تی وی تو
فوتبال  آیندهوون رنجرز زنده

فوتبال آیندهوون رنجرز زنده

پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز، امروز چهارشنبه ۸ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های آیندهوون و رنجرز بازی خواهند داشت. آیندهوون مقابل رنجرز را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ در چارچوب بازی های پلی آف لیگ قهرمانان اروپا، تیم های آیندهوون
آیندهوون
رنجرز

چهارشنبه ۸ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز، امروز چهارشنبه ۸ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های آیندهوون و رنجرز بازی خواهند داشت. آیندهوون مقابل رنجرز را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز

۳۱ مرداد ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های پلی آف لیگ قهرمانان اروپا، تیم های آیندهوون و رنجرز با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود گه سیما در وقتهای اضافه با باز کردن دروازه آیندهوون، رنجرز را به برتری ۱-۰ رساند.

در نیمه دوم آیندهوون کامبک خوبی داشت و خیلی زود با شوت سانگاره موفق شد این گل را جبران کند.در ادامه پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز بازی به حرکت افتاد و حملات دو تیم بیش از پیش ادامه داشت. ماتوندو برای رنجرز و دی‌یونگ برای آیندهوون در آخرین دقایق این دیدار گلزنی کردند تا دو تیم مجبور شوند که به تساوی ۲-۲ رضایت داده و راهی رختکن شوند.

پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز

رنجرز آیندهوون 
۲۹%مالکیت۷۱%
۵شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۲۴۸تعداد پاس۵۹۴
۱۷۳پاس صحیح۵۳۹
۵کرنر۱۰
۶ضربه‌ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۶
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز

پخش زنده بازی آیندهوون رنجرز

۲ شهریور ۱۴۰۱

در جریان بازی ها انتخابی لیگ قهرمانان، تیم های آیندهوون و رنجرز با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

چولاک در دقیقه ۶۰ نیمه دوم پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز موفق شد دروازه حریف را باز کرده و آیندهوون را با یک گل زیبا به پیروزی برساند.

پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز

آیندهوونرنجرز
۵۸%مالکیت۴۲%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۵۵۷تعداد پاس۳۹۷
۴۵۹پاس صحیح۳۰۷
۵کرنر۵
۷ضربه‌ایستگاهی۱۶
۱۳خطا۵
۳آفساید۲
۵کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال آیندهوون رنجرز

پخش آنلاین بازی آیندهوون رنجرز

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

گلاسکو رنجرز در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا ، در برابر آیندهوون به تساوی رسید. سانگاره در دقیقه ی ۳۷ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما چند دقیقه ی بعد ، چولاک دروازه ی آیندهوون را در هم کوبید تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان در جریان بود تا با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده بازی آیندهوون رنجرز لارنس حساب کار را ۲-۱ اما باز هم تلاش او با ضربه ی اوبیستو نا کار ماند و حساب کار ۲-۲ شد.

پخش زنده بازی آیندهوون رنجرز

رنجرز آیندهوون 
۵۵%مالکیت۴۵%
۷شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۵۲۲تعداد پاس۴۲۸
۴۶۴پاس صحیح۳۶۳
۴کرنر۵
۲۵ضربه ایستگاهی۱۶
۱۱خطا۱۸
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی آیندهوون رنجرز