تی وی تو
استقلال تهران
پدیده

دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۲۰:۴۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده فوتبال استقلال و پدیده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال پدیده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال پدیده امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال استقلال و پدیده به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال پدیده را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال پدیده را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که بازی زنده فوتبال استقلال پدیده را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال استقلال و پدیده

در جریان هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و پدیده به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با پیروزی ۳ بر صفر آبی‌ها به پایان رسید.آبی‌ها در ابتدای کار، بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق اول هم به گل رسیدند. در ابتدای نیمه اول بازی شاگردان مجیدی روی یک کار ترکیبی، جعفر سلمانی را صاحب موقعیت کردند و شوت این بازیکن و دفع ناقص دروازه‌بان پدیده گل اول آبی‌ها را به ثمر رساند.

استقلال در ادامه به شکل هجومی به بازی ادامه داد و سعی کرد فشار خود را روی نیمه زمین پدیده نگه دارد. در این بین پدیده سعی داشت از فشار آبی‌ها مقداری کم کند و با پاس‌های ترکیبی به نیمه زمین حریف راه پیدا کند.آرمان رمضانی، روی یک کار هجومی در محوطه جریمه پدیده صاحب موقعیت شد اما ضربه پای چپ او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

۲ دقیقه بعد استقلال به گل دوم رسید، رودی ژستد پس از مدت‌ها توانست طلسم‌شکنی کند و در شلوغی محوطه جریمه حریف با ضربه‌ای دقیق موفق شد گل دوم آبی‌ها را به ثمر برساند.شاگردان مجیدی پس از گل دوم، سعی کردند بازی را مدیریت کنند تا بتوانند از ۲ گلی که در نیمه اول به ثمر رساندند محافظت کنند. شاگردان سید عباسی نیز با وجود دریافت ۲ گل از آبی‌ها مقداری بازتر بازی کردند تا بتوانند گل‌های خورده خود را جبران کنند.اما این پایان کار در نیمه اول نبود و آرمان رمضانی روی سانتر ارسالی در محوطه جریمه پدیده با ضربه سر موفق شد گل سوم آبی‌پوشان را به ثمر برساند تا این بازی در نهایت با پیروزی ۳ بر صفر استقلال در نیمه اول به پایان برسد.

استقلال در نیمه دوم پخش زنده بازی استقلال و پدیده هم کار را هجومی آغاز کرد و سعی داشت با حضور در نیمه زمین تیم شهرخودرو فشار خود را روی شاگردان سیدعباسی باقی بگذارد.در دقیقه ۶۱ بازی، امیرحسین حسین‌زاده باشوتی از پشت محوطه  جریمه پدیده می‌توانست گل چهارم استقلال را به ثمر برساند اما میلاد فرهانی مانع از به ثمر رسیدن این گل شد.پدیده در اواسط نیمه دوم بازی، نمایش بهتری از خودش ارائه داد و با خلق چند موقعیت می‌توانست گل اول را به ثمربرساند اما دفاع به موقع بازیکنان استقلال مانع از گلزنی شاگردان سید عباسی شد.

در اواسط نیمه دوم این دیدار داوود سیدعباسی پس از اعتراض به  داور مسابقه روی یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه استقلال با کارت قرمز اخراج شد.حسین‌زاده در دقیقه ۸۳، پخش زنده بازی استقلال و پدیده بازهم می‌توانست گل چهارم استقلال را به ثمر برساند اما ضربه او در داخل محوطه جریمه حریف به بیرون رفت.

با این نتیجه، استقلال فعلا با ۲۵ امتیاز صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر شد همچنین پدیده با ۲ امتیاز، قعرنشین جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی استقلال و پدیده

 

پخش زنده بازی استقلال و پدیده

استقلال و پدیده در چارچوب هفته بیست و یکم  به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه ۲-۰ به سود میزبان پایان یافت. بازی استقلال از نیمه دوم با ورود قائدی عوض شد و این بازیکن در همان دقایق ابتدایی ورودش پاس گلی برای آرمان رمضانی مهیا کرد تا آبی ها ۱-۰ از حریف پیش بیفتند. در دقیقه ۸۴ این بازی با حواشی قطعی برق ورزشگاه همراه شد و همین امر سبب شد تا بازیکنان سرد شوند و داور هم ۱۱ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

استقلال در دقایق پایانی پخش زنده بازی استقلال و پدیده نزدیک بود گل مساوی را دریافت کند اما حسینی با عکس العمل خوب و کمک تیر، مانع از به گل رسیدن شاگردان سید مهدی رحمتی شد و در ادامه همان توپ، ارسلان مطهری مهدی قائدی را صاحب موقعیت کرد تا باشو، گل دوم تیمش را با یک ضربه آرم وارد دروازه حریف کند.

استقلال با این برد خانگی ۴۰ امتیازی شد و در رده سوم جدول لیگ بیستم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی استقلال شهرخودرو

 

پخش زنده فوتبال استقلال و پدیده

در اولین بازی از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال تیم های استقلال و پدیده خراسان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود پدیده به پایان رسید.  در دقیقه ۱ بازی شوت مجتبی جباری را شهاب گردان در اختیار گرفت. در دقیقه ۴ بازی شوت عبدالله حسینی با فاصله کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه ۱۴ شوت دیدنی محمد قاضی تبدیل به گل اول تیم پدیده شد. در دقیقه ۱۹ پخش زنده فوتبال استقلال و پدیده علی قربانی به خوبی توپ را از مدافع پدیده ربود و پاس را به داریوش شجاعیان داد که شجاعیان نتوانست از فرصتی که به خوبی ایجاد شد استفاده کند.

در دقیقه ۲۹ ارسال داریوش شجاعیان با ضربه سر علی قربانی همراه شد که ضربه سر خطرناک قربانی را شهاب گردان در اختیار گرفت. بلافاصله امید نورافکن در شرایط گلزنی بسیار خوبی قرار گرفت که شوت این بازیکن با فاصله از بالای دروازه پدیده توپ به بیرون رفت. در ادامه تلاش دو تیم بی نتیجه ماند و بازی با همان برتری ۱-۰ پدیده به پایان رسید.

در همان ابتدای نیمه ی دوم پخش زنده استقلال و پدیده،  امین قاسمی نژاد با مهدی رحمتی تک به تک شد که رحمتی مانع باز شدن دروازه استقلال شد. در ضد حمله بلافاصله استقلال توسط شجاعیان خطرساز شد که ضربه شجاعیان با فاصله از کنار دروازه پدیده توپ به بیرون رفت. در دقیقه ۵۸ شوت حسن بیت سعید از بالای دروازه تیم پدیده به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۸ پخش زنده فوتبال استقلال و پدیده شوت خطرناک محمد قاضی را مهدی رحمتی به خوبی دور کرد. در دقیقه ۷۲ شوت خطرناک مهدی قائدی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.  در دقیقه ۷۵ فرار حسین مهربان و ضربه این بازیکن در حالت نامتعادل تبدیل به گل دوم استقلال شد. در ادامه روی حملات دو تیم اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با برتری ۲-۰ پدیده به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال استقلال پدیده – تی وی تو

 

پخش بازی زنده استقلال و پدیده از اینترنت

تیم‌های شهر خودرو مشهد و استقلال تهران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به تساوی رسیدند. در نیمه نخست، شاهد بازی پایاپای با موقعیت‌های گلزنی اندک و درگیری‌های پرتعداد در میدان بودیم، مصدومیت موسی کولیبالی مدافع کلیدی استقلال خوزستان بود که در دقیقه ۴۰ به اجبار تعویض شد، از دیگر حوادث این نیمه بود.

ضربات دقایق ۱۳ میلاد کمندانی و ۱۷ قاسمی‌نژاد اولین فرصت‌های گلزنی تیم پدیده در این بازی بودند و استقلال خوزستان هم دوبار روی ضربات جونیور در دقیقه ۲۶ و کرملاچعب در دقیقه ۴۲ خطرساز ظاهر شد. شاگردان مهاجری قبل از به ثمر رسیدن گل استقلال دروازه‌ی تیم میهمان را در دو صحنه متوالی تهدید کردند که ضربات قاضی و قاسمی‌نژاد راهی به دروازه‌ی استقلال پیدا نکردند و پس از آن بود که استقلالی‌ها توسط دورقی به گل رسیدند و برنده به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازی زنده فوتبال استقلال و پدیده و در شرایطی که بازی متعادل پیش می‌رفت، تیم پدیده مشهد در چهار دقیقه به دو گل متوالی دست که استقلالی‌ها روی صحنه گل دوم به‌شدت نسبت به تصمیم اشتباه کمک داور اعتراض کردند و جریان بازی برای دقایقی متوقف شد. داور مسابقه بهروز مکوندی مربی استقلال خوزستان را به‌خاطر اعتراض از روی نیمکت تیمش به جایگاه هدایت کرد و دقایقی بعد هم بهمن روشنایی سرپرست استقلال با تصمیم داور از کنار زمین به جایگاه رفت.

پدیده استقلال 
۹شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۷
۱کرنر۵
۱۹ضربه ایستگاهی۲۱
۲۱خطا۱۹
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال استقلال پدیده – تی وی تو