تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اتلتیکو مادرید
فاینورد

سه‌شنبه ۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید فاینورد، امروز سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های اتلتیکو مادرید و فاینورد بازی خواهند داشت. اتلتیکو مادرید مقابل فاینورد را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید فاینورد، شما می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید فاینورد را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید فاینورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید فاینورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید فاینورد

۱۷ مرداد ۱۴۰۰

تیم های اتلتیکومادرید و فاینورد برای اولین بار در یک بازی دوستانه مقابل هم قرار گرفتند. پس از گل لینسن در دقیقه ۱۸ و برتری ۱-۰ فاینورد، اتلتیکو بازی را به خشونت کشید و در پی آن کاراسکو را در دقیقه ۴۱ با کارت قرمز از دست داد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید فاینورد، برخلاف نیمه قبلی حملات کاهش یافت و بازی در میانه میدان در جریان بود اا با نزدیک شدن به دقایق پایانی، کوریا بازی را به تساوی ۱-۱ کشاند اما این نتیجه با ضربه دیدنی بانیس ۲-۱ به نفع فاینورد تمام شد.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید فاینورد

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید فاینورد

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید فاینورد

۱۷ مرداد ۱۴۰۰

تیم های اتلتیکو مادرید و فاینورد برای اولین بار و برای یک دیدار دوستانه ی بین المللی به مصاف هم خواهند رفت. در بررسی ۱۰ بازی اخیر این دو تیم باید گفت که هر دو طرف این میدان ۵ پیروزی را در کارنامه ی خود به ثبت رسانده اند و همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید ، سایر آمار مانند مالکیت ، گل زده و گل خورده در تیم تفاوت چندانی ندارد. 

در پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید فاینورد با ما باشید تا در کنار هم از این بازی جذاب لذت ببریم.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید فاینورد – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 28, 2023