تی وی تو
اتلتیکو مادرید
لوانته

پنجشنبه ۶ آبان ۲۳:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتلتیکو مادرید لوانته را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال اتلتیکو مادرید و لوانته به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید لوانته را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتلتیکو مادرید لوانته را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید لوانته را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته – ۲ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم لالیگا اسپانیا تیم های اتلتیکومادرید و لوانته در مقابل هم قرار گرفتند که لوانته موفق شد حریف را با نتیجه ی ۲-۰ شکست دهد. اولین گل این دیدار در دقیقه ی ۳۰ و با اشتباه هرموسو در باز کردن دروازه ی خودی به ثبت رسید و گل دوم نیز در دقیقه ۹۵ و با ضربه ی فروتوس بود که وارد دروازه ی اتلتیکو شد.

در پایان گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته اتلتیکو مادرید، سه امتیاز حساس دیگر هم مقابل لوانته از دست داد تا امید قهرمانی رئال مادرید و بارسلونا زنده شود. اختلاف امتیاز اتلتیکو مادرید در صدر با رئال مادرید ۶ امتیاز و بارسلونا به ۹ امتیاز رسید. با این اوصاف، دربی مادرید در حساس ترین شرایط ممکن برگزار می شود. نکته منفی این دیدار برای اتلتیکو مادرید در آستانه دیدار حساس برابر چلسی، مصدومیت خوزه ماریا خیمنز بود که به تازگی به میدان برگشته بود.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته

 

اتلتیکومادرید لوانته 
۵۵%مالکیت۴۵%
۱۱شوت در چارچوب ۱
۱۳شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۱۰
۴۶۰تعداد پاس۳۸۳
۳۹۵پاس صحیح۳۰۱
۳۲سانتر۱۱
۱۲کرنر۲
۱۰خطا۱۵
۴آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته – ۲۹ بهمن ۹۹

لوانته و اتلتیکومادرید، دیدار عقب افتاده خودشان را در ورزشگاه سیوداد والنسیا برگزار کردند و دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دادند.باردی در دقیقه ی ۱۷ و یورنته در دقیقه ی ۳۷ هرکدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.در پایان گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته مارکوس یورنته با گلی که زد، تبدیل به گلزن ترین هافبک این فصل لالیگا شد؛ همچنین سائول نیگز و ساویچ با دریافت کارت زرد، پنج کارته شدند و دیدار بعدی تیمشان را از دست دادند.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته

 

لوانته اتلتیکومادرید 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۳
۳۳۸تعداد پاس۵۹۱
۲۵۹پاس صحیح۴۹۱
۱۰سانتر۲۴
۱کرنر۸
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۴
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته ۳ تیر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم رقابت های لالیگا اسپانیا ، تیم های اتلتیکو مادرید و لوانته با هم دیدار کردند. اتلتیکو در دقیقه ی ۱۵ نیمه ی نخست این دیدار با اشتباه گونزالس در باز کردن دروازه ی خودی ، پیش افتاد و این نیمه را با برتری ۱-۰ به پایان برد. در ۴۵ دقیقه ی دوم هر دو تیم بر میزان حملات خود افزودند اما این افزایش سرعت بازی تاثیری در نتیجه ی نهایی نداشت. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ اتلتیکو به پایان رسید.

گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته

 

لوانته اتلتیکو مادرید 
۵۶%مالکیت۴۴%
۰شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۳
۷مهار دروازه بان۰
۵۱۶تعداد پاس۴۰۷
۴۳۹پاس صحیح۳۲۴
۳۱سانتر۱۱
۱۰کرنر۴
۱۲خطا۱۴
۰آفساید۴
۴کارت زرد۲

 

گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید لوانته ۱۴ دی ۹۸

تیم های اتلتیکو مادرید و لوانته در چارچوب هفته ی نوزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا با یکدیگر دیدار کردند. در این دیدار جذاب و پرگل ، اتلتیکو موفق شد با نتیجه ی ۲-۱ لوانته را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار ، برخلاف نیمه ی دوم ،  پرقدرت و طوفانی آغاز شد.  در ابتدا کوریا با ضربه ای عالی دروازه ی لوانته را در دقیقه ی ۱۳ باز کرد اما برتری اتلتیکو تنها ۳ دقیقه دوام داشت زیرا که در دقیقه ی ۱۶ مارتی حمله ی موفقی به دروازه ی این تیم داشت و با باز کردن دروازه ی اوبلاک موفق شد کار را به تساوی ۱-۱ بکشاند.

این پایان جدال دو تیم در نیمه ی نخست نبود. دو تیم در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید لوانته در این نیمه ، بر شدت حملات خود افزودند و این بار ، فیلیپه در دقیقه ی ۱۸ ضربه ی لودی را وارد دروازه ی حریف کرد تا در ۲۰ دقیقه ی  ابتدایی بازی ، نتیجه ی ۲-۱ را رقم بزند. بر خلاف انتظار در ادامه ی بازی ، شاهد روند کاهشی این رقابت بودیم . در ۴۵ دقیقه ی دوم نیز هیچ کدام از تیم ها موفق به عبور از خطوط دفاعی حریف نشدند و بازی بیشتر وسط میدان در جریان بود تا این دیدار با برتری ۲-۱ اتلتیکو مادرید به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید لوانته

 

اتلتیکو مادرید لوانته 
۴۰%مالکیت۶۰%
۸شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۳۳۱تعداد پاس۴۹۸
۲۵۸پاس صحیح۴۰۴
۲۰سانتر۲۴
۵کرنر۵
۹خطا۱۰
۲آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید لوانته

 

پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید و لوانته ۲۸ اردیبهشت ۹۸

شهر والنسیا ی اسپانیا ، در هفته ی سی و هشتم رقابت های لالیگای اسپانیا میزبان دو تیم اتلتیکو مادرید و لوانته بود. در این دیدار پر گل ، دو تیم ضمن ارائه ی یک بازی جذاب و دیدنی ، با تساوی ۲-۲ زمین مسابقه را ترک کردند. نیمه نخست این دیدار ، با درخشش ستارگان لوانته همراه بود. آن ها با در دست گرفتن بازی ، موفق شدند برتری ۲-۰ را در این نیمه برای تیمشان رقم بزنند. کاباکو در دقیقه  ی ۶ و مارتی در دقیقه ی ۳۶ دو بازیکنی بودند که در این نیمه برای لوانته گلزنی کردند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید لوانته ، این نوبت اتلتیکو بود تا قدرت را در دست گیرد.البته اتلتیکو این نیمه را با بدشانسی آغاز کرد و کوریا ، بازیکن قدرتمندش را در دقیقه  ۵۱ با کارت قرمز از دست داد. سپس این تیم با افزایش بر دروازه ی حریف ، مانع حملات بیشتر این تیم شد. مهاجمان اتلتیکو در این نیمه ، بسیار خوب عمل کردند و موفق شدند تساوی ۲-۲ را برای تیمشان بدست آوردند. این گل ها توسط هرناندز در دقیقه ی ۶۸ و کاملو در دقیقه ی ۷۹ به ثبت رسیدند. 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید لوانته

 

لوانته اتلتیکو مادرید 
۴۶%مالکیت۵۴%
۷شوت در چارچوب ۸
۹شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۵
۴۲۵تعداد پاس۴۹۹
۳۵۸پاس صحیح۴۳۰
۵سانتر۴
۶کرنر۴
۷ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۷
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید لوانته