تی وی تو

فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید رایو ماخادائوندا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید رایو ماخادائوندا را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رایو ماخادائوندا، شما می توانید بازی اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی اتلتیکو مادرید رایو ماخادائوندا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا

در ادامه ی بازی های هفته ی هفدهم لالیگا اسپانیا ، تیم های اتلتیکو مادرید و رایو وایکانو در مقابل هم قرار گرفتند. در دقیقه ی ۲۸ کوریا موفق شد اولین گل این دیدار را به ثبت برساند و اتلتیکو را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند.در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان رایو برای جبران این گل خورده بی فایده بود و دوباره این اتلتیکو بود که با ضربه ی دیگری از کوری در دقیقه ی ۵۸ دروازه ی این تیم را باز کرد تا گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا با برتری ۲-۰ این تیم به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا

 

اتلتیکو مادرید رایو وایکانو
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۴۵۹تعداد پاس۴۵۹
۳۶۶پاس صحیح۳۷۷
۱۵سانتر۱۲
۸کرنر۲
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۱
۳کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و رایو ماخادائوندا