تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

استقلال تهران
سپاهان

چهارشنبه ۱ شهریور ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال استقلال سپاهان . امروز چهارشنبه ۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم های استقلال و سپاهان بازی خواهند داشت. استقلال مقابل سپاهان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال استقلال و سپاهان

۲۹ دی ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته شانزدهم لیگ برتر ایران، تیم های سپاهان و استقلال با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال استقلال و سپاهان، نورافکن حساب کار را ۱-۰ برای سپاهان کرد اما چند دقیقه بعد، ارسلان مطهری توانست با باز کردن دروازه سپاهان، بازی را به تساوی بدل کند. تصور میشد در ادامه شاهد باز شدن دروازه ها نباشیم اما رضاییان در دقیقه ۹۶ با گل کردن ضربه ایستگاهی سپاهان، این تیم را به برتری ۲-۱ رساند.

پخش زنده فوتبال استقلال و سپاهان

پخش زنده بازی استقلال و سپاهان

۲۱ مرداد ۱۴۰۱

تیم‌های فوتبال استقلال و سپاهان در نخستین بازی از هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی مقابل هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود سپاهان خاتمه پیدا کرد.

بازی با شروع طوفانی سپاهان همراه بود و شاگردان نویدکیا چند موقعیت را روی دروازه استقلال ایجاد کردند؛ هر چند شاگردان فکری هم موقعیت هایی در آغاز بازی روی دروازه حریف داشتند. سپاهانی ها مزد حملات زودهنگام آن را در دقیقه ۱۴ پخش زنده فوتبال استقلال و سپاهان با گل شهباززاده گرفتند. در حالی که به نظر می رسید استقلالی ها برای جبران، جلو بکشند این سپاهان بود که با تداوم حملات خود به گل دوم در دقیقه ۳۶ رسید تا این نیمه با نتیجه دو بر صفر به سود میزبان به پایان برسد.

نیمه دوم استقلال با سه تغییر در دقایق آغازین نیمه دوم، سعی در تغییر جریان بازی داشت. این تیم اما نتوانست از تغییراتی که در ترکیب خود ایجاد کرد توفیقی در جبران گل های خورده داشته باشد و در طول نیمه دوم شاهد یک بازی کم افت و خیز بودیم. سپاهان که اندوخته خوبی برای کسب برد در این دیدار داشت، در طول نیمه دوم به مدارا با استقلال پرداخت و موفق شد موقعیت گل چندانی به این تیم بدهد.

استقلالی ها در ده دقیقه پایانی این نیمه فشار خود را بیشتر کردند اما باز هم در ایجاد موقعیت گل خطرناک موفق نبودند و پخش بازی زنده استقلال و سپاهان با نتیجه دو بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

پخش بازی زنده استقلال و سپاهان

پخش بازی زنده استقلال و سپاهان

گزارش زنده فوتبال استقلال و سپاهان

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر، دو تیم سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

بازی با حملاتی توسط سپاهانی ها آغاز شد و استقلال در دقایق ابتدایی بازی سعی در مدیریت بازی داشت اما در دقیقه ۶، آبی پوشان پایتخت برخلاف جریان بازی موفق شدند گل اول را به ثمر برساندند. محمد دانشگر روی سانتر جعفر سلمانی صاحب موقعیت در محوطه جریمه سپاهان شد و با ضربه سر توانست گل اول آبی ها را به ثمر برساند.

سپاهان بعداز این گل شکل هجومی تری به خود گرفت و در دقیقه ۱۲، محمدرضا حسینی با نفوذ خود به محوطه جریمه تیم استقلال، توانست یک پنالتی برای تیمش بگیرد و یک دقیقه بعد ولسیانی از روی نقطه پنالتی موفق شد گل تساوی بخش شاگردان محرم نویدکیا را به ثبت برساند.

در نیمه دوم پخش فوتبال زنده استقلال و سپاهان بازی شکل آرام تری به خود گرفت و دو تیم بیشتر در میانه میدان به دنبال ایجاد فرصت های گلزنی بودند. در این میان موقعیت های نصفه و نیمه ای در بازی شکل گرفت که البته دروازه دو تیم تهدید نشد تا در نهایت بازی با همان نتیجه یک بر یک به پایان برسد. به این ترتیب تیم فوتبال استقلال با ۵۷ امتیاز همچنان در صدر جدول قرار گرفت.

پخش بازی زنده استقلال و سپاهان

 

پخش بازی زنده استقلال و سپاهان

 

پخش آنلاین بازی استقلال و سپاهان

۲۳ آذر ۱۴۰۰

هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران با دیدار حساس استقلال و سپاهان در ورزشگاه خالی از تماشاگر ورزشگاه آزادی آغاز شد.

نمایش دو تیم در دقایق ابتدایی نیمه اول کیفیت لازم را نداشت و دروازه‌ها تهدیدی جدی نشدند اما در ادامه شاگردان مجیدی کارهای ترکیبی بهتری از خود نشان دادند و سرانجام روی سانتر عارف آقاسی و پاس زیبای رودی ژستد با ضربه سر، جعفر سلمانی با شوتی دیدنی در دقیقه ۳۵ پخش بازی زنده استقلال و سپاهان موفق به گلزنی شد.

بعد از گل سلمانی، سپاهانی‌ها حملات سرعتی را روی دروازه استقلال انجام دادند که نمایش درخشان سیاوش یزدانی در قلب خط دفاع اجازه باز شدن دروازه استقلال را نداد. در لحظات پایانی نیمه هم امیرحسین حسین‌زاده شوت دیدنی را روانه دروازه سپاهان کرد که کنت با واکنشی استثنایی مانع از ثبت گل دوم آبی‌ها شد. 

با توجه به برتری استقلال در نیمه نخست، محرم نویدکیا با آرایشی تهاجمی در نیمه دوم تیمش را به میدان فرستاد اما خط دفاعی استقلال ایستادگی فوق‌العاده‌ای داشت و شاگردان مجیدی برای سومین بازی پیاپی اجازه باز شدن دروازه‌شان را ندادند. در طرف مقابل، ضدحملات خوبی از استقلالی‌ها روی دروازه سپاهان انجام شد که کنت درخشید و گل دوم آبی‌ها به ثبت نرسید.

در مجموع در نیمه دوم توپی از خط دروازه‌ها با درخشش دروازه‌بانان دو تیم عبور نکرد تا مسابقه با تک گل جعفر سلمانی در نیمه نخست به سود استقلال به پایان برسد و آبی‌پوشان پایتخت برنده بازی بزرگ هفته شوند.

پخش بازی زنده استقلال و سپاهان

پخش بازی زنده استقلال و سپاهان

گزارش دیدار استقلال مقابل سپاهان

۸ مرداد ۱۴۰۰

استقلال و سپاهان در یکی از حساس ترین دیدارهای روز پایانی لیگ برتر به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این بازی با برتری کامل آبی پوشان به پایان رسید. شاگردان فرهاد مجیدی در ۴۵ دقیقه ابتدایی کاملا تیم برتر میدان بودند و اگر درخشش پیام نیازمند نبود، استقلال می توانست دروازه حریف را باز کند اما نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید تا تعویض های طلایی نویدکیا در نیمه دوم، گروه بازی را باز کند.

ورود یاسین سلمانی و رضا میرزایی در ابتدای نیمه دوم به جای حاج صفی و محبی، ورق را برگرداند.‌ سپاهان تیم برتر نیمه دوم بود. میرزایی ابتدا و روی پاس خوب سروش رفیعی گل اول تیمش را به ثمر رساند و در ادامه با یک فرار دیدنی و یک پاس طلایی به شهباززاده، زمینه ساز گل دوم سپاهان شد.

استقلال در لحظات پایانی بازی روی ضربه ایستگاهی دیدنی مهدی پور اختلاف را کاهش داد ولی این برای کسب نتیجه تساوی کافی نبود و آبی پوشان این بازی را واگذار کردند.

دو تیم در نیمه دوم فرصت های پرشمار گلزنی را از دست دادند و یکی از زیباترین بازی های لیگ را شاهد بودیم. سیدحسین حسینی در درون دروازه استقلال و پیام نیازمند در سمت مقابل، شب بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و‌ موقعیت های پرتعدادی را از مهاجمین حریف گرفتند.

در نهایت با پایان پخش بازی زنده استقلال و سپاهان سپاهان به دلیل پیروزی پرسپولیس در دیدار همزمان، نتوانست عنوان قهرمانی را به دست بیاورد و سرخپوشان تهرانی برای پنجمین سال پیاپی بر بام فوتبال ایران ایستادند.

پخش زنده بازی استقلال و سپاهان

پخش آنلاین بازی استقلال مقابل سپاهان

۲۰ مرداد ۱۳۹۹

تیم‌های فوتبال استقلال تهران و سپاهان اصفهان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که ناگهان در آخرین لحظات ، خطای شایان مصلح به روی قایدی باعث شد تا یک ضربه پنالتی در اختیار استقلالی‌ها قرار بگیرد. تصمیم بنیادی‌فر با اعتراض شدید مصلح و کادر فنی سپاهان همراه شد. وریا غفوری برخلاف جهت نیازمند این توپ را تبدیل به گل کرد تا نتیجه بازی یک بر صفر به سود شاگردان مجیدی شود.

در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی زنده استقلال و سپاهان اما ، امیر قلعه نویی پس از اخراج توسط بنیادی فر نیمه دوم را از روی سکو‌ها آغاز کرد. در دقیقه ی ۶۱ نیز ، بعد از برخورد طیبی و قائدی، توپ مقابل پای میلیچ قرار گرفت و پاس در عرض او علی کریمی را با نیازمند تک به تک کرد و بازیکن استقلال هم با ضربه‌ای فنی، نتیجه بازی را ٢ بر صفر کرد. تلاش سپاهان برای جبران اختلاف امتیاز بی ثمر ماند و این دیدار با برتری ۲-۰ استقلال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال استقلال سپاهان – تی وی تو

استقلال سپاهان 
۵شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۲کرنر۶
۱۲ضربه ایستگاهی۱۳
۱۳خطا۱۲
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی استقلال و سپاهان از اینترنت

۱۱ مرداد ۱۳۹۹

در شبی تابستانی در تهران و در شبی که قلعه نویی به دلیل حمله عصبی که به او دست داد روی نیمکت سپاهان نبود، استقلال ده نفره با نتیجه ۲-۱ سپاهان رو برد. نیمه اول بازی جنجالی و کسل کننده ای از آب درآمد و استقلال فرهاد مجیدی و سپاهان قلعه نویی بازی نه چندان خوبی را ارائه می دادند. در اواخر نیمه اول پخش زنده استقلال و سپاهان آرش رضاوند اخراج شد تا کار استقلال سخت شود. نیمه دوم درحالیکه پیش بینی می شد استقلال برای ۱ امتیاز به میدان برود و سپاهان برای پیروزی روی دروازه استقلال فشار بیاورد، شیخ دیاباته با زیرکی و تیزهوشی پنالتی گرفت و آن را گل کرد و استقلال را ۱-۰ جلو انداخت.

استقلال که جان گرفته بود با گل به خودی مصلح بازی را ۲-۰ کرد و کار برای سپاهان سخت تر شد. البته سپاهان توسط محبی یکی از گل های خورده را جبران کرد ولی استقلال با نتیجه ۲-۱ سپاهان را شکست داد و به یک سه امتیاز حساس رسید.

گزارش بازی استقلال و سپاهان زنده

۹ آذر ۱۳۹۸

سپاهان و استقلال ۹۸ هم مانند این سپاهان و استقلال بسیار حساس بود، بازی جذابی که سپاهانی ها ابتدا توسط گئورگی گولسیانی روی پاس محمدرضا حسینی جلو افتادند. بازی در نیمه اول با همین نتیجه ۱-۰ به نفع سپاهان به پایان رسید. ولی نیمه دوم پخش زنده استقلال و سپاهان اوضاع فرق کرد. استقلالی ها بازی هجومی و روانی را ارائه دادند، اشتباه مرگبار زاهدی فر در عدم اعلام پنالتی برای استقلال شاید یکی از مهمترین صحنه های لیگ نوزدهم بود. سپس استقلال روی پاس وریا و ضربه سر ضرب مهدی قائدی به گل تساوی رسید.

بازی زنده استقلال و سپاهان ۱-۱ ادامه پیدا میکرد تا اینکه باز هم مهدی قائدی با ارسال یک کرنر زیبا شیخ دیاباته را صاحب موقعیت خطرناک کرد و شیخ هم با ضربه سر بازی را ۲-۱ کرد. در حالیکه بازی با نتیجه ۲-۱ ادامه پیدا میکرد امید نورافکن در دقیقه ۹۶ بازی را به تساوی کشاند تا استقلال استراماچونی در بردن سپاهان قلعه نویی ناکام بماند.

سپاهان استقلال 
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۱کرنر۹
۱۴ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۱۴
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال استقلال سپاهان – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : آگوست 22, 2023