تی وی تو
استرالیا
عربستان

چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۷:۳۰

پخش زنده قهرمانی زیر 23 سال آسیا

بازی زنده استرالیا و عربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی استرالیا و عربستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی استرالیا و عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال استرالیا و عربستان

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال استرالیا و عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی استرالیا عربستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی استرالیا عربستان را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال استرالیا عربستان، شما می توانید بازی استرالیا و عربستان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی استرالیا عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال استرالیا و عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی عربستان و استرالیا

در ادامه ی بازی های هفته ی هشتم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، تیم های استرالیا و عربستان با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار با بازی طوفانی دو تیم شروع شد شاهد حملات سنگین و موقعیت های مناسب زیادی بودیم. یوریچ در دقیقه ی ۷ و ۳۶ برای استرالیا دبل کرد و از آن سو ، الدوسری و السهلاوی برای عربستان گلزنی کردند تا نیمه نخست با تساوی ۲-۲ به پایان برسد. در نیمه ی دوم عربستان کمی عقب کشید و این راگیچ بود که موفق شد با استفاده از یک موقعیت مناسب دوباره دروازه ی حریف را باز کند تا در پایان پخش زنده فوتبال استرالیا عربستان استرالیا را به برتری ۳-۲ برساند.

 

پخش زنده بازی استرالیا عربستان

 

استرالیا عربستان 
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۵۴۴تعداد پاس۵۴۷
۴۲۴پاس صحیح۴۳۰
۲سانتر۰
۵کرنر۱
۱۸ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۱۸
۲آفساید۳

 

پخش زنده بازی استرالیا عربستان

 

تیم های عربستان و استرالیا در هفته ی سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه ی نخست این دیدار الجاسم موفق شد در دقیقه ی ۵ اولین گل را به نفع عربستان به ثبت برساند و از استرالیا نیز سینزبری در وقت اضافه گلزنی کرد. در دقایق ابتدایی ۴۵ دقیقه ی دوم این بازی ، توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود اما هرچه به پایان پخش زنده فوتبال عربستان استرالیا نزدیک می شدیم بر شدت حملات افزوده می شد تا این که یوریچ در دقیقه ی ۷۱ و شمرانی در دقیقه ی ۷۹ گلزنی کردند تا این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

 

عربستان استرالیا 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۲
۲کرنر۱
۱۷ضربه ایستگاهی۱۳
۱۳خطا۱۵
۰آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی استرالیا عربستان