیت سعید رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پای دقیق دروازه حسینی را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.استقلالی‌ها جواب گل تساوی استقلال را خیلی سریع دادند . در دقیقه ی ۴۰ روی یک پاس بلند و تاثیرگذاری الهیار صیادمنش، گادوین منشا در محوطه جریمه فولاد صاحب توپ شد و با یک پاس کات بک آیاندا پاتوسی را در موقعیت گلزنی قرار داد. این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق دروازه فولاد را برای بار دوم باز کرد.

بازی در نیمه دوم پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد از تب و تاب افتاد و کمتر به مانند نیمه نخست بازی شاهد موقعیت‌های خطرناک در زمین از سوی دو تیم بودیم. استقلال که از نتیجه حاصله راضی بود در نیمه دوم بیشتر سعی کرد بازی را کنترل کند با این حال آبی‌ها در آخرین لحظات با دفع ناقص بازیکنان فولاد و روی حرکت انفرادی وریا غفوری به اسماعیل گونکالوس رسید و وی با یک ضربه دقیق دروازه فولاد را برای بار سوم باز کرد تا با کسب دهمین پیروزی فصل خود به امتیاز ۳۷ برسند و  فاصله خود با صدر جدول را کمتر از قبل بکنند.

 

پخش زنده فوتبال استقلال و فولاد خوزستان – تی وی تو

برچسب‌ها: