تی وی تو
اتریش
اسرائیل

جمعه ۲۱ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی اتریش اسرائیل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اتریش اسرائیل را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اتریش اسرائیل امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی اتریش اسرائیل امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال اتریش اسرائیل به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اتریش اسرائیل را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اتریش اسرائیل را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی اتریش اسرائیل، شما می توانید پخش آنلاین بازی اتریش اسرائیل را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی اتریش اسرائیل، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اتریش اسرائیل را آنلاین ببینند.پ

پخش زنده بازی اتریش اسرائیل ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

تیم ملی اسرائیل و اتریش در هفته ی پنجم رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه ی نخست این بازی پر گل ، سالومون در دقیقه ی ۵ ، دابور در دقیقه ی ۲۰ و زاهاوی در دقیقه ی ۲۳ برای اسرائیل گلزنی کردند و تک گل اتریش نیز با ضربه ی بومگارتنر در دقیقه ی ۴۲ به ثبت رسید تا دو تیم با نتیجه ی ۳-۱ راهی رختکن شوند.

در نیمه ی دوم تریش پیش کشید و این بار با ضربه آرناتویچ کمی از اختلاف امتیاز کاست اما این گل پاسخ کوبنده ی اسرائیلی ها را در پی داشت. آن ها در دقیقه ی ۵۸ با ضربه ی وایسمن و در دقیقه ی ۵۰ با ضربه ی دیگری از زاهاوی دروازه ی حریف را باز کردند تا با پایان گزارش زنده بازی اتریش اسرائیل نتیجه ی ۵-۲ را برای این دیدار رقم زنند.

 

پخش زنده بازی اتریش اسرائیل

 

اسرائیل اتریش 
۴۱%مالکیت۵۹%
۷شوت در چارچوب ۷
۰شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۲
۳۷۴تعداد پاس۵۴۱
۲۸۳پاس صحیح۴۴۶
۹سانتر۱۴
۴کرنر۳
۸خطا۱۲
۳آفساید۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اتریش اسرائیل

 

پخش زنده بازی اتریش اسرائیل – ۱۸ مهر ۹۸

تیم های اتریش و اسرائیل برای بازی برگشت خود در رقابت های یورو ۲۰۲۰ به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، بسیار جنجالی دنبال شد. زاهاوی در دقیقه ی ۳۴ موفق شد اولین گل تیمش را به ثبت برساند اما این برتری با لاتزارو در دقیقه ی ۴۱ به تساوی ۱-۱ بدل گشت. در نیمه ی دوم ، اتریشی ها بازی را در دست گرفتند. بازیکنان این تیم با استفاده از موقعیت های طلایی پیش آمده موفق شدند ۲ بار دیگر دروازه ی اسرائیل را باز کنند. هینترگر در دقیقه ی ۵۶ و زابیتسر در دقیقه ی ۸۸ دو بازیکنی بودند که برای اتریش گلزنی کردند تا در نهایت این دیدار با برتری ۳-۱ این تیم به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال اتریش اسرائیل – تی وی تو

 

اتریش اسرائیل 
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۵۰۱تعداد پاس۴۲۳
۳۹۸پاس صحیح۳۲۶
۱۷سانتر۱۴
۶کرنر۵
۱۵خطا۶
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال اتریش اسرائیل – تی وی تو

پخش زنده بازی اتریش اسرائیل – ۴ فروردین ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم رقابت های یورو ۲۰۲۰ ، تیم های اسرائیل و اتریش به دیدار هم رفتند. در دقیقه ی ۸ نیمه ی نخست ، آرناتویچ موفق شد دروازه ی حریف را در دقیقه ی ۸ باز کند اما این گل با پاسخ کوبنده ی اسرائیلی ها همراه بود. زاهاوی در دقیقه ی ۳۴ و ۴۵ با دبل خود ، حساب کار را به ۲-۱ بدل کرد. در نیمه ی دوم اتریش پیش کشیدند. تا این اختلاف امتیاز را جبران کند اما باز هم اسرائیلی ها بودند که در دقیقه ی ۵۵ با ضربه ی زاهاوی و در دقیقه ی  ۶۸ و با ضربه ی دابور به برتری ۴-۱ رسیدند. البته اتریشی ها از شدت حملات خود نکاستند و در دقیقه ی ۷۵ و این بار با ضربه ای از آرناتوویچ دروازه ی اسرائیل را برای بار دوم در هم کوبیدند تا در لحظات پایانی ، این دیدار به نتیجه ی ۴-۲ برسد.

 

پخش زنده فوتبال اتریش اسرائیل – تی وی تو

 

اسرائیل اتریش 
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۳۸۷تعداد پاس۴۹۴
۲۸۹پاس صحیح۴۰۶
۲سانتر۹
۰کرنر۷
۱۵ضربه ایستگاهی۱۷
۱۸خطا۱۵
۲آفساید۳
۳کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال اتریش اسرائیل – تی وی تو