تی وی تو
استقلال تهران
آلومینیوم اراک

دوشنبه ۱۳ دی ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده استقلال و آلومینیوم اراک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی استقلال و آلومینیوم اراک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استقلال و آلومینیوم اراک امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال استقلال و آلومینیوم اراک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی استقلال و آلومینیوم اراک را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی استقلال و آلومینیوم اراک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال استقلال و آلومینیوم اراک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی استقلال و آلومینیوم اراک

در جریان هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.بازی در ابتدای کار بیشتر در میانه میدان در جریان بود و دو تیم سعی داشتند به دروازه یکدیگر نزدیک شوند. شاگردان منصوریان در دقیقه ۵ و روی فرار حامد پاکدل فرصت خوبی برای باز کردن دروازه آبی‌پوشان داشتند اما واکنش سید حسین حسینی مانع گلزنی آلومینیوم شد.

در ادامه تیم آلومینیوم فشار بیشتری در نیمه زمین استقلال آورد اما دفاع آبی‌پوشان باعث شد نتیجه بازی بدون گل پیش برود.آبی‌پوشان پس از فشار تیم حریف سعی کردند به دروازه حریف نزدیک شوند اما حملات نصفه و نیمه شاگردان مجیدی نتوانست استقلال را به گل اول برساند.

پس از توقف سه دقیقه‌ای بازی در دقیقه ۳۰، آبی‌پوشان فرصت مناسبی برای گلزنی روی یک ضربه کاشته در دقیقه ۳۲ داشتند اما شوت مهدی قائدی با واکنش دروازه‌بان آلومینیوم همراه شد و به تیر دروازه برخورد کرد.سفید پوشان اراکی در دقایق پایانی باز هم سعی داشتند خود را به محوطه جریمه استقلال نزدیک کنند اما حملات این تیم نتیجه‌ای نداشت و بازی در پایان نیمه اول از گزارش زنده بازی استقلال و آلومینیوم اراک با تساوی بدون گل به پایان رسید.در ابتدای نیمه اول و در دقیقه ۴۶، سیاوش یزدانی روی یک ارسال کرنر فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما این بازیکن نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در ادامه و در دقیقه ۵۲، معین عباسیان روی یک ضربه کاشته موقعیت خوبی برای تهدید کردن دروازه استقلال داشت اما واکنش خوب سید حسین حسینی باعث نتیجه بازی بدون گل ادامه پیدا کند.در دقیقه ۶۳ بازی، سید حسین حسینی روی یک اشتباه، خطای پاس به عقب به نفع شاگردان منصوریان داد اما ضربه بازیکنان آلومینیوم با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.آلومینیوم پس از این موقعیت باز هم فرصت گلزنی برای خود ایجاد کرد اما واکنش‌های حسینی باز هم مانع گلزنی سفید پوشان اراکی شد.

در دقیقه ۶۷ بازی، محمد نادری روی نفوذ خود به محوطه جریمه آلومینیوم، فرصت خوبی برای گلزنی ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد و مطهری توپ برگشتی را به گل تبدیل کرد اما گل مردود اعلام شد.پس از توقف سه دقیقه‌ای بازی در دقیقه ۷۵، دو تیم تلاش زیادی کردند تا به دروازه یکدیگر نزدیک شوند اما حملات ناتمام دو تیم نتوانست تغییری در روند بازی ایجاد کند. شاگردان مجیدی تا دقایق پایانی فشار زیادی روی حریف آوردند اما تلاش آبی‌ها نتیجه‌ای در بر نداشت.

در پایان  فوتبال زنده بازی استقلال و آلومینیوم اراک تلاش دو تیم برای به ثمر رساندن گل برتری نتیجه‌ای نداشت تا این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان برسد و علیرضا منصوریان رکورد شکست ناپذیری خود را در تیم آلومینیوم حفظ کند.

با این نتیجه، استقلال با ۴۴ امتیاز در رده سوم جدول رقابت‌های لیگ باقی ماند و امید این تیم برای قهرمانی کم‌رنگ‌تر شد. همچنین آلومینیوم اراک با ۳۷ امتیاز موقتا به رده چهارم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی استقلال تهران آلومینیوم اراک

 

پخش زنده بازی استقلال تهران آلومینیوم اراک

 

پخش فوتبال زنده استقلال و آلومینیوم اراک

تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته دهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم آلومینیوم اراک رفت و با نتیجه ۲ بر صفر به برتری دست یافت. در دقیقه ی ۳۸ ، توپ‌گیری بازیکنان استقلال در میانه زمین، این تیم را صاحب یک موقعیت جدی کرد که پاس مهدی قائدی و در ادامه پاس در عرض فرشید اسماعیلی را امیرارسلان مطهری با مهار توپ و شوت روی پا تبدیل به گل کرد و نیمه ی نخست با برتری ۱-۰ آبی پوشان به پایان رسید. در دقیقه ی ۷۳ نیمه ی دوم ،  همکاری عالی شیخ دیاباته و مهدی قائدی که با یک- دو این دو مهاجم همراه بود با شوت پای چپ قائدی تبدیل به گل دوم آبی پوشان شد.

شاگردان محمود فکری با این پیروزی ۱۸ امتیازی شدند تا در آستانه دربی دوشنبه هفته آینده در صدر جدول بمانند. شاگردان رسول خطیبی نیز با ۱۰ امتیاز در ایستگاه یازدهم قرار گرفتند.

 

پخش زنده فوتبال استقلال آلومینیوم اراک – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال استقلال آلومینیوم اراک – تی وی تو