تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اتلتیکو مادرید
آلاوز

یکشنبه ۷ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و آلاوز . امروز یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لالیگای اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های اتلتیکو مادرید و آلاوز بازی خواهند داشت. آث اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید بازی اتلتیکو مادرید آلاوز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید آلاوز

۳ مهر ۱۴۰۰

در هفته هفتم از رقابت‌های لالیگای اسپانیا، دو تیم آلاوز و اتلتیکومادرید به مصاف هم رفتند که راه راه پوشان مادریدی با گل غافلگیرانه حریف شان در همان ابتدای کار، ۱-۰ باختند.

این بازی که در ورزشگاه “مندیزوروتسا” به مصاف هم رفتند، لاگواردیا در دقیقه ۴ بازی تیم میزبان را پیش انداخت و رختکن حریف را به هم ریخت.

این نتیجه تا پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید آلاوز ادامه داشت و حتی در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه دوم به اضافه دروازه‌بان، ستاره‌های مادریدی تمام تلاش خود را کردند که دروازه را باز کنند اما طی تصمیم سخت، داور توپی که به دست بازیکن میزبان برخورد کرد و پنالتی گرفته نشد تا بازی با همان یک گل به سود آلاوز خاتمه یابد.

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید آلاوز

 

آلاوز اتلتیکومادرید 
۲۹%مالکیت۷۱%
۱شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۱مهار دروازه بان۰
۲۳۷تعداد پاس۵۷۶
۱۵۱پاس صحیح۴۹۴
۱۱سانتر۳۳
۳کرنر۸
۱۸خطا۱۱
۰آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید آلاوز

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز

۱ فروردین ۱۴۰۰

اتلتیکو مادرید و آلاوز در چارچوب بازی های هفته ۲۸ فصل ۲۱-۲۰۲۰ لالیگا مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت اتلتیکو مادرید با نتیجه ۱-۰ موفق به شکست دادن آلاوز و حفظ اختلاف خود با تیم های دیگر شد. در دقیقه ی ۵۴ تریپیر توپ را سانتر کرد و لوییس سوارز با یک ضربه سر شیرجه ای و زیبا دروازه آلاوز را باز کرد سپس در دقیقه ۸۴ بازی روی لوییس ریوخا خطا شد و پنالتی به سود آلاوز اعلام شد که در ادامه خوزه لو پنالتی زد و اوبلاک آن را سیو کرد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدآلاوز 
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۵۳۸تعداد پاس۳۲۵
۴۴۱پاس صحیح۲۲۳
۲۱سانتر۱۸
۵کرنر۵
۱۷خطا۱۲
۵آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اتلتیکومادرید و آلاوز

۱۴ دی ۱۳۹۹

در هفته هفدهم لالیگا، اتلتیکو مادرید باز هم موفق شد رقیب خود را شکست دهد و به روند خوب خود ادامه دهد تا همچنان صدرنشین لالیگا باقی بماند و آن را از رئال مادرید پس بگیرد. رئال مادرید با پیروزی مقابل سلتاویگو به طور موقت به صدر جدول لالیگا رفته بود که اتلتیکو مادرید مجددا با پیروزی در بازی خود آن را پس گرفت چرا که شاگردان سیمئونه بازی های کمتری نسبت به رئال مادرید انجام داده‌اند.

اتلتیکو مادرید در این بازی در آستانه‌ی تساوی و توقف مقابل آلاوز بود اما در نهایت بازی را در آورد و با نتیجه‌ی دو بر یک مقابل آلاوز به پیروزی رسید. در این بازی مارکوس یورنته در دقیقه ۴۱ گل اول اتلتیکو مادرید را به ثمر رساند اما در دقیقه‌ی ۸۴، فیلیپه با یک گل به خودی، دروازه‌ی خودشان را باز کرد تا بازی به مساوی کشیده شود، در ادامه‌ی کار و در دقایق پایانی بازی این لوئیس سوارز بود که گل دوم را برای اتلتیکو مادرید به ثمر رساند تا شاگردان دیگو سیمئونه قصد جا زدن و امتیاز دادن نداشته باشند.

به نظر می‌رسد که اتلتیکو مادرید مدعی اصلی قهرمانی لالیگا در این فصل از رقابت هاست و باید دید که در ادامه چه اتفاقاتی می افتد و روخی بلانکو این روند را تا کی ادامه می‌دهد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

 

آلاوز اتلتیکو مادرید
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۴
۳۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۳۷۴تعداد پاس۵۳۳
۲۷۶پاس صحیح۴۳۸
۸سانتر۱۵
۱کرنر۵
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۴
۰کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکومادرید و آلاوز

۸ تیر ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و دوم رقابت های لالیگا ی اسپانیا ، تیم های اتلتیکو مادرید و آلاوز با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، شاهد افزایش روند بازی بودیم. در دقایق ابتدایی این نیمه نیگز در دقیقه ی ۵۹ اولین گل این دیدار را وارد دروازه ی آلاوز کرد. سپس در دقیقه ی ۷۳ ضربه ی کاستا نیز به دروازه ی آلاوز راه یافت. در ادامه ی تلاش های آلاوز ، در دقیقه ی ۳ وقت اضافه بود که ضربه ی خوسلو قفل دروازه ی اتلتیکو را شکست تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. 

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدآلاوز 
۷۰%مالکیت۳۰%
۴شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۶۳۳تعداد پاس۲۶۵
۵۵۵پاس صحیح۱۷۲
۱۴سانتر۱۰
۳کرنر۱
۱۳خطا۱۴
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید آلاوز امشب

در دیداری از هفته یازدهم لالیگا، اتلتیکو مادرید در شبی که مهمان آلاوز بود با تساوی یک بر یک متوقف شد.نیمه نخست این بازی بسیار  نزدیک دنبال شد و در نهایت نیز با تساوی بدون گل دو تیم خاتمه یافت. سیمئونه در زمان استراحت بین دو نیمه دست به تعویض زد و توماس را به جای یورنته به زمین فرستاد و در اوایل نیمه دوم نیز موراتا را جایگزین هررا کرد. موراتا ۱۰ دقیقه پس از ورود به زمین موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند. هر چند این گل در دقیقه ۸۳ توسط لوکاس پرز جبران شد تا بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد. با این تساوی مجموع امتیازات اتلتیکو به ۲۰ رسید و این تیم پایین‌تر از گرانادا در رده دوم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

آلاوز اتلتیکو مادرید
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۳۲۷تعداد پاس۳۶۰
۲۳۵پاس صحیح۲۶۵
۱۹سانتر۱۲
۴کرنر۱
۲۳خطا۱۶
۱آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 29, 2023