تی وی تو
فوتبال  آیندهوون لانس زنده

فوتبال آیندهوون لانس زنده

آیندهوون
لانس

چهارشنبه ۱۷ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال آیندهوون لانس، امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های آیندهوون و لانس بازی خواهند داشت. آیندهوون مقابل لانس را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آیندهوون و لانس

اگر برای دیدن فوتبال زنده آیندهوون و لانس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آیندهوون لانس را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های آیندهوون و لانس را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی آیندهوون مقابل لانس را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی آیندهوون لانس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آیندهوون و لانس را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال آیندهوون لانس، شما می توانید بازی آیندهوون و لانس زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال آیندهوون لانس

۲ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های لنس و آیندهوون با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم با تک گل باکایوکو آغاز شد اما درست ۵ دقیقه بعد، واهی با ضربه ای دروازه آیندهوون را گشود و کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ادامه پخش زنده فوتبال آیندهوون لانس علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آیندهوون لانس

لنس آیندهوون 
۴۶%مالکیت۵۴%
۲شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۴۱۰تعداد پاس۴۹۳
۳۱۷پاس صحیح۳۸۷
۲۴سانتر۱۵
۴کرنر۴
۱۹خطا۱۲
۲آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال آیندهوون لانس – تی وی تو