تی وی تو
فوتبال  اتلتیکو مادرید مایورکا زنده

فوتبال اتلتیکو مادرید مایورکا زنده

اتلتیکو مادرید
مایورکا

شنبه ۱۵ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌مایورکا امروز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های اتلتیکو مادرید و ‌مایورکا بازی خواهند داشت. اتلتیکو مادرید مقابل ‌مایورکا را آنلاین تماشا کنید.

به صورت زنده بازی اتلتیکو مادرید و مایورکا را از تی وی تو مشاهده کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و مایورکا امشب را آنلاین تماشا کنید

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌مایورکا

۴ آذر ۱۴۰۲

اتلتیکومادرید در هفته چهاردهم لالیگا میزبان مایورکا بود و در این دیدار با نتیجه ۱-۰ مهمان خود را شکست داد. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌مایورکا نیز شاهد ایجاد چندین موقعیت خطرناک بر دروازه های دو تیم بودیم که تنها گریزمان بود که در دقیقه ۶۴ موفق شد از این موقعیت ها استفاده کند و تک گل این دیدار را برای اتلتیکو به ثبت برساند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌مایورکا

اتلتیکومادرید مایورکا 
۶۸%مالکیت۳۲%
۳شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۶۵۸تعداد پاس۳۱۴
۵۸۰پاس صحیح۲۳۸
۲۱سانتر۱۶
۷کرنر۳
۸خطا۱۹
۲آفساید۱

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌مایورکا

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید ‌مایورکا

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و یکم لالیگا، تیم های اتلتیکو مادرید و مایورکا با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل ماتیا ناستاسیچ در دقیقه ۲۹ و برتری ۱-۰ مایورکا به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌مایورکا اما اتلتیکو بازی را در دست گرفت و کامبک خوبی داشت. این تیم به لطف درخشش بازیکنانی چون دپائول، موراتا و کراسکو به برتری ۳-۱ رسید و در این دیدار پیروز شد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ‌مایورکا

اتلتیکو مادریدمایورکا
۶۸%مالکیت۳۲%
۹شوت در چارچوب۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۶
۶۳۸تعداد پاس۲۷۸
۵۷۵پاس صحیح۱۸۷
۲۸سانتر۲۴
۵کرنر۸
۱۰خطا۹
۰آفساید۱

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

۱۳ آذر ۱۴۰۰

اتلتیکو مادرید و مایورکا در چارچوب بازی های هفته شانزدهم فصل ۲۲-۲۰۲۱ لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت اتلتیکو مادرید با نتیجه ۲-۱ شکست خورد.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقیقه ی ۶۸

آنخل کوریا توپ را با ارسالی کوتاه برای کونیا که مقابل دروازه بود، فرستاد. این مهاجم به توپ ضربه زد اما ضربه اول او به دروازه بان برخورد کرد و توپ برگشتی را دوباره کونیا در حالی که روی زمین افتاده بود، به سمت دروازه زد و تلاش مدافع برای بیرون کشیدن این توپ فایده ای نداشت.

سپس در دقیقه ی ۸۰ ، کانگ این لی ضربه خطایی که به سود مایورکا اعلام شده بود را با ارسالی بلند به داخل محوطه جریمه فرستاد. فرانکو روسو بالاتر از مدافعین اتلتیکو مادرید ضربه سر زد و گل تساوی را به ثمر رساند. درست زمانی که همه فکر میکردند پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا با تساوی ۱-۱ به پایان می رسد ، در ضد حمله ای سریع از سوی بازیکنان مایورکا و در حالی که مدافعان اتلتیکو مادرید جا مانده بودند، آنخل رودریگز توپ را با پاسی بلند به پشت مدافعان فرستاد. کوبو تا داخل محوطه جریمه پیشروی کرد و با شوتی دقیق دروازه اوبلاک را باز کرد تا تیمش به برتری ۲-۱ برسد.

اتلتیکو مادرید در حالی در خانه شکست خورد که تا دقیقه ۸۰ پیروز بازی بود. استفان ساویچ، مدافع اتلتیکو مادرید در دقیقه ۱۱ بازی دچار مصدومیت شد و جای خود را به ماریو هرموسو داد.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

 

اتلتیکو مادریدمایورکا
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۴۸۴تعداد پاس۳۵۳
۴۱۱پاس صحیح۲۷۶
۲۶سانتر۱۰
۸کرنر۵
۱۳خطا۱۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۵

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

 

پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

۱۴ تیر ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و چهارم لالیگا اسپانیا ، تیم های اتلتیکو مادرید و مایورکا با هم دیدار کردند. موراتا در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشید و در دقیقه ی ۲۹ و ۴+۴۵ موفق شد تیمش را به برتری ۲-۰ برساند.

در نیمه ی دوم باز هم حملات از سمت اتلتیکو بیشتر بود و تنها کار مایورکا تلاش برای مقابله با این حملات بود. با نزدیک شدن به پایان پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید مایورکا در دقیقه ی ۷۹ این کوکه بود که برای بار سوم دروازه ی حریف را به لرزه درآورد تا این دیدار با برتری ۳-۰ اتلتیکو به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا

 

اتلتیکو مادریدمایورکا
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب۱
۷شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۰
۴۸۲تعداد پاس۵۰۱
۴۱۱پاس صحیح۴۱۰
۹سانتر۱۹
۴کرنر۵
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید مایورکا