احتمال رونمایی از نیمار در بازی امشب الهلال

سپتامبر 15, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، تیم فوتبال الهلال در شرایطی امشب به مصاف الریاض می رود که این تیم برای نخستین بار در فصل جدید، هر هشت بازیکن خارجی خود را در اختیار دارد و ژرژ ژسوس می تواند ترکیب مورد نظر خود را روانه میدان کند.

با وجود اینکه گفته می شد به دلیل حضور در اردوی تیم ملی برزیل و خستگی مسافت های طی شده ممکن است که نیمار در بازی این هفته استراحت کند، اما او خودش را به آخرین جلسه تمرینی الهلال رساند تا برای بازی امشب آماده باشد.

بخش رسانه ای باشگاه الهلال نیز که همواره ساعت برگزاری دیدارهای این تیم به وقت کشورهای مختلف را منتشر می کند، این بار تصمیم گرفته است تا از پوستر نیمار استفاده کند و به این ترتیب هواداران این باشگاه را به اولین حضور کاپیتان تیم ملی برزیل با لباس الهلال امیدوار کرد.

الهلال که در پنج هفته ابتدایی لیگ عربستان موفق به کسب چهار پیروزی و یک تساوی شده، در تلاش برای کسب سه امتیاز این دیدار است تا بتواند به صدر جدول رده بندی بازگردد.

پس از برگزاری دیدار امشب، شاگردان ژسوس خود را برای برگزاری نخستین دیدار از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آماده می کنند. جایی که این تیم قرار است میزبان ناوباهور نامانگان باشد.