تی وی تو
بازی زنده  آگزبورگ لایپزیش

بازی زنده آگزبورگ لایپزیش

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌ ‌آگزبورگ ، امروز شنبه ۲۵ شهریور و در چارچوب رقابتهای بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۱۷:۰۰ تیم های لایپزیش ‌ و ‌آگزبورگ بازی خواهند داشت. لایپزیش ‌ مقابل ‌آگزبورگ را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال لایپزیش آگزبورگ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ در جریان بازی های هفته ی سی و سوم
آگزبورگ
لایپزیش

شنبه ۲۵ شهریور ۱۷:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌ ‌آگزبورگ ، امروز شنبه ۲۵ شهریور و در چارچوب رقابتهای بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۱۷:۰۰ تیم های لایپزیش ‌ و ‌آگزبورگ بازی خواهند داشت. لایپزیش ‌ مقابل ‌آگزبورگ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال لایپزیش آگزبورگ

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی سی و سوم بوندسلیگا ، تیم های لایپزیش و آگزبورگ با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش لایپزیش همراه بود، بازیکنان  این تیم موفق شدند حریف را با نتیجه ی ۴-۰ شکست دهند. سیلوا اولین گل این دیدار را در نیمه ی نخست به ثبت رساند و در ادامه ، فرانکونکو ( دبل )و فورسبرگ با حملات شدید خود در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم دروازه ی حریف را باز کردند. در ادامه پخش زنده بازی لایپزیش آگزبورگ آگزبورگ موفق به جبران حتی یکی از این گل ها نشد و در نهایت شکست را پذیرفت.

پخش زنده بازی لایپزیش آگزبورگ

 

لایپزیش آگزبورگ 
۶۵%مالکیت۳۵%
۸شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۶۷۲تعداد پاس۳۶۱
۶۰۹پاس صحیح۳۰۴
۱۴سانتر۱۲
۵کرنر۱
۸خطا۱۶
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی لایپزیش آگزبورگ

 

پخش زنده بازی لایپزیش آگزبورگ

۲۴ آذر ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته ی شانزدهم بوندسلیگا ، تیم های لایزیش و آگزبورگ در مقابل هم قرار گرفتند . سیلوا در دقیقه ی ۱۹ موفق شد اولین گل این دیدار را به ثبت برساند تا لایپزیش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم بازی در میانه ی  میدان دنبال شد و به نظر نمی رسید تا دوباره شاهد گل باشیم تا این که در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال لایپزیش آگزبورگ  کالیجوری ضربه ی ایستگاهی آگزبورگ را درون دروازه حریف جای داد تا دو تیم به تساوی ۱-۱ برسند.

 

پخش زنده بازی لایپزیش آگزبورگ 

 

آگزبورگ لایزیش 
۳۱%مالکیت۶۹%
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۲۹۰تعداد پاس۶۷۴
۲۱۱پاس صحیح۶۰۴
۱۶سانتر۲۲
۶کرنر۸
۱۵خطا۸
۳آفساید۳
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی لایپزیش آگزبورگ 

 

پخش آنلاین بازی لایپزیش آگزبورگ

۲ دی ۱۳۹۹

آگزبورگ و لایپزیش در چارچوب دومین دور دی اف بی پوکال به مصاف هم رفتند. شاگردان ناگلزمن  مطابق انتظار در این دیدار کار سختی نداشتند و با ۳ گل رقیب باواریایی خود را شکست دادند تا صعود آسانی را تجربه کنند. در نیمه ی نخست این دیدار اوربان در دقیقه ی ۱۱ برای لایپزیش گلزنی کرد و در نیمه ی دوم نیز پولسن در دقیقه ی ۷۵ و آنجلینو در دقیقه ی ۸۲ دو بازیکنی بودند که گل های دیگر لایپزیش را به ثمر رساندند.

تلاش های آگزبورگی ها برا ی جبران اختلاف امتیاز در طول پخش زنده بازی لایپزیش آگزبورگ  بی نتیجه ماند تا این رقابت با برتری ۳-۰ لایپزیش به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌آگزبورگ | تی وی تو

 

آگزبورگ لایپزیش 
۳۵%مالکیت۶۵%
۱شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۱
۲۹۴تعداد پاس۵۱۶
۲۱۰پاس صحیح۴۴۸
۱۱سانتر۳۹
۳کرنر۱۲
۱۱خطا۸
۲آفساید۵
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌آگزبورگ | تی وی تو

پخش بازی لایپزیش مقابل آگزبورگ

۲۶ مهر ۱۳۹۹

تیم های آگزبورگ و لایپزیش در چارچوب هفته چهارم بوندسلیگا به مصاف هم رفتند. این دیدار نخستین بازی دو تیم پس از وقفه فیفا دی بود. شاگردان ناگلزمن در لایپزیش نشان دادند که بازی های ملی تاثیری روی هماهنگی شان نداشته و توانستند در یک بازی کاملا برتر، آگزبورگ میزبان را شکست داده و صدرنشین باقی بمانند. در دقایق آخر نیمه ی نخست بود که سانتر دنی اولمو را آنخلینیو با ضربه سر به گوشه پایین دروازه آگزبورگ فرستاد تا لایپزیش با نتیجه ی ۱-۰ به رختکن باز گردد و در دقیقه ی ۶۶ دنی اولمو باز هم در نقش یک گلساز ظاهر شد. پاس هافبک اسپانیایی با شوت پای چپ یوسف پولسن اختلاف را دو برابر کرد و در نهایت این دیدار با برتری ۲-۰ لایپزیش به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌آگزبورگ | تی وی تو

 

آگزبورگ لایپزیش 
۳۲%مالکیت۶۸%
۲شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۳۰۹تعداد پاس۶۴۵
۲۱۳پاس صحیح۵۴۸
۱۱سانتر۲۹
۵کرنر۸
۹خطا۱۳
۵آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌آگزبورگ | تی وی تو

 

تماشای زنده بازی لایپزیش آگزبورگ

۷ تیر ۱۳۹۹

در چارچوب رقابت های بوندسلیگای آلمان، دو تیم آگزبورگ و لایپزیش در هفته پایانی این رقابت ها به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان یولیان ناگلزمن به پایان رسید. لایپزیش با گل ورنر در دقیقه  ۲۸ به برتری ۱-۰ دست یافت و این نیمه را با پیروزی پشت سر گذاشت در ۴۵ دقیقه ی دوم ، نتیجه با ضربه ی وارگاس در دقیقه ی ۷۷ به تساوی ۱-۱ بدل شد اما لایپزیشی ها خیلی زود بازی را دوباره در دست گرفتند و با ضربه ی دیگری از ورنر در دقیقه ی ۸۰ حساب کار را به ۲-۱ بدل کردند و در این رقابت پیروز شدند.

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌آگزبورگ | تی وی تو

 

آگزبورگ لایپزیش 
۳۴%مالکیت۶۶%
۱شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۰
۳۰۴تعداد پاس۵۸۶
۲۲۲پاس صحیح۴۸۹
۸سانتر۱۲
۲کرنر۸
۱۲خطا۱۰
۱آفساید۳
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش ‌آگزبورگ | تی وی تو

برچسب‌ها: