تی وی تو
اروگوئه
بولیوی

سه‌شنبه ۲۵ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اروگوئه بولیوی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اروگوئه – بولیوی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اروگوئه بولیوی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اروگوئه بولیوی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اروگوئه بولیوی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اروگوئه بولیوی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی ۱۵ شهریور ۱۴۰۰

از سری رقابتهای مقدماتی جام جهانی قطر در منطقه آمریکای جنوبی تیم اروگوئه موفق شد مهمان خود تیم بولیوی را با نتیجه چهار بر دو شکست دهد . اروگوئه که بازی را هجومی شروع کرده بود در دقیقه ۱۵ توسط آراسکائتا به گل اول دست یافت . در ادامه این فدریکو والورده بود که در دقیقه ۳۱ اختلاف را به دو گل رساند . نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید .

در شروع نیمه دوم باز این اروگوئه بود که حریف خود را در دقایق اول نیمه غافلگیر کرد و در دقیقه ۴۷ توسط آلوارز به گل سوم رسید . شاگردان تابارز که خیالشان از پیروزی راحت بود از فشار حملات خود کاستند که این مسئله باعث یورش بولیوی برای جبران نتیجه شد و در نهایت هم به گل ختم شد . در دقیقه ۵۹ مارسلو مورنو یکی از سه گل را جبران کرد . آلاسکا تا دقایقی بعد و از روی نقطه پنالتی گل چهارم را برای اروگوئه به ثمر رساند و کار را برای بولیوی سخت کرد .

در ادامه گزارش زنده بازی اروگوئه بولیوی نیز مورنو بار دیگر و اینبار از روی نقطه پنالتی برای بولیوی گلزنی کرد و اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود و این شاگردان تابارز بودند که با پیروزی چهار بر دو به سه امتیاز بازی دست یافتند 

پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی

 

اروگوئهبولیوی
۵۵مالکیت۴۵
۱۰شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۵
۴۸۷تعداد پاس۴۰۷
۴۰۹پاس صحیح۳۲۳
۲۰سانتر۱۴
۷کرنر۰
۹خطا۱۲
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی

پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی ۴ تیر ۱۴۰۰

در هفته چهارم از گروه A دور گروهی کوپا آمریکا تیم اروگوئه با دو گل از سد تیم بولیوی گذشت . این بازی که در ورزشگاه ” آرنا پانتانال ” برزیل برگزار می شد در نیمه اول به جز صحنه گل به خودی مدافع بولیوی صحنه خاص دیگری نداشت . در دقیقه ۴۰ این مسابقه کوئینتوس مدافع بیست ساله بولیوی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و اروگوئه را پیش انداخت . نیمه اول نیز با همین نک گل به پایان رسید .

در نیمه دوم اروگوئه برای حفظ نتیجه و افزایش اختلاف و بولیوی نیز برای جبران نتیجه به میدان آمدند . سزار فاریاس مربی بولیوی نیز در نیمه دوم تمامی عناصر هجومی خود را وارد میدان کرد تا بتواند نتیجه را تغییر دهد اما این ادینسون کاوانی بود که در دقیقه ۷۹ گل دوم اروگوئه را وارد دروازه حریف کرد و اختلاف را به دو گل رساند .

در نهایت با پایان گزارش زنده بازی اروگوئه بولیوی شاگردان تابارز با همین دو گل به پیروزی رسیدند و به سه امتیاز بازی دست یافتد 

پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی

 

بولیویاروگوئه
۴۸مالکیت۵۲
۳شوت در چارچوب ۷
۱شوت خارج از چارچوب۱۲
۶مهار دروازه بان۳
۴۶۸تعداد پاس۵۰۵
۳۸۷پاس صحیح۴۲۵
۱۲سانتر۲۱
۳کرنر۵
۸خطا۱۳
۲آفساید۴
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی اروگوئه بولیوی