تی وی تو
بازی زنده  النصر و ابها عربستان

بازی زنده النصر و ابها عربستان

پخش زنده فوتبال النصر و ابها عربستان امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های النصر و ابها عربستان بازی خواهند داشت. النصر مقابل ابها عربستان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده النصر ابها عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید
النصر عربستان
ابها

سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال النصر و ابها عربستان امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های النصر و ابها عربستان بازی خواهند داشت. النصر مقابل ابها عربستان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده النصر ابها عربستان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ابها النصر عربستان را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده بازی النصر و ابها عربستان

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و یکم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های النصر و ابها با هم دیدار کردند. آدم در دقیقه ۲۶ دروازه النصر را باز و ابها را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد.

در نیمه دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که رونالد. در دقیقه ۷۸ پخش زنده فوتبال النصر و ابها عربستان بازی را به تساوی کشید و پس از او تالیسکا در دقیقه ۸۶ نتیجه را ۲-۱ به نفع النصر برگرداند.

پخش زنده فوتبال النصر و ابها عربستان

النصر ابها 
۷۰%مالکیت۳۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۴۹۷تعداد پاس۲۳۲
۴۱۹پاس صحیح۱۳۳
۴۴سانتر۶
۱۳کرنر۲
۱۵خطا۱۶
۱آفساید۴
۳کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال النصر و ابها عربستان