تی وی تو
اتریش
دانمارک

سه‌شنبه ۲۰ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی اتریش دانمارک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتریش دانمارک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتریش دانمارک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده مقدماتی جام جهانی اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اتریش – دانمارک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتریش دانمارک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی اتریش دانمارک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتریش دانمارک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتریش دانمارک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اتریش دانمارک – ۱۱ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، تیم های دانمارک و اتریش با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. حضور دانمارکی ها در نیمه ی دوم طوفانی بود. آن ها با تمرکز بالای خود موفق شدند ۴ بار دروازه ی حریف را باز کنند. اولسن در دقیقه ی ۵۸ و ۷۳ برای تیمش دبل کرد و دیگر گلزنان دانمارک در این نیمه ، مایهل و هویبرگ در دقیقه ی ۶۳ و ۶۷ بودند.تلاش بازیکنان اتریش برای این گل ها به جایی نرسید تا با پایان پخش زنده بازی اتریش دانمارک ،  آن ها برتری حریف خود را بپذیرند. 

 

پخش زنده بازی اتریش دانمارک

 

اتریش دانمارک 
۵۱%مالکیت۴۹%
۰شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۰
۵۴۳تعداد پاس۵۱۱
۴۴۶پاس صحیح۴۳۰
۱۵سانتر۹
۲کرنر۶
۱۲خطا۱۱
۱آفساید۳
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی اتریش دانمارک

پخش زنده بازی اتریش دانمارک – ۲۴ مهر ۹۷

تیم ملی دانمارک و اتریش برای یک بازی دوستانه در  مقابل هم صف آرایی کردند. لزاگر در دقیقه ی ۲۹ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند تا دانمارک را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم خبری از حملات اتریش نبود و بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که در دقیقه ی ۹۳ بریثویت بود که برای بار دوم دروازه ی اتریش را در هم کوبید تا در آخرین لحظات پخش زنده بازی اتریش دانمارک، دانمارک را به برتری ۲-۰د برساند.

 

پخش زنده بازی اتریش دانمارک

 

دانمارک اتریش 
۵۵%مالکیت۴۵%
۸شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۶
۱کرنر۶
۱۲ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۰
۰آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اتریش دانمارک