تی وی تو
اتلتیکو مادرید
رایو وایکانو

شنبه ۲۸ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو

اگر برای دیدن فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید رایو وایکانو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید رایو وایکانو را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رایو وایکانو، شما می توانید بازی اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی اتلتیکو مادرید رایو وایکانو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی  اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو

در هفته نوزدهم از سری بازی‌های لالیگای اسپانیا دو تیم فوتبال اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو در ورزشگاه متروپولیتانو به مصاف هم رفتند که سرانجام این دیدار را شاگردان سیمئونه با حساب ۲ بر ۰ به برتری رسیدند.

در حالی‌که دو تیم در رده‌های ۴ و ۵ جدول هستند، آنخل کوره آ در دقایق ۲۸ و ۵۳ هر دو گل میزبان را به ثمر رساند تا سه امتیاز کامل بازی را کسب نماید.

در پایان پخش زنده بازی  اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو و با کسب این نتیجه تیم اتلتیکومادرید ۳۲ امتیازی شد و به رده چهارم صعود کرد اما وایکانو که فصل درخشانی را سپری می‌کند در امتیاز ۳۰ ماند و به رده پنجم سقوط کرد.

 

پخش زنده بازی  اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو

 

اتلتیکو مادرید رایو وایکانو
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۴۵۹تعداد پاس۴۵۹
۳۶۶پاس صحیح۳۷۷
۱۵سانتر۱۲
۸کرنر۲
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۱
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی  اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو

 

پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید رایو وایکانو

در هفته بیست و چهارم لالیگای اسپانیا دو تیم اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان سیمئونه همراه بود . در نیمه اول این دیدار دو تیم جدال برابری را به نمایش گذاشتند و توپ بیشتر در میانه های زمین جریان داشت .

در نیمه دوم اما این اتلتیکو مادرید بود که برای کسب سه امتیاز و ماندن در کورس تیم های بالایی جدول فشار حملات خود را افزایش داد و توانست به نتیجه برسد . آنها توانستند در دقیقه ۷۴ توسط آنتوان گریزمان روی پاس آلوارو موراتا به گل دست پیدا کنند . در ادامه نیز آنها توانستند به خوبی از تک گل خود دفاع کنند و به میزبان اجازه تغییر نتیجه را ندادند و در نهایت در پایان پخش زنده بازی  اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو با تک گل گریزمان به سه امتیاز بازی دست پیدا کردند . 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید رایو وایکانو

 

رایو وایکانواتلتیکو مادرید
۴۹مالکیت۵۱
۶شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۶
۴۰۶تعداد پاس۴۰۹
۳۰۹پاس صحیح۲۹۷
۱سانتر۴
۴کرنر۶
۱۴ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۴
۰آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید رایو وایکانو