تی وی تو
اتلتیکو مادرید
مایورکا

شنبه ۲۰ فروردین ۱۸:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده فوتبال اتلتیکو مادرید مایورکا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اتلتیکو مادرید و مایورکا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و مایورکا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و مایورکا

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و مایورکا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید مایورکا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید مایورکا، شما می توانید بازی اتلتیکو مادرید و مایورکا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال اتلتیکو مادرید و مایورکا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

اتلتیکو مادرید و مایورکا در چارچوب بازی های هفته شانزدهم فصل ۲۲-۲۰۲۱ لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت اتلتیکو مادرید با نتیجه ۲-۱ شکست خورد.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقیقه ی ۶۸ 

آنخل کوریا توپ را با ارسالی کوتاه برای کونیا که مقابل دروازه بود، فرستاد. این مهاجم به توپ ضربه زد اما ضربه اول او به دروازه بان برخورد کرد و توپ برگشتی را دوباره کونیا در حالی که روی زمین افتاده بود، به سمت دروازه زد و تلاش مدافع برای بیرون کشیدن این توپ فایده ای نداشت.

سپس در دقیقه ی ۸۰ ، کانگ این لی ضربه خطایی که به سود مایورکا اعلام شده بود را با ارسالی بلند به داخل محوطه جریمه فرستاد. فرانکو روسو بالاتر از مدافعین اتلتیکو مادرید ضربه سر زد و گل تساوی را به ثمر رساند. درست زمانی که همه فکر میکردند پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا با تساوی ۱-۱ به پایان می رسد ، در ضد حمله ای سریع از سوی بازیکنان مایورکا و در حالی که مدافعان اتلتیکو مادرید جا مانده بودند، آنخل رودریگز توپ را با پاسی بلند به پشت مدافعان فرستاد. کوبو تا داخل محوطه جریمه پیشروی کرد و با شوتی دقیق دروازه اوبلاک را باز کرد تا تیمش به برتری ۲-۱ برسد.

 اتلتیکو مادرید در حالی در خانه شکست خورد که تا دقیقه ۸۰ پیروز بازی بود. استفان ساویچ، مدافع اتلتیکو مادرید در دقیقه ۱۱ بازی دچار مصدومیت شد و جای خود را به ماریو هرموسو داد.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

 

اتلتیکو مادرید مایورکا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۴۸۴تعداد پاس۳۵۳
۴۱۱پاس صحیح۲۷۶
۲۶سانتر۱۰
۸کرنر۵
۱۳خطا۱۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۵

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و چهارم لالیگا اسپانیا ، تیم های اتلتیکو مادرید و مایورکا با هم دیدار کردند. موراتا در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشید و در دقیقه ی ۲۹ و ۴+۴۵ موفق شد تیمش را به برتری ۲-۰ برساند. در نیمه ی دوم باز هم حملات از سمت اتلتیکو بیشتر بود و تنها کار مایورکا تلاش برای مقابله با این حملات بود. با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا در دقیقه ی ۷۹ این کوکه بود که برای بار سوم دروازه ی حریف را به لرزه درآورد تا این دیدار با برتری ۳-۰ اتلتیکو به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

 

اتلتیکو مادرید

مایورکا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۰
۴۸۲تعداد پاس۵۰۱
۴۱۱پاس صحیح۴۱۰
۹سانتر۱۹
۴کرنر۵
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا