تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

استرالیا
نیوزلند

یکشنبه ۳ مهر ۰۶:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال استرالیا نیوزلند، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی استرالیا و نیوزلند را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استرالیا و نیوزلند امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال استرالیا و نیوزلند امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده استرالیا و نیوزلند و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی استرالیا نیوزلند را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی استرالیا نیوزلند را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی استرالیا نیوزلند، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده استرالیا و نیوزلند را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال استرالیا نیوزلند، شما می توانید بازی استرالیا و نیوزلند زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

گزارش زنده فوتبال استرالیا نیوزلند

۳ مهر ۱۴۰۱

تیم ملی نیوزلند و استرالیا در یک بازی دوستانه با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

اولین گل این دیدار در دقیقه ۵۴ پخش زنده فوتبال استرالیا نیوزلند و توسط دوک به ثبت رسید. سپس بازی در میانه میدان جریان یافت و در دقیقه ۸۱ کامینگ ضربه دوم را راهی دروازه حریف کرد تا استرالیا به برتری ۲-۰ برسد.

پخش زنده فوتبال استرالیا نیوزلند

پخش زنده فوتبال استرالیا نیوزلند

آخرین بروز رسانی : اکتبر 13, 2023