تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اتلتیکو مادرید
سلتیک

سه‌شنبه ۱۶ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک، امروز سه شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های اتلتیکو مادرید و سلتیک بازی خواهند داشت. اتلتیکو مادرید مقابل سلتیک را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و سلتیک

اگر برای دیدن فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و سلتیک و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید سلتیک را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های اتلتیکو مادرید و سلتیک را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید سلتیک

۳ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های سلتیک و اتلتیکو مادرید با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار، بسیار جذاب دنبال شد. ابتدا کیوگو فوروهاشی در دقیقه ۴ دروازه اتلتیکو را باز کرد و سپس گریزمان کار را به تساوی ۱-۱ کشاند اما دوباره سلتیکی ها حمله موفقی به دروازه اتلتیکو داشتند که این بار پالما موفق شد سلتیک را به برتری ۲-۱ برساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک موراتا جام برتری را از حریف ربود و باز هم بازی به تساوی ۲-۲ رسید اما پس از این گل شاهد افزایش خشونت در بین بازیکنان دو تیم بودیم که در نهایت نیز دپل با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا این دو تیم با تساوی ۲-۲ راهی رختکن شوند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک

سلتیک  اتلتیکو مادرید
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۶۷۴تعداد پاس۵۸۶
۵۶۴پاس صحیح۴۷۸
۱۳سانتر۱۳
۴کرنر۴
۱۲خطا۱۱
۰آفساید۴
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک

۹ آذر ۱۳۹۰

در جریان بازی های هفته پنجم رقابت های لیگ اروپا، تیم های سلتیک و اتلتیکو مادرید با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک اما اتلتیکویی ها موفق شدند با استفاده از یک موقعیت عالی دروازه حریف را باز کرده و برتری ۱-۰ را برای تیمشان رقم زنند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک – تی وی تو

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید سلتیک – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 6, 2023