تی وی تو
اتلتیکو مادرید
گرانادا

چهارشنبه ۳۱ فروردین ۲۱:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده اتلتیکو مادرید و گرانادا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتلتیکو مادرید گرانادا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و گرانادا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید گرانادا را از تی وی تو دنبال کنید بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتلتیکو مادرید گرانادا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا

گرانادا و اتلتیکو مادرید در چارچوب رقابت های لالیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۱ گرانادا خاتمه یافت.

تنها دو دقیقه از بازی گذشته بود که اتلتیکو موفق به باز کردن دروازه حریف شد؛ ژائو فلیکس روی پاس لمار در میانه های میدان توپ را در اختیار گرفت؛ چرخش سریع مهاجم اتلتیکو باعث شد تا بازیکن حریف از جریان بازی محو شود. او سپس به سرعت خود را به محوطه جریمه رساند و با یک ضربه آرام اما دقیق توپ را به گوشه دروازه گرانادا فرستاد.

داروین ماچیس، مهاجم ونزوئلایی گرانادا تنها ۱۵ دقیقه بعد از گل اتلتیکو، بازی را به تساوی کشاند. او پشت محوطه جریمه توپ را صاحب شد و پس از یک حرکت در عرض و دریبل بازیکن مقابل، یک شلیک غیرقابل مهار را روانه دروازه کرد تا بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه این نیمه گل دیگری به ثمر نرسید تا دو تیم با تساوی یک بر یک راهی رختکن شوند. البته اتلتیکو در دقیقه ۴۴ پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا یک بار دیگر گل زد اما داور آن را نپذیرفت.

یک ربع بعد از شروع نیمه دوم و در دقیقه ۶۱ روی پاس در عرض تند و تیز سوارز از سمت راست، مولینا در دهانه دروازه توپ را قطع کرد تا گل دوم گرانادا در این صحنه به ثمر برسد. بعد از این گل، سیمئونه سه تغییر همزمان در تیمش ایجاد کرد تا از چهارمین شکست پیاپی در لالیگا جلوگیری کند؛ تغییرات سرمربی اتلتیکو اما حاصلی نداشت و میزبان با محافظت از نتیجه تا پایان، صاحب بردی ارزشمند شد.

در پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا اتلتیکومادرید با متحمل شدن این شکست ۲۹ امتیازی ماند و رتبه پنجمی اش تغییر نکرد. گرانادا اما با رقم زدن یک برد خانگی شیرین ۲۲ امتیازی شده و با سه پله صعود، خود را به رتبه دوازدهم جدول رده بندی لالیگا رساند.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا

 

گرانادا اتلتیکومادرید 
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۲
۳۵۳تعداد پاس۵۲۱
۲۷۲پاس صحیح۴۳۶
۱۱سانتر۲۱
۲کرنر۷
۱۷خطا۷
۱آفساید۶
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا

تیم‌های گرانادا و اتلتیکو مادرید در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لالیگا در ورزشگاه نوئوو لوس کارمنس به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان دیگو سیمئونه با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست پیدا کردند . دفاع چند لایه گرانادا مانع از گلزنی اتلتیکو در نیمه اول شد اما این مقاومت در دقیقه ۶۳ در هم شکست.

 مارکوس یورنته موفق شد با شوتی دقیق تیمش را پیش بیندازد اما در عین تعجب سه دقیقه بعد یانگل هررا کار را به تساوی کشاند. اما این پایان کار نبود. آنخل کوریا در دقیقه ۷۳ موفق شد برای بار دوم اتلتی را پیش بیندازد و البته تاثیر مدافع گرانادا هم در گل شدن این توپ بی تاثیر نبود.

در پایان بازی اتلتیکو مادرید و گرانادا زنده و کسب این پیروزی ،  اتلتیکو مادرید به هفدهمین برد این فصل رسید و از ۲۱ بازی به امتیاز ۵۴ رسید تا فاصله‌اش با رئال مادرید رده دومی از یک بازی کمتر به هشت امتیاز افزایش پیدا کند. گرانادا هم با ۳۰ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت. تیم سیمئونه در ۱۰ بازی اخیر لالیگایی شکست نخورده و به ۹ پیروزی دست پیدا کرده است.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا

 

گرانادا اتلتیکو مادرید
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۰
۲۷۰تعداد پاس۴۵۹
۱۷۱پاس صحیح۳۵۸
۲۴سانتر۹
۷کرنر۳
۱۴خطا۲۰
۲آفساید۱
۰کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید گرانادا

اتلتیکو مادرید فصل ۲۰۲۰/۲۱ لالیگا را مقتدرانه آغاز کرد. در حالی که دو بازی گذشته روخی بلانکوس در لالیگا لغو شده بود، این تیم در هفته سوم اولین بازی اش را انجام داد و با شش گل از سد گرانادا عبور کرد.در شبی که لوییس سوارز برای اولین بار پیراهن روخی بلانکوس را بر تن کرد، یک پاس گل داد و دو گل زد تا از همین ابتدا ثابت کند که هنوز تمام نشده است. سائول نیگز نیز یک پنالتی از دست داد، تا گرانادا شش تایی نشود. در ۹ دقیقه ی ابتدایی سانتر زیبای آنخل کوریا با ضربه سر دیگو کاستا به گل اول بازی بدل شد. اما در ۴۵ دقیقه ی دوم اتلتیکو طوفانی ظاهر شد .

در نبمه دوم بازی زنده اتلتیکو مادرید و گرانادا و در دقیقه ی ۴۷ پاس زیبای ژائو فلیکس به درون محوطه جریمه با استپ و ضربه زیبای آنخل کوریا به گل دوم تبدیل شد. ۱۰ دقیقه ی بعد ، پاس آنخل کوریا داخل محوطه جریمه به ژائو فلیکس رسید و او با یک حرکت تکنیکی گل سوم روخی بلانکوس را به ثمر رساند و نتیجه را ۳-۰ کرد.

در دقیقه ی ۷۲ نیز ، پاس لوییس سوارز، مارکوس یورنته را با دروازه بان تک به تک کرد، تا او به راحتی گل چهارم را به ثمر رساند. این پایان کار ستارگان مادرید نبود. در دقیقه ی ۸۵ ،  ارسال مارکوس یورنته به محوطه جریمه موجب شد لوییس سوارز با یک ضربه سر اولین گلش با پیراهن اتلتیکو مادرید را به ثمر رساند. سرانجام تمام تلاش های گرانادا به ثمر نشست و در دقیقه ی ۸۷ پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و گرانادا موفق شد قفل دروازه  ی رقیب سخت خود را باز کند.

حرکت بازیکنان گرانادا از جناح چپ و ارسال توپ به دهانه دروازه موجب شد مولینا از شلوغی محوطه استفاده کرد و تک گل تیمش را به ثمر رساند. البته شیرینی این گل در دقیقه ی ۳ وقت اضافه به کام تاین تیم تلخ شد.  یک و دوی ویتولو و لوییس سوارز موجب شد لوییس سوارز در موقعیت گلزنی قرار گیرد، ضربه اش به تیر برخورد کرد و در برگشت بریس کرد تا این دیدار با برتری ۶-۱ اتلتیکو به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدگرانادا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۱۰شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۴
۵۰۸تعداد پاس۴۰۹
۴۲۵پاس صحیح۳۰۶
۱۱سانتر۲۰
۱کرنر۱
۱۶خطا۱۴
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا – تی وی تو

پخش فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و گرانادا

از سری مسابقات هفته بیست و سوم لالیگا اسپانیا ، اتلتیکومادرید میزبان گرانادا بود که با یک گل به پیروزی رسید. تک گل این دیدار در دقیقه ۶ نیمه ی نخست و با ضربه ی کوریا به ثبت رسید.  پرتاب اوت خوب بازیکنان اتلتیکو مادرید و همچنین نا هماهنگی بازیکنان حریف در فاز دفاعی باعث شد تا کوکه درون محوطه جریمه به راحتی صاحب توپ شود. وی با یک پاس نرم کوریا را صاحب توپ کرد تا او هم با شلیکی محکم، حساب کار را یک بر صفر کند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده اتلتیکو مادرید و گرانادا این دیدار بازیکنان دو تیم با غفلت از تمام موقعیت های طلایی آن ها را از دست دادند تا دروازه ی دو تیم در نیمه ی دوم همچنان بسته بماند. سرانجام با سوت پایان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ اتلتیکو مادرید به پایان رسید. در جدول رده بندی لالیگا ، اتلتیکومادرید با ۳۹ امتیاز در رتبه چهارم و گرانادا با ۳۰ امتیاز دهم قرار دارد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدگرانادا 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۳۸۸تعداد پاس۳۷۴
۲۸۶پاس صحیح۲۶۰
۷سانتر۱۷
۲کرنر۳
۱۶خطا۱۹
۶آفساید۰
۴کارت زرد۶

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا – تی وی تو

پخش بازی زنده اتلتیکو مادرید و گرانادا

در چارچوب هفته چهاردهم لالیگا ، اتلتیکو مادرید در ورزشگاه کارامونس مهمان گرانادا بود که این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. در نیمه ی نخست این دیدار شاهد افزایش خشونت در بازی بودیم که این خشونت نتیجه ای جز چندین کارت زرد برای بازیکنان دو تیم به همراه نداشت. نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و گرانادا این دیدار با تساوی ۰-۰ دو تیم آغاز شد اما بازیکنان اتلتیکو در دقایق ابتدایی این نیمه ، بازی د=را در دست داشتند و در دقیقه ی ۶۰ موفق شدند با ضربه ی لودی حساب کار را ۱-۰ کنند. این برتری اما تا پایان بازی ادامه نداشت زیرا که گرانادایی ها حملات خود را بیشتر کرده و در دقیقه ی ۶۷ با ضربه ی سانچز دروازه ی مادرید را در هم کوبیدند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا – تی وی تو

 

گرانادا اتلتیکو مادرید
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۲
۳۲۷تعداد پاس۴۸۲
۲۴۱پاس صحیح۳۸۹
۱۳سانتر۲۱
۲کرنر۸
۱۵خطا۱۷
۱آفساید۶
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا – تی وی تو