تی وی تو
اتلتیکو مادرید
آث میلان

چهارشنبه ۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید آث میلان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی میلان اتلتیکو مادرید زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید میلان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و میلان امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال میلان اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید آث میلان را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید آث میلان، شما می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید آث میلان را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید آث میلان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتلتیکو مادرید آث میلان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی میلان اتلتیکو مادرید ۶ مهر ۱۴۰۰

در هفته دوم از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه B دو تیم میلان و اتلتیکو مادرید در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو بر یک تیم مهمان یعنی اتلتیک به پایان رسید . میلان در این دیدار در دقیقه ۲۰ توسط لیائو به گل رسید و از حریف خود پیش افتاد . دقایقی بعد اخراج فرانک کسیه همه چیز را برای میلان خراب کرد و آنها مجبور بودند شصت دقیقه را با یک یار کمتر ادامه دهند . نیمه اول مسابقه با همان تک گل به پایان رسید .

دیگو سیمئونه سرمربی تیم اتلتیکو مادرید با شروع نیمه دوم هر چه مهره ی تهاجمی داشت به زمین آورد تا بتواند نتیجه بازی را تغییر دهد . از آن سو شاگردان استفانو پیولی در لاک دفاعی فرو رفتند تا بتوانند از تک گل خود محافظت کنند . مقاوم میلان تا دقیقه ۸۴ ادامه داشت تا که با گل آنتوان گریزمان شکسته شد . گریزمان موفق شد روی پاس لودی گل تساوی را وارد دروازه میلان کند . در دقایق پایانی نیز لوئیز سوارز گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند .

در دقیقه ۹۷ سوارز روی یک حرکت انفرادی توانست گل برتری تیمش را به ثمر برساند و در پایان گزارش زنده بازی اتلتیکو مادرید آث میلان باعث کسب پیروزی و سه امتیاز تیمش شود .

 

پخش زنده بازی میلان اتلتیکو مادرید

 

میلاناتلتیکو مادرید
۳۶مالکیت۶۴
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۲
۳۱۳تعداد پاس۵۶۶
۲۴۰پاس صحیح۴۹۲
۹سانتر۲۲
۲کرنر۵
۸خطا۱۱
۱آفساید۱
۶کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی میلان اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده بازی میلان اتلتیکو مادرید – ۲۰ اسفند ۹۲

تیم های اتلتیکو مادرید و آث میلان برای رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند. در همان ابتدا اتلتیکو مادرید موفق شد با گل دیگو کوستا پیش بیفتد؛ این گل روی ارسال بی نقص کوکه و ضربه تمام کننده کوستا به ثمر رسید. پس از گل اتلتیکو بازی متعادل دنبال می شد اما در دقیقه ۲۷ کاکا موفق شد روی ارسال پولی و با استفاده از غفلت مدافعان اتلتیکو بازی را به تساوی بکشاند و اختلاف را در مجموع به یک برساند.در دقیقه ۴۰ اما توران موفق شد با یک ضربه زیبا و تماشایی دروازه آبیاتی را باز کند؛ این گل در همان نیمه اول کار میلان را تمام کرد و شانس صعود را از این تیم گرفت.بازی در نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به سود اتلتیکو مادرید به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال میلان اتلتیکو مادرید اما با فشار و برتری اتلتیکو آغاز شد؛ هرچند فرصت های اتلتیکو یکی پس از دیگری از دست می رفت اما این حملات باعث عقب نشینی میلان و حفظ نتیجه شد. 

اما سرانجام در دقیقه ۷۰ و بر خلاف جریان بازی رائول گارسیا موفق شد روی ارسال گابی با یک ضربه سر دروازه میلان را فرو بریزد تا کار بیش از پیش برای راه راه پوشان ایتالیایی سخت شود. پس از گل سوم اتلتیکو بازیکنان میلان انگیزه خود را از دست دادند و همین عامل باعث شد دیگو کوستا برای چهارمین بار دروازه میلان را باز کند و دومین گل خود در این بازی را به ثمر برساند. کوستا با استفاده از پاس سوسا موفق شد دروازه میلان را باز کند.

در این بازی سهم دو تیم یک بار تیرک دروازه یکدیگر را به لرزه درآوردند. با این برد اتلتیکو مادرید موفق شد به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آث میلان – تی وی تو

 

اتلتیکو مادریدآث میلان
۴۶%مالکیت۵۴%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۳کرنر۳
۱۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۰خطا۱۶
۱آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید آث میلان – تی وی تو