تی وی تو
استقلال تهران
ذوب آهن اصفهان

دوشنبه ۳ آبان ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی استقلال ذوب آهن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال ذوب آهن اصفهان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال ذوب آهن امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال استقلال و ذوب آهن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال ذوب آهن را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال ذوب آهن را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال ذوب آهن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال ذوب آهن – ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

استقلال و ذوب آهن در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند.استقلال در نیمه اول نمایش خوبی نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند تا در نیمه ی دوم شانس خود را امتحان کنند. این تیم در نیمه دوم در بخش هجومی خوب کار کرد و توانست با دو گل اسماعیلی دروازه ی حریف را در هم بکوبد.

ابتدا در دقیقه ی ۵۵ ، قائدی با توپ ربایی خوب خود و ارسال زمینی توپ به محوطه جریمه، فرشید اسماعیلی را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن توپ را وارد دروازه خالی ذوب آهن کرد و سپس ۱۰ دقیقه ی بعد ، حرکت خوب آرش رضاوند و پاس رو به بیرون او، به فرشید اسماعیلی رسید و این بازیکن با ضربه ای دقیق، دومین گل خودش و استقلال را به ثمر رساند.

تنها تلاش بازیکنان ذوب آهن در دقیقه ی ۶۴ اتفاق افتاد .ارسال رو به جلوی بازیکن ذوب آهن با دفع و اشتباه حسینی همراه شد و دارکو بیدوف با یک ضربه گل آسانی به استقلال زد. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی استقلال ذوب آهن دو تیم به نتیجه ی ۲-۱ رضایت دادند.

 

پخش زنده بازی استقلال ذوب آهن

 

پخش زنده بازی استقلال ذوب آهن ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم‌ فوتبال استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف ذوب‌آهن اصفهان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. وحید محمدزاده (۶) و میلاد جهانی (۶۰) برای ذوب‌آهن گلزنی کردند. 

شاگردان فرهاد مجیدی که در این دیدار فرصت‌های گلزنی از دست دادند، با توجه به تساوی سپاهان – پرسپولیس این فرصت را داشتند تا در آستانه دربی روز جمعه هفته پیش‌رو فاصله امتیازی‌شان را با این دو تیم کم کنند، اما نتوانستند از این فرصت استفاده کنند.

پخش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن – تی وی تو

 

پخش زنده بازی استقلال ذوب آهن اصفهان ۲۸ آذر ۹۹

تیم استقلال در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف ذوب‌آهن رفت و به تساوی بدون گل رسید. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید اما در نیمه ی دوم ، شاهد بازی سریع تری از دو تیم بودیم. علی رغم برخورد توپ به تیرک دروازه های دو تیم ، شاهد باز شدن دروازه ها در طول بازی نبودیم . شاگردان محمود فکری با این تساوی ۱۲ امتیازی شدند و با توجه به برتری گل‌گهر سیرجان برابر شهر خودرو صدر جدول را از دست دادند.

 

پخش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن – تی وی تو

 

گزارش زنده بازی استقلال ذوب آهن ۴ اسفند ۹۸

در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر استقلال در روزی که میزبان ذوب‌آهن بود با حساب دو بر یک پیروز شد. گل اول این دیدار در دقیقه ی ۲۹ با ضربه ی دانشگر به ثبت رسید تا نیمه ی نخست با برتری ۱-۰ استقلال به پایان رسید. ذوب آهن در دقیقه ۴۸ موفق شد با ضربه سر دارکو بیدوف گل تساوی ذوب آهن را به ثمر برساند که در این حین فرهاد مجیدی با سخنانش سعی داشت تا بازیکنان خود را آرام کند. دو دقیقه بعد و در دقیقه ۵۰ بازی، وحید محمدزاده روی علی دشتی در محوطه جریمه خطا کرد و موجب شد تا داور نقطه پنالتی را به نفع استقلال اعلام کند. این تصمیم داور واکنش شدیدی را از سوی محمدزاده به همراه داشت.

وریا غفوری بعد اینکه موفق شد پس مدت‌ها ناکامی در پنالتی زدن، گل دوم استقلال را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند، شادی گلی انجام نداد و بازیکنان استقلال پس این گل او را در آغوش گرفتند.در دقیقه ۶۲ و در جریان حمله بازیکنان ذوب آهن به دروازه استقلال، در صحنه‌ای مشکوک توپ به بدن بازیکن استقلال در محوطه جریمه برخورد کرد که سفید پوشان اصفهانی با فریادهای خود اظهار داشتند که داور باید این صحنه را پنالتی اعلام کند که چنین تصمیمی گرفته نشد.فرهاد مجیدی در کنار خط به نسبت سرمربی ذوب آهن جنب و جوش بیشتری داشت و با فریادهای خود، نکات مورد نظر خود را به بازیکنانش گفت.

محمد بلبلی در دقیقه ۸۰ به جای ارسلان مطهری آمد و اولین بازی خود برای استقلال مقابل ذوب آهن انجام داد.ذوب آهن در دقیقه ۸۴ موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند و این موضوع شادی کادر فنی و بازیکنان سفید پوشان اصفهانی را به همراه داشت اما کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد و باعث شد خوشحالی بازیکنان ذوب آهن ادامه پیدا نکند.

در دقیقه ۲+۹۰، فرشید اسماعیلی  که پس از مدت‌ها به میادین بازگشته بود با بازیکن ذوب آهن برخوردی داشت که موجب شد احساس ناراحتی کند اما با ورود کادر پزشکی به درون زمین، مشکل این بازیکن برطرف شد.

 

پخش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن – تی وی تو

 

استقلال ذوب‌آهن
۳شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۱
۵کرنر۲
۲۲ضربه ایستگاهی۱۸
۱۸خطا۲۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن – تی وی تو

پخش زنده بازی استقلال ذوب آهن ۴ مهر ۹۸

در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران تیم ذوب آهن اصفهان مقابل استقلال تهران صف‌آرایی کرد و در پایان شاگردان علیرضا منصوریان و آندره آ استراماچونی به تساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند.در نیمه اول استقلال بازی را هجومی آغاز کرد. در دقیقه ۳ شوت مرتضی تبریزی در اختیار یوسف بهزادی قرار گرفت.

در دقیقه ۲۴ ضربه ایستگاهی خطرناک فرشید اسماعیلی توسط بهزادی راهی کرنر شد. در دقیقه ۳۹ پس از اینکه مرتضی تبریزی نتوانست از فاصله‌ای نزدیک دروازه ذوب آهن را باز کند توپ به سیاوش یزدانی رسید و ضربه این بازیکن نیز با اختلافی اندک راهی اوت شد تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازی تا دقیقه ۶۷ بیشتر در میانه زمین دنبال می‌شد. در این دقیقه روی پاس در عمق فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان با یک فرار به محوطه جریمه گل اول استقلال را به ثمر رساند. در دقیقه ۷۲ دانیال اسماعیلی فر بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه ۷۶ شوت مهدی قائدی را یوسف بهزادی مهار کرد.

در دقیقه ۷۱ دانیال اسماعیلی فر شوتی زد که در اختیار سید حسین حسینی گرفت. در دقیقه ۸۰ شوت محمدرضا خلعتبری را حسینی به کرنر فرستاد. در دقیقه ۸۹ آرش رضاوند پاسی را به فرشید اسماعیلی رساند و این بازیکن با دیبلینگ خود شوتی دقیق زد که در گوشه دروازه ذوب آهن آرام گرفت. این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۲ امیرارسلان مطهری بازی را به تساوی کشاند.

 

پخش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن – تی وی تو

 

گزارش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن ۵ اسفند ۹۷

دیدار تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در هفته ی هفدهم  لیگ برتر با نتیجه ۳-۰  به پایان رسید.بازی در دقایق اول بیشتر در میانه میدان در جریان بود. اما بازی با سرعت بالا آغاز شد. در دقیقه ۶ بازی توپ پشت محوطه جریمه به پاتوسی رسید شوت محکم پاتوسی را رشید مظاهری ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را فرشید اسماعیلی تبدیل به گل کرد. در دقیقه ۱۰ شوت مطهری را رحمتی به راحتی در اختیار گرفت.

در دقیقه ۱۷ پاس خوب وریا غفوری به پاتوسی رسید که ضربه خطرناک این بازیکن با فاصله کمی از بالای دروازه ذوب آهن به بیرون رفت. در دقیقه ۳۰ تیم ذوب آهن صاحب ضربه آزاد شد که سید محمد حسینی شلیک زیبایی را روی این صحنه روانه دروازه استقلال کرد که بعد از برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.  در دقیقه ۴۰ با بازی ترکیبی و زیبای بازیکنان استقلال پاس وریا غفوری به پاتوسی رسید و پاتوسی به راحتی دروازه ذوب آهن را باز کرد.

در دقیقه ۵۰ پاس صیادمنش، فرشید باقری را با دروازه بان ذوب آهن تک به تک کرد که ضربه روی پای این بازیکن را رشید مظاهری راهی کرنر کرد.دقیقه ۵۱ تیم استقلال صاحب ضربه کرنر شد که ارسال کرنر پاتوسی را محمد دانشگر تبدیل به گل سوم کرد. در دقیقه ۶۳ پاس زیبای صیادمنش به فرشید اسماعیلی رسید که ضربه اسماعیلی را باز هم مظاهری دور کرد.

در دقیقه ۷۱ پاس فرشید باقری به محسن کریمی رسید که کریمی در حالی که موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت از فرصت استفاده نکرد و شوت این بازیکن به بیرون رفت. تیم استقلال در دقیقه ۸۸ صاحب ضربه پنالتی شد که ضربه پنالتی را محسن کریمی از دست داد.

 

پخش زنده فوتبال استقلال ذوب آهن – تی وی تو