تی وی تو
اتلتیکو مادرید
کادیز

یکشنبه ۷ آذر ۲۱:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتلتیکو مادرید کادیز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز امشب را آنلاین تماشا کنید.

چطور پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید کادیز را تماشا کنیم

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اتلتیکو مادرید و کادیز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید کادیز را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتلتیکو مادرید کادیز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید کادیز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز  ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

تیم های اتلتیکو مادرید و کادیز در یک بازی دوستانه در مقابل هم قرار گرفتند. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست به آرامی سپری شد اما ناگهان در دقیقه ی ۴۱ این کراسکو بود که موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا اتلتیکو به برتری ۱-۰ برسد. در نیمه ی دوم نیز مانند ۴۵ دقیقه ی ابتدایی ، توپ در میانه ی میدان در حرکت بود و با نزدیک شد به پایان گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز پریا موفق شد حساب کار را به تساوی ۱-۱ عوض کند. با این تساوی کار به ضربات ایستگاهی کشید که در نهایت کادیز به برتری ۴-۲ رسید.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز – ۱۲ بهمن ۹۹

در سومین شب از هفته بیست‌ویکم رقابت‌های لالیگا، اتلتیکومادرید در ورزشگاه رامون کارانزا مهمان کادیز بود و موفق شد این تیم را با درخشش لوئیز سوارز شکست دهد. در این دیدار اتلتیکومادرید در دقیقه ۲۸ از روی ضربه ایستگاهی توسط لوئیز سوارز به گُل دست یافت و از حریف پیش افتاد.

در ادامه پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید کادیز آلوارو نگردو در دقیقه ۳۵ گُل خورده را جبران کرد و بازی را مساوی کرد. در حالیکه همه فکر می‌کردند نیمه نخست با نتیجه تساوی به پایان خواهد رسید، اما سائول نیگس اجازه نداد تا بازی تساوی بماند و در دقیقۀ ۴۴ دروازه حریف را باز کرد.

در نیمه دوم اتلتیکومادرید در دقیقه ۵۰ صاحب پنالتی شد و لوئیز سوارز پشت ضربه ایستاد و موفق شد برای بار دوم دروازه حریف را باز و با ۱۴ گُل جایگاه خودش را در صدر جدول گُلزنان لالیگا تثبیت کند.در دقیقه ۷۱ نگردو بار دیگر دروازه اوبلاک را باز کرد تا دقایق باقی‌مانده این بازی با جذابیت بیشتری دنبال شود.اتلتیکو اما بار دیگر اختلاف را دو برابر کرد و در دقیقه ۸۸ کوکه موفق شد برای چهارمین بار دروازه کادیز را باز کند.در ادامه اما توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و اتلتیکومادرید موفق شد در یک بازی خارج از خانۀ دیگر به پیروزی دست یابد.

در پایان پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و کادیز با این پیروزی ۵۰ امتیاز شد و با یک بازی بیشتر و ۱۰ امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم صدر جدول ماند و کادیز با ۲۴ امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکومادرید کادیز – تی وی تو

 

کادیز اتلتیکومادرید 
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۴
۴۵۲تعداد پاس۵۱۸
۳۸۱پاس صحیح۴۴۱
۳۴سانتر۹
۲کرنر۲
۷خطا۷
۰آفساید۴
۱کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکومادرید کادیز – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید کادیز – ۱۷ آبان ۹۹

اتلتیکو مادرید در هفته نهم لالیگا در ورزشگاه خانگی خود، متروپولیتانو، با نتیجه ۳ بر ۰ مقابل کادیز به پیروزی رسید. در این بازی لوئیس سوارز، که در نقل و انتقالات قبلی از بارسلونا راهی اتلتیکو شده بود، باز هم درخشید و گلزنی کرد. با این پیروزی همچنان روند شکست ناپذیری شاگردان دیگو سیمئونه در لالیگا حفظ شد. اتلتیکو مادرید در این بازی خیلی زود توسط ژائو فلیکس، ستاره جوان و پرتغالی‌اش، به گل رسید. این گل در دقیقه ۸ روی پاس مارکوس یورنته به ثمر رسید. یورنته که سابقه حضور در رئال مادرید را هم در کارنامه خود دارد، گل دوم روخی بلانکو را در دقیقه ۲۲ به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به سود شاگردان دیگو سیمئونه به پایان برسد.

اتلتیکو مادرید در نیمه دوم پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و کادیز هم شروع خوبی داشت به طوری که در دقیقه ۵۱ آن‌ها توانستند توسط لوئیس سوارز به گل برسند. سوارز روی پاس ژاوی ، فلیکس دروازه کادیز را باز کرد تا همچنان به روند خوب خود در تیم مادریدی ادامه دهد. گل چهارم هم توسط ژائو فلیکس در دقایق پایانی بازی به ثمر رسید تا بازیکن پرتغالی شبِ خوب خود را تکمیل کند.اتلتیکو مادرید با این پیروزی از ۷ بازی ۱۷ امتیاز گرفته و هنوز در لیگ فوتبال اسپانیا متحمل شکست نشده است.

پخش زنده فوتبال اتلتیکومادرید کادیز – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدکادیز 
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۷۶۴تعداد پاس۳۳۷
۶۹۷پاس صحیح۲۶۱
۸سانتر۳۲
۲کرنر۷
۱۰خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکومادرید کادیز – تی وی تو