استقبال گسترده از بلیت فروشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

آوریل 6, 2022

نشریه قطری در گزارشی از اولین روز بلیت فروشی مرحله دوم مسابقات جام جهانی و خدمت ویژه برای هواداران فوتبال در این رقابت ها پرداخت.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، نشریه «الرایه» قطر در گزارشی به اولین روز بلیت فروشی مرحله دوم مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پرداخت و استقبال بی نظیر هواداران فوتبال برای خرید بلیت این تورنمنت خبر داد.

نشریه قطری نوشت: بلیت فروشی مرحله دوم مسابقات جام جهانی از روز گذشته با استقبال بی نظیر آغاز شد. با توجه به اینکه در مرحله دوم تیم ها رقبای خود را شناختند هواداران استقبال بیشتری کردند تا از تیم ملی کشورشان حمایت کنند و در بازی های معین تیم  کشورش حضور پیدا کنند.

در مرحله اول بلیت فروشی جام جهانی با وجود اینکه قرعه کشی انجام نشده بود و تکلیف بسیاری از تیم ها برای صعود به جام جهانی مشخص نشده بود ولی ۱۷ میلیون درخواست برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در مرحله اول انجام شد.

استقبال گسترده از بلیت فروشی جام جهانی 2022 قطر – تی وی تو

به نظر می رسد در مرحله دوم درخواست ها فراتر از مرحله اول باشد. ۸۰۰ هزار نفر در مرحله اول به قید قرعه موفق به خرید بلیت جام جهانی شدند.

از خدمات ویژه میزبانی قطر که در تاریخ جام جهانی بی نظیر است این است که یک هوادار می تواند بلیت دو بازی در یک روز را خریداری کند. به دلیل نزدیکی استادیوم های میزبان جام جهانی و قرار گرفتن تمام ورزشگاه ها در شهر دوحه این خدمت ویژه برای هواداران فوتبال مهیا شده تا بتوانند در یک روز دو بازی را از نزدیک تماشا کنند.

مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از آبان ماه آغاز خواهد شد. تیم ملی کشورمان در گروه دوم با تیم های آمریکا، انگلیس و برنده پلی آف اروپا در این تورنمنت رقابت خواهد کرد.