تی وی تو
اتلتیک بیلبائو
سویا

دوشنبه ۱ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اتلتیک بیلبائو و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سویا اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا اتلتیک بیلبائو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا اتلتیک بیلبائو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و چهارم از لالیگای اسپانیا تیم اتلتیک بیلبائو موفق شد تیم سویا را با یک گل شکست دهد . این بازی که در ورزشگاه رامون سانچز پیسخوان ، ورزشگاه خانگی سویا برگزار میشد نیمه اول چندان جذابی نداشت و بدون گل و صحنه خطرناک پیگیری شد . نیمه دوم اما دو تیم برای رسیدن به گل فشار را روی دروازه هم بیشتر کردند و این بیلبائو بود که در دقیقه ۹۰ توسط ایناکی ویلیامز مهاجم بیست و هفت ساله خود دروازه میزبان را گشود .

بعد از این گل و در دقایق باقی مانده گزارش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو سویا نتوانست حرکت خطرناکی را روی دروازه میهمان خود صورت دهد و بدین ترتیب بیلبائو در این مسابقه حساس به پیروزی رسید و سه امتیاز را کسب کرد . 

پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو

 

سویا اتلتیک بیلبائو
۷۳مالکیت۲۷
۳شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۷۱۸تعداد پاس۲۴۶
۶۴۵پاس صحیح۱۷۵
۳۲سانتر۲۰
۶کرنر۲
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۴
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو

 

پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو – ۱۰ آبان ۹۹

تیم های اتلتیک بیلبائو و سویا در جریان هفته هشتم رقابت های لالیگا به مصاف هم رفتند. سویا که در ۴ بازی قبلی خود در لالیگا هیچ بردی به دست نیاورده بود و با این باخت، رسما وارد بحران شد. در دقیقه ی ۹ نیمه ی نخست ،  شوت پای چپ النصیری از مرکز محوطه جریمه به گوشه پایین دروازه سیمون، گل نخست را برای تیم لوپتگی به ارمغان آورد تا نیمه ی نخست با این تک گل به پایان رسد. در نیمه ی دوم ، اتلتیکو هجومی تر عمل کرد و به دو گل دست یافت. ابتدا  در دقیقه ی ۷۶ گزارش بازی زنده سویا اتلتیک بیلبائو ، وسگا کرنر ارسالی را با ضربه سر به تیر دو رساند تا مونیائین از راه برسد و گل تساوی را به ثمر برساند ، سپس ده دقیقه ی بعد ، سویا باز هم از تیر دو ضربه خورد. اینیاکی ویلیامز سانتر بلندی را انجام داد و سانکت در تیر دو، توپ را وارد دروازه مهمان کرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، اتلتیکو با برتری ۲-۱ تیم پیروز میدان شد.

 

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائوسویا 
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۳۵۷تعداد پاس۴۳۰
۲۷۴پاس صحیح۳۵۴
۲۷سانتر۱۸
۶کرنر۱
۱۷خطا۱۹
۰آفساید۱
۵کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو – ۲۸ شهریور ۹۹

در خلال یک دیدار دوستانه ی بین المللی ، تیم های اتلتیک بیلبائو و سویا با یکدیگر دیدار کردند.  هر دو تیم شروع بسیار خوبی در نیمه ی نخست داشتند و موفق شدند دروازه ی تیم مقابل را باز کنند. اسکودرو در دقیقه ی ۲۹ برای سویا گلزنی کرد و سپس درست ۶ دقیقه ی بعد ، ضربه ی ایستگاهی مونیاین تساوی ۱-۱ را برای این دیدار رقم زد. در نیمه ی دوم اما سویا توانست منسجم تر از اتلتیکو عمل کرد و توانست با یک حمله ی موفق ، بار دیگر دروازه ی اتلتیکو را باز کند تا رقابت دوستانه را با نتیجه ی ۲ بر ۱ به پایان ببرد.

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو

پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو – ۲۰ تیر ۹۹

در یکی از سخت ترین بازی های فصل برای تیم سویا، آنها موفق شدند بازی باخته را در عرض ۵ دقیقه به برد تبدیل کرده و به لطف نتیجه بهتر در بازی رو در رو مقابل اتلتیکو بیلبائو با ۶۳ امتیاز به رده سوم صعود کنند. در دقیقه ی ۲۹ این مسابقه، آندر کاپا دروازه ی سویا را باز کرد وبا پایان نیمه اول ، تیمش را برنده به رختکن فرستاد؛ در نیمه ی دوم  سویا عملکردی عالی از خود نشان داد. در دقیقه ی ۶۹ اور بانگا گل تساوی را به ثمر رساند؛ پنج دقیقه بعد و در دقیقه ی ۷۴  مونیر الحدادی گل برتری سویا را به ثمر رساند تا تیمش موفق به کسب ۳ امتیاز ارزشمند خارج از خانه شود.

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائوسویا
۳۳%مالکیت۶۷%
۴شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۳
۲۶۶تعداد پاس۵۵۳
۱۸۱پاس صحیح۴۵۹
۱۴سانتر۲۱
۴کرنر۷
۱۸خطا۹
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی سویا اتلتیک بیلبائو – ۱۳ دی ۹۸

در هفته ی نوزدهم رقابت های لالیگای اسپانیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های اتلتیک بیلبائو و سویا به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با برتری اتلتیک به پایان رسید . در دقیقه ی ۱۵ ، ضربه ی آندر کاپا وارد دروازه ی سویا شده بود و نتیجه ی ۱-۰ را برای اتلتیک رقم زد. در نیمه ی دوم نیز اتلتیک همچنان عملکرد خوبی از خود نشان داد . سویایی ها از سوی دیگر ، نمی توانستند حمله ای منسجم بر دروازه ی حریف تشکیل دهند تا اختلاف امتیاز را جبران کنند اما اشتباه محض نونیز در باز کردن دروازه ی خودی ، حساب کار را ۱-۱ کرد. در اواخر این نیمه ، بازی به خشونت گرایید و بازیکنان کارت زرد دریافت کردند اما این موضوع تغییری در نتیجه نداد . با پایان ۹۰ دقیقه پخش بازی زنده سویا اتلتیک بیلبائو ، دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

 

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو

 

سویااتلتیک بیلبائو
۶۵%مالکیت۳۵%
۲شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۱
۵۸۴تعداد پاس۳۲۵
۴۷۷پاس صحیح۲۱۶
۳۵سانتر۸
۹کرنر۱
۱۶خطا۲۰
۳آفساید۲
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال سویا ‌اتلتیک بیلبائو – تی وی تو