تی وی تو
اتلتیکو مادرید
سویا

یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۲۲:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده اتلتیکو مادرید و سویا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتلتیکو مادرید سویا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید سویا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتلتیکو مادرید سویا را در همین صفحه دنبال کنید.

خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید سویا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا

اتلتیکو مادرید مهمان سویا در چارچوب هفته هجدهم لالیگا بود و این شانس را داشت که با کسب پیروزی، ضمن یک رده صعود در جدول، به دو امتیازی حریف در رتبه دوم جدول برسد.

بازی دو تیم در ورزشگاه رامون سانچز پیس‌خوان آغاز شد و نیمه اول آن با تساوی یک بر یک همراه بود؛ میزبان برای رسیدن به گل تنها به ۷ دقیقه زمان نیاز داشت و ایوان راکیتیچ، ستاره سابق بارسلونا که در سال های پایانی فوتبالش راهی سویا شده، با یک شلیک از راه دور دیدنی دروازه حریف را باز کرده و تیمش را پیش انداخت. اتلتیکو روی ضربه سر فیلیپه در دقیقه ۳۳ بازی را به تساوی کشاند تا بازنده راهی رختکن نشود.

سویا، نزدیک ترین تعقیب کننده رئال مادرید در صدر که دوست نداشت فاصله اش با این تیم بیشتر شود در نیمه دوم برای به ثمر رساندن گل دوم تلاش زیادی کرد و در نهایت موفق شد در دقیقه ۸۸ پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا با گلزنی لوکاس اوکامپوس به هدف خود برسد؛ روی یک ضربه سر دیدنی که به تیرک دروازه خورد و طی ریباندی ناموفق توپ مقابل پای اوکامپوس قرار گرفت و این بازیکن با یک شوت دیدنی از داخل محوطه جریمه دروازه بان اتلتیکو را برای دومین بار در این بازی به زانو درآورد.

در پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا سویا با کسب این پیروزی ۳۷ امتیازی شده و با ۵ امتیاز کمتر نسبت به رئالِ صدرنشین در مکان دوم لالیگا قرار گرفت. اتلتیکومادرید هم با متحمل شدن سومین شکست متوالی خود شانس صعود در جدول را از دست داده و هفته هجدهم را با ۲۹ امتیاز و رتبه پنجمی به پایان رساند.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا

 

سویا اتلتیکومادرید 
۵۵%مالکیت۴۵%
۲شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۰
۴۹۹تعداد پاس۴۰۵
۴۲۰پاس صحیح۳۱۰
۱۵سانتر۱۸
۴کرنر۷
۱۵خطا۱۴
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا

در هفته بیست‌ونهم لالیگا اسپانیا، سویا در ورزشگاه سانچز پیسخوان مهمان صدرنشین خود اتلتیکو مادرید را با نتیجه یک بر صفر شکست داد.تنها گل این مسابقه در دقیقه ۷۰ توسط مارکوس آکونیا به ثمر رسید ضمن اینکه لوکاس اوکامپوس هم در دقیقه هشتم بازی یک پنالتی تیم میزبان را به هدر داد.

با این نتیجه که سومین باخت این فصل اتلتیکو مادرید را رقم زد، شاگردان دیه‌گو سیمئونه ۶۶ امتیازی ماندند و نتوانستند فاصله سه امتیازی خود با رئال مادرید و فاصله چهار امتیازی‌شان با بارسلونایی را که یک بازی کمتر دارد، افزایش دهند که این اتفاق خوشحال‌کننده برای دو غول سنتی فوتبال اسپانیا بود، به ویژه که این دو تیم هفته آینده با هم روبه‌رو خواهند شد و یک تیم یا هر دوی آنها امتیاز از دست خواهند داد.

در پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا و با کسب این نتیجه ، سویا هجدهمین پیروزی فصلش ۵۸ امتیازی شد و با تثبیت جایگاه خود در رده چهارم فاصله چهار امتیازی‌اش را با رئال مادرید حفظ کرد.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا

 

سویا اتلتیکو مادرید
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۴
۵۸۴تعداد پاس۴۴۳
۴۹۶پاس صحیح۳۵۲
۲۱سانتر۲۱
۳کرنر۲
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۳
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا

 

پخش آنلاین فوتبال سویا اتلتیکو مادرید

در دیداری از هفته بیست و هفتم لالیگا، اتلتیکومادرید در روزی که میزبان سویا بود با حساب دو-دو متوقف شد. نیمه ی نخست برخلاف ادامه ی بازی ، از سمت دو تیم طوفانی آغاز شد. در دقیقه ی ۱۹ حرکت از سمت راست توسط خسوس ناواس شروع شد. یک همکاری تیمی در عرض باعث شد مدافع اتلتی پاس تند و تیز ارسالی به لوک دی یانگ را نتواند قطع کند تا این مهاجم هلندی تک به تک شود و با ضربه‌ای دقیق به زاویه موافق، گل اول را به ثمر برساند.

اما در دقیقه ی ۳۲ پخش زنده اتلتیکو مادرید و سویا روی یک کرنر، ضربه سر موراتا به دست مدافع سویا برخورد کرد. داور پس از بازبینی صحنه، رای به پنالتی داد تا خود موراتا دروازه را باز کند. درست ۵ دقیقه ی بعد هم حرکت از کوکه پشت سر مدافعان سویا با پاس او به فلیکس درون محوطه همراه شد تا او هم با ضربه پای چپ توپ را از بین پاهای وا شلیک عبور داد. در دقایق آخر نیمه ی اول ، سهل انگاری هرموسو موجب شد در محوطه جریمه خطا کند و سویا توسط اوکامپوس از طریق پنالتی به گل تساوی برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی زنده سویا و اتلتیکو مادرید بازی ، شاهد بازی آرام و دفاعی دو اتیم بودیم تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا – تی وی تو

 

اتلتیکومادرید سویا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۳۶۶تعداد پاس۴۵۸
۲۷۸پاس صحیح۳۷۰
۱۹سانتر۱۲
۸کرنر۴
۱۴خطا۱۶
۲آفساید۰
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا

در ادامه هفته دوازدهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، در یکی از حساس‌ترین دیدار‌ها، سویا در ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان میزبان اتلتیکومادرید بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.شاگردان سیمئونه در سیصدمین بازی او به عنوان مربی در لالیگا، شروع بهتری داشتند و در دقیقه ۶، ارسال کوکه از جناح چپ، با ضربه سر آنخل کوریا از ری دروازه سویا به بیرون رفت. اما رفته رفته در ادامه پخش زنده سویا و اتلتیکو مادرید بازی متعادل شد و در دقیقه ۲۸ پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا ، روی یک ضربه آزاد ارسال بانگا در شرایطی به فرانکو وازکز رسید که کسی مراقب او نبود و ضربه سر او از میان مدافعین وارد دروازه اوبلاک شد تا میزبان پیش بیفتد. روخی بلانکو در ادامه تلاش زیادی برای رسیدن به گل داشت اما سویا با اداره بازی نیمه اول را با برتری ۱-۰ به پایان رساند.

اتلتیکو مادرید در نیمه دوم پخش زنده اتلتیکو مادرید و سویا بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۵، دیگو کاستا روی ارسال کوریا با سر دروازه واچلیک را گشود اما بعد از بررسی VAR به دلیل آفساید کوریا این گل مردود شد. اما طولی نکشید که در دقیقه ۶۰، ارسال آریاس از سمت چپ با ضربه سر عالی آلوارو موراتا تبدیل به گل تساوی شد.در دقیقه ۶۸، روی ازسال کرنر، ضربه سر خطرناک لوک دی‌یونگ با اختلافی کمی از روی دروازه به بیرون رفت.

اما دو دقیقه بعد ، VAR یک پنالتی را به اتلتیکو هدیه داد اما ضربه دیگو کاستا با واکنش واچلیک راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد تا بازی مساوی بماند. اتلتیکو در دقایق پایانی هم دو فرصت برای گلزنی داشت اما کاستا و توماس پارتی آنها را از دست دادند.تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سویا با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. اتلتیکو با این تساوی ۲۱ امتیازی شد به رده سوم جدول صعود کرد، در سوی دیگر، سویا هم ۲۱ امتیازی شد اما با تفاضل کمتر نسبت به تیم‌های مادریدی، به رده چهارم سقوط کرد.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا – تی وی تو

 

سویا اتلتیکومادرید 
۵۶%مالکیت۴۴%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۴۹۶تعداد پاس۳۹۴
۴۱۳پاس صحیح۳۰۱
۲۳سانتر۱۱
۶کرنر۳
۱۳خطا۱۶
۰آفساید۵
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا – تی وی تو

پخش بازی اتلتیکو مادرید و سویا امروز

در چارچوب رقابت های هفته سی و هفتم لیگ اسپانیا اتلتیکو مادرید در ورزشگاه متروپولیتانو به مصاف سویا رفت که در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. اتلتیکو موفق شد با تک گل کوکه در دقیقه ی ۳۰ نیمه ی نخست ، ۱-۰ پیش بیفتد و با پیروزی به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی ، سویا تمام تلاش خود را برای کاهش اختلاف امتیاز به کار گرفت و سرانجام موفق شد با ضربه ی سارابیا در دقیقه ی ۷۰ حساب کار را به تساوی ۱-۱ بکشاند. در ادامه اما تلاش های دو تیم برای گذر از سد دفاعی حریف بی نتیجه ماند تا در نهایت این دیدار با اتمام زمان ، با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا – تی وی تو

 

اتلتیکومادرید سویا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۴۳۸تعداد پاس۴۶۰
۳۷۹پاس صحیح۳۹۶
۳سانتر۴
۵کرنر۷
۱۱ضربه ایستگاهی۱۵
۱۶خطا۱۲
۷آفساید۵
۵کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سویا – تی وی تو