تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال استقلال الشرطه عراق ‌

استقلال تهران
الشرطه عراق

جمعه ۱۰ اردیبهشت ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی استقلال الشرطه عراق امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال الشرطه عراق را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال الشرطه عراق امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال استقلال تهران – الشرطه عراق به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال الشرطه عراق را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی استقلال الشرطه عراق را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال الشرطه عراق را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال الشرطه عراق را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال الشرطه عراق – ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تیم فوتبال استقلال در دومین بازی‌اش در گروه C لیگ قهرمانان آسیا در زمین شماره دو ورزشگاه ملک عبدالله شهر جده عربستان به مصاف الشرطه عراق رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر حریف خود را شکست دهد و با شش امتیاز در صدر جدول این گروه قرار بگیرد. محمد نادری (۴۴)، فرشید اسماعیلی (۵۵) و شیخ دیاباته (۶۵) زننده گل‌های استقلال بودند.

شاگردان فرهاد مجیدی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا در دو بازی رفت و برگشت برابر الشرطه به تساوی دست یافته بودند و در تاریخ بازی‌های گذشته دو تیم نیز بردی در کارنامه آبی‌پوشان ثبت نشده بود که این پیروزی طلسم حریف عراقی را شکست..

 

 

الشرطه استقلال
۳۶ مالکیت ۶۴
۱ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۷۱ تعداد پاس ۶۴۴
۳۰۰ پاس صحیح ۵۴۹
۱ سانتر ۱۴
۱ کرنر ۶
۹ خطا ۷
۱ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۲

 

 

 

پخش زنده بازی استقلال الشرطه عراق – ۳۰ شهریور ۹۹

استقلال ایران در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تساوی خارج از خانه یک بر یک مقابل الشرطه عراق رسید و پس از آن هم برابر الاهلی عربستان شکست خورد، اما آبی‌ها بعد از دو مسابقه استراحت به دلیل انصراف الوحده امارات از این رقابت‌ها، به مصاف الشرطه ۴ امتیازی رفتند که پس از دریافت گل دقیقه ۲۶ با ضربه سر مازن فیاض، در دقیقه ۶۸ توسط امیرارسلان مطهری کار را به تساوی کشیدند و به نتیجه مشابهِ بازی رفت رسیدند.

 

استقلال  الشرطه 
۶۶% مالکیت ۳۴%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۳
۵۶۳ تعداد پاس ۲۷۷
۴۶۳ پاس صحیح ۱۷۸
۲۱ سانتر ۱۴
۹ کرنر ۴
۹ خطا ۱۳
۴ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی استقلال الشرطه عراق –  ۲۱ بهمن ۹۸

در دیداری از هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا استقلال در روزی که مهمان الشرطه بود با تساوی یک-یک متوقف شد.بازی با حملات استقلال آغاز شد و این تیم خیلی زود در سه دقیقه توانست دو ضربه کرنر به دست بیاورد که در یکی از آن‌ها شاهین طاهرخوانی می‌توانست دروازه حریف را باز کند اما ضربه او با دفع مدافعان الشرطه به کرنر دوم استقلال تبدیل شد.در یکی حملات میلاد زکی‌پور روی پاس علی کریمی در پشت محوطه جریمه الشرطه صاحب توپ شد و با نفوذ به محوطه جریمه توپ را در عرض و روی زمین برای مطهری ارسال کرد اما قبل از مطهری این حسام کاظم، مدافع الشرطه بود که با یک تکل توپ را وارد دروازه خودشان کرد.ب

عد از این گل الشرطه سعی کرد فشار بیشتری وارد کند و باز هم از جناح چپ استقلال حملاتی را تدارک دید اما راه به جایی نبرد.بر خلاف نیمه اول، بازی با حملات الشرطه آغاز شد و در همان ابتدای نیمه و در دقیقه ۴۷ الشرطه روی خطای شاهین طاهرخانی صاحب یک ضربه پنالتی شد و توسط علی فائز به گل رسید.مطابق انتظار بعد از این گل استقلالی‌ها بافشار بیشتری حمله کردند الشرطه هم با استفاده از ضد حملات قصد داشت تا به گل دوم برسد.در اواخر بازی حملات استقلالی‌ها ادامه پیدا کرد و موقعیت‌های خطرناکی هم ایجاد شد اما این تیم نتوانست گل پیروزی را وارد دروازه الشرطه کند تا بازی با نتیجه یک بر یک به پایان برسد.

 

 

الشرطه  استقلال 
۴۰% مالکیت ۶۰%
۳ شوت در چارچوب  ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۲
۳۶۰ تعداد پاس ۵۳۲
۲۶۱ پاس صحیح ۴۴۷
۱۷ سانتر ۲۲
۴ کرنر ۵
۹ خطا ۱۴
۱ آفساید ۴
۰ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت