تی وی تو
اتلتیکو مادرید
رئال بتیس

یکشنبه ۹ آبان ۱۸:۴۵

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتلتیکو مادرید بتیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اتلتیکو مادرید – رئال بتیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید بتیس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اتلتیکو مادرید بتیس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتلتیکو مادرید بتیس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید بتیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

از هفته سی ام از سری رقابتهای لالیگای اسپانیا دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال بتیس به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید . در این دیدار یانیک کاراسکو در دقیقه ۵ روی پاس آنخل کوریا گل اول مسابقه را به ثمر رساند . کریستین تیو مهاجم اسپانیایی بتیس روی پاس الکس مورنو در دقیقه ۲۰ گل تساوی را وارد دروازه اتلتیک کرد در نهایت با پایان گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس نیز بازی با همین دو گل به پایان رسید و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس

 

رئال بتیساتلتیکو مادرید
۵۴مالکیت۴۶
۴شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۵۴۵تعداد پاس۴۵۸
۴۶۷پاس صحیح۳۷۹
۱۶سانتر۱۵
۵کرنر۵
۱۲خطا۱۳
۰آفساید۳
۰کارت زرد۰

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس – ۳ آبان ۹۹

در چارچوب هفته هفتم فصل ۲۱-۲۰۲۰ لالیگا، دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال بتیس به مصاف هم رفتند که در نهایت میزبان با نتیجه ۲-۰ پیروز شد. مارتین مونتویا از رئال بتیس در دقیقه ۷۴ بازی با دریافت کارت قرمز مستقیم به دلیل خطا روی بازیکن آخر، اخراج شد. یانیک کاراسکو نیز در دقیقه ۸۳ مصدوم شد و جای خود را به ویتولو داد.مارکوس یورنته در دقیقه ۴۶ و لوییس سوارس در دقیقه ۱+۹۰، دروازه بتیس را باز کردند تا اتلتیکو مادرید به رده دوم جدول لالیگا صعود کند. شاگردان سیمئونه اکنون دو امتیاز با رقیب همشهری خود یعنی رئال مادرید در صدر جدول فاصله دارند.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدرئال بتیس
۴۰%مالکیت۶۰%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۴
۳۸۲تعداد پاس۵۶۳
۲۸۸پاس صحیح۴۸۹
۱۰سانتر۲۵
۸کرنر۵
۱۹خطا۱۲
۳آفساید۱
۲کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس – ۲۲ تیر ۹۹

در هفته ی سی و ششم لالیگا ی اسپانیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، دو تیم رئال بتیس و اتلتیکو مادرید به مصاف  هم رفتند.  هر دو تیم شروع خوبی در نیمه ی نخست داشتند اما در وقت اضافه ی نیمه ی اول هم موفق به گلزنی نشدند. با آغاز نیمه ی دوم میتوان گفت اتلتیکو مادرید برتری بیشتری نسبت به رئال بتیس داشت . آن ها علی رغم داشتن چندین موقعیت طلایی ، آن ها را از دست دادند تا طرفداران امیدوار تا دقایق پایانی ، منتظر گل باشند.هرموسو در دقیقه ی ۵۷ با کارت قرمز از زمین اخراج شد تا اتلتیکو این بازی را ۱۰ نفره ادامه دهد . در دقیقه ی ۷۴ کاستا با جایگیری عالی خود پاس کاراسکو را دریافت کرد و با یک ضربه آن را وارد دروازه ی حریف کرد. جبران این گل برای رئال بتیس در این دقیقه غیر ممکن به نظر میرسید البته آن ها تمام تلاش خود را به کار بردند . در نهایت این بازی با برتری ۱-۰ اتلتیکو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدرئال بتیس
۳۷%مالکیت۶۳%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۱۲
۳مهار دروازه بان۳
۳۶۶تعداد پاس۶۰۲
۲۸۱پاس صحیح۵۱۶
۹سانتر۱۷
۲کرنر۴
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۱
۱کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس – ۱ دی ۹۸

تیم های اتلتیکو مادرید و رئال بتیس در هفته ی هجدهم رقابت های لالیگا اسپانیا ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با یکدیگر دیدار کردند.  نیمه ی اول این بازی پر گل ، با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.اما با آغاز نیمه ی دوم ، حملات طوفانی دو تیم شروع شد . در ابتدا ، کوریا در دقیقه ی ۵۸ دروازه ی بتیس را باز کرد تا حساب کار ۱-۰ شود . سپس بازی سبک خشن تری به خود گرفت اما در دقیقه ی ۸۴ با ضربه ی موراتا این اختلاف دو برابر شد. بتیسی ها که  امید خود را برای جبران این دو گل از دست نداده بودند سریعا چندین حمله به دروازه ی اتلتیکو ترتیب دادند که در یکی از این حملات در دقیقه ی ۳+۹۰ بارترا موفق شد از غفلت اتلتیکو ای ها استفاده کرده و دروازه ی این تیم را باز کند  تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو

 

رئال بتیس اتلتیکو مادرید
۶۷%مالکیت۳۳%
۲شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۱
۵۹۴تعداد پاس۲۸۵
۵۱۹پاس صحیح۲۱۸
۱۸سانتر۱۷
۵کرنر۳
۱۱خطا۱۴
۲آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید بتیس – ۱۴ بهمن ۹۷

در هفته ی بیست و دوم رقابت های لالیگا اسپانیا ۲۰۲۸-۲۰۱۹ تیم های رئال بتیس و اتلتیکو مادرید در سویا به مصاف یکدیگر رفتند . در این دیدار که با برتری بتیس به پایان رسید ، هر دو تیم تا حد زیادی بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. نیمه ی نخست این دیدار کمی خشن و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. اما در نیمه دوم بتیس کاملا تیم غالب میدان بود . مخصوصا پس از ضربه ی عالی کانالس در دقیقه ی ۶۵  در ضربه ی ایستگاهی ، که بازیکنان خسته ی این تیم را به شدت امیدوار کرد. در اواخر این نیمه اتلتیکو تمام توان خود را برای جبران این تک گل به کار گرفت و همین موضوع سبب برخورد خشن بازیکنان بتیس شد . تا پایان بازی دروازه ی دو تیم باز نشد و این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو

 

رئال بتیساتلتیکو مادرید
۵۵%مالکیت۴۵%
۳شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۹
۱مهار دروازه بان۲
۵۴۸تعداد پاس۴۳۵
۴۸۴پاس صحیح۳۵۴
۱سانتر۳
۱کرنر۷
۱۸ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۲۱
۲آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس ‌ – تی وی تو