تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

استقلال تهران
استقلال خوزستان

دوشنبه ۶ شهریور ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال استقلال و استقلال خوزستان، امروز دوشنبه ۶ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های استقلال و خوزستان بازی خواهند داشت. استقلال تهران مقابل استقلال خوزستان را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده استقلال تهران و استقلال خوزستان را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال استقلال تهران استقلال خوزستان، شما می توانید بازی استقلال تهران و استقلال خوزستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی استقلال و استقلال خوزستان

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

در چارچوب بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران، تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان با هم دیدار کردند. در نیمه نخست این دیدار، گنکالوس و امیری دروازه ی حریف را باز کردند تا تساوی ۱-۱ برای این نیمه رقم خورد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال استقلال و استقلال خوزستان، استقلال تهران حسابی خوش درخشید. این تیم با جایگیری بازیکنان خوبی چون کریمی(دبل) و تبریزی مجموعا سه بار دروازه حریف را باز کرد و برای خوزستانی ها هم کلانتری موفق به گلزنی شد تا در نهایت این دیدار با نتیجه ۴-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال استقلال و استقلال خوزستان

پخش زنده فوتبال استقلال و استقلال خوزستان