تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال استقلال الدحیل قطر

استقلال تهران
الدحیل قطر

یکشنبه ۵ اردیبهشت ۰۰:۴۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی استقلال الدحیل قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال الدحیل قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال الدحیل قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال استقلال تهران – الدحیل قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال الدحیل قطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی استقلال الدحیل قطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال الدحیل قطر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال الدحیل قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال الدحیل قطر – ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

استقلال و الدحیل در یکی از زیباترین بازی های این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی نماینده قطر به پایان رسید.

در دور سوم و پایانی مرحله رفت از بازی های گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا استقلال و الدحیل در استادیوم الجوهره به مصاف هم رفتند که این بازی زیبا و پر گل در نهایت با برتری نماینده قطر به پایان رسید.

در این بازی استقلال خیلی زود و توسط ارسلان مطهری به گل رسید. ارسال خوب موسوی به دهانه دروازه با ضربه سر گیتاریست آبی پوشان وارد دروازه صالح زکریا شد و تیم مجیدی خیلی زود پیش افتاد ولی به همان سرعت نیز گل تساوی را از الدحیل دریافت کرد.

یک پاس به پشت مدافعین با ضربه ادمیلسون همراه شد که مظاهری آن را برگشت داد ولی در ادامه اولونگا دروازه خالی را باز کرد. دقایقی بعد روی اشتباه مرگبار ریگی، اولونگا در مصافی تک به تک با مظاهری قرار گرفت و گل دومش را به ثمر رساند. با وجود این، استقلال به بازی برگشت و توسط دیاباته گل تساوی را به ثمر رساند.

خط دفاع آسیب پذیر استقلال که شب کابوس باری را سپری می کرد، روی یک ارسال، المعز علی و عبدالله الاحرق را به حال خود رها کرده بودند که سانتر معز علی با ضربه عبدالله الاحرق به گل سوم الدحیل تبدیل شد و نیمه نخست با برتری تیم قطری به پایان رسید.

در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار استقلال بود تا اینکه فرشید اسماعیلی روی یک کرنر و پس از چند کش و قوس، گل تساوی را به ثمر رساند و حساب کار ۳ – ۳ شد. اما این پایان کار نبود و باز هم استقلال روی غفلت خط دفاعی، اولونگا را به حال خود رها کرده بود و این بازیکن با ثبت یک هت تریک، گل چهارم تیمش را وارد دروازه مظاهری کرد و این بازی در پایان با نتیجه ۴ بر ۳ به سود قطری ها به پایان رسید.

هر چقدر که استقلال در این بازی در خط حمله خوب و زهردار ظاهر شد، اما خط دفاعی استقلال شب بسیار بدی را پشت سرگذاشت. اولونگا که فصل گذشته آقای گل لیگ ژاپن شده بود، در این بازی اولین هت تریک لیگ قهرمانان آسیا را به ثبت رساند تا الدحیل به صدر جدول رفته و مجیدی نیز اولین شکستش را تجربه کند.

 

 

الدحیل  استقلال 
۴۴% مالکیت ۵۶%
۶ شوت در چارچوب  ۶
۴ شوت خارج از چارچوب ۳
۳ مهار دروازه بان ۲
۳۸۷ تعداد پاس ۴۸۰
۳۱۴ پاس صحیح ۳۹۲
۱۳ سانتر ۱۳
۲ کرنر ۶
۱۱ خطا ۸
۳ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی استقلال الدحیل قطر – ۱۶ اردیبهشت ۹۸

استقلال در دیدار از هفته پنجم مرحله گروهی میزبان الدحیل بود و در پایان این بازی مقابل حریف نامدار خود متوقف شد تا به مانند پرسپولیس که امروز از صعود به مرحله حذفی بازمانده بود، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با این رقابت‌ها خداحافظی کند.

استقلال بازی را تهاجمی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی بازی می‌توانست به گل برسد. در ادامه بازی متعادل‌تر دنبال شد و الدحیل نیز روی ضدحملات موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه استقلال ایجاد کرد، هر چند در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آبی‌ها نیمه دوم را هم تهاجمی آغاز کردند و موقعیت‌هایی روی دروازه الدحیل نیز به وجود آوردند و در نهایت در دقیقه ۵۳ توسط چشمی به گل رسیدند اما تنها دو دقیقه بعد ادمیسلون دروازه استقلال را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. مجیدی در ادامه تمام قوای تهاجمی روی نیمکت خود را به میدان فرستاد هر چند این بازیکنان جوان نیز نتوانستند کمکی به استقلال بکنند تا بازی در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

با این تساوی، استقلال ۵ امتیازی شد و الدحیل به امتیاز ۸ رسید و با توجه به حضور الهلال ۹ امتیازی در صدر جدول این گروه و دست بالاتر الدحیل در بازی رو در رو با استقلال، استقلال نیز در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با این رقابت‌ها خداحافظی کرد.

 

 

 

استقلال  الدحیل 
۵۲% مالکیت ۴۸%
۱ شوت در چارچوب  ۵
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۰
۴۰۸ تعداد پاس ۳۸۰
۳۳۱ پاس صحیح ۲۸۳
۶ سانتر ۴
۱۰ کرنر ۳
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۵
۱۹ خطا ۱۶
۳ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت