تی وی تو
آژاکس
آیندهوون

یکشنبه ۲۸ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده جام حذفی هلند

بازی زنده آژاکس و آیندهوون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس و آیندهوون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس و آیندهوون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال آژاکس و آیندهوون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس و آیندهوون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس و آیندهوون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس و آیندهوون را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آژاکس و آیندهوون

آژاکس و آیندهوون در چارچوب بازی های هفته دهم فصل ۲۲-۲۰۲۱ لیگ هلند به مصاف هم رفتند که میزبان با نتیجه مقتدرانه ۵-۰ پیروز شد. برهویس در دقیقه ی ۱۹ تک گل نیمه ی نخست را به ثبت رساند و هالر در دقیقه ی ۵۶ ، آنتونی در دقیقه ی ۶۶ ، کلاس در دقیقه ی ۷۶ و تادیچ در دقیقه ی ۹۲ برای آژاکسی ها گلزنی کردند.

در پایان  پخش زنده بازی آژاکس و آیندهوون آژاکس با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و اختلاف خود با تیم دوم یعنی آیندهوون را به ۴ امتیاز رساند. آژاکس در این فصل لیگ هلند بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع لیگ را با ۳۷ گل زده و فقط دو گل خورده در اختیار دارد.

 

پخش زنده بازی آژاکس و آیندهوون

 

آژاکس آیندهوون 
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۱
۵۷۰تعداد پاس۴۱۵
۴۷۰پاس صحیح۳۰۹
۱۷سانتر۱۶
۶کرنر۱
۱۲خطا۱۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی آژاکس و آیندهوون

 

پخش زنده بازی آژاکس و آیندهوون

در ادامه ی بازی های مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی هلند ، تیم های آژاکس و آیندهوون با یکدیگر دیدار کردند. در این بازی جذاب و دیدنی ، آژاکس موفق شد با نتیجه ی ۲-۱ آیندهوون را شکست دهد. آژاکس در نیمه ی نخست بسیار عالی عمل کرد و هر دو گل این تیم نیزبا دبل هالر در دقیقه ی ۱۹ و ۲۴ و  در همین نیمه ی ابتدایی به ثبت رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم ،؛ شاهد بازی ای دفاعی از سمت آیندهوون بودیم . در دقیقه ی ۵۸ ، با اشتباه تیمبر در باز کردن دروازه ی خودی ، آیندهوون اختلاف را به یک گل کاهش داد . پس از این گل ، میزان خشونت در بازی بالا رفت اما شاهد گل دیگری از دو تیم نبودیم.

 

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

آژاکس آیندهوون 
۵۱%مالکیت۴۹%
۵شوت در چارچوب ۰
۹شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۳
۴۶۱تعداد پاس۴۳۵
۳۷۶پاس صحیح۳۴۴
۲۵سانتر۲۰
۷کرنر۵
۱۲خطا۱۴
۱آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال آژاکس و آیندهوون

دیدار حساس آژاکس و آیندهوون در هفته ی پانزدهم لیگ برتر هلند ،  با تساوی ۲-۲ به پایان رسید تا کورس قهرمانی لیگ هلند همچنان نزدیک و تنگاتنگ دنبال شود. شاگردان راجر اشمیت در این مسابقه شروع خیلی خوبی داشتند و در همان ۲۱ دقیقه ابتدایی دو گل وارد دروازه حریف کردند . ژاوی بازیکنی بود که با دبل خود در دقیقه ی ۲ و ۲۱ آیندهوون را به برتری ۲-۰ رساند . ولی در پایان آژاکس به خوبی به بازی برگشت و نوار پیروزی های حریف را قطع کرد.در دقیقه ی ۴۰ بود که ضربه ی پرومس قفل دروازه ی این تیم را باز کرد تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم نیز ، آنتونی موفق شد با گل خود در دقیقه ی ۶۵ حساب کار را به ۲-۲ تغییر دهد.  حالا آژاکسی ها با ۳۵ امتیاز صدرنشین هستند و آیندهوون با ۳۴ امتیاز آنها را تعقیب می کند

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

آژاکس آیندهوون 
۶۶%مالکیت۳۴%
۴شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۰
۵مهار دروازه بان۲
۶۴۵تعداد پاس۳۲۱
۵۵۷پاس صحیح۲۲۱
۳۱سانتر۱۰
۶کرنر۶
۸خطا۸
۱آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

پخش بازی آژاکس و آیندهوون از اینترنت

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست  و یکم لیگ برتر هلند ، تیم های آژاکس و آیندهوون با هم دیدار کردند . دقایق ابتدایی نیمه ی نخست این دیدار به آرامی سپری میشد اما سرانجام پرومس در دقیقه ی ۳۵ موفق شد ضربه اش را وارد دروازه ی حریف کرده و  آژاکس را ۱-۰ پیش بیاندازد. پس از این گل بود که بازی روند هجومی تری را به خود گرفت. در نیمه ی دوم تلاش های دو تیم و حملات آنها برای باز کردن دروازه بی نتیجه ماند . آنها موفق نشدند از فرصت های طلایی پیش آمده استفاده کرده و امتیاز کسب کنند. در نهایت با پایان زمان بازی ، آژاکس با نتیجه ی ۱-۰ تیم برتر میدان شد.

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

آژاکس آیندهوون 
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۸۴تعداد پاس۴۰۸
۴۸۷پاس صحیح۳۲۱
۱۷سانتر۸
۷کرنر۳
۱۲خطا۸
۰آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

پخش فوتبال زنده آیندهوون و آژاکس

تیم های آژاکس و آیندهوون در خلال رقابت های لیگ برتر هلند با هم دیدار کردند. در این دیدار ، هر دو تیم ضمن ارائه ی یک بازی جذاب ، موفق شدند به تساوی ۱-۱ دست پیدا کنند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی سپری شد و دو تیم با تساوی ۰-۰ به رختکن بازگشتند . در ۴۵ دقیقه ی دوم ، شاهد افزایش حملات و روند بازی بودیم. در ایندا ایمن پرومس بود که با ضربه ی خود در دقیقه ۶۳ نتیجه را به نفع آژاکس تغییر داد . در دقیقه ی ۷۷ مالن از تیم حریف موفق شد این اختلاف امتیاز را جبران کند . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

آیندهوون آژاکس 
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۱۰
۵مهار دروازه بان۲
۳۲۶تعداد پاس۴۸۳
۲۳۷پاس صحیح۴۰۰
۹سانتر۲۰
۴کرنر۱۰
۸خطا۷
۰آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

 

پخش بازی آژاکس و آیندهوون زنده

در فینال سوپر کاپ هلند ، تیم های  آژاکس و آیندهوون به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با گل دولبرگ در دقیقه ی ۱ آغاز شد اما پس از این گل بازی روند آرام تری به خود گرفت . در نیمه ی دوم آژاکس باز هم تیم برتر میدان بود . گل دوم این رقابت در دقیقه ی ۵۳ با ضربه ی بلیند به ثبت رسید. پس از این گل ، جبران اختلاف امتیاز برای آیندهوون از پیش مشکل تر شد . در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو

 

آژاکس آیندهوون 
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۴۷۱تعداد پاس۴۲۸
۳۹۸پاس صحیح۳۴۱
۹سانتر۶
۲کرنر۳
۱۶خطا۱۱
۴آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

 

پخش زنده فوتبال آژاکس آیندهوون – تی وی تو