تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال آژاکس والویک ‌

آژاکس
والویک

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۹:۱۵

پخش زنده اردیویژه هلند

پخش زنده بازی آژاکس والویک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس والویک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس والویک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده اردیویژه هلند

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آژاکس – والویک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس والویک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آژاکس والویک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس والویک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس والویک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس والویک – ۳۰ شهریور ۹۹

از سری مسابقات هفته دوم اردیویسه هلند، تیم فوتبال آژاکس میزبان تیم فوتبال والویک بود که با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.در نیمه ی نخست این دیدرا ، آژاکسی ها با گل  دوشان تادیچ  در دقیقه ی ۱۰ و زکریا لابیاد در دقیقه ی  ۳۵ به برتری ۲-۰ رسیدند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار نیز ، مارتینز گل سوم را وارد دروازه ی حریف کرد تا آژاکسی ها با برتری ۳-۰ به این دیدار پایان دهند. ووترس، بازیکن تیم فوتبال والویک در دقیقه ۶۸ با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد. پس از این بازی تیم فوتبال آژاکس با ۶ امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفت و تیم فوتبال والویک با صفر امتیاز در رده هجدهم جدول رده بندی اردیویسه هلند قرار دارد.

 

 

آژاکس  والویک 
۶۲% مالکیت ۳۸%
۱۰ شوت در چارچوب  ۴
۸ شوت خارج از چارچوب ۱
۳ مهار دروازه بان ۷
۶۲۹ تعداد پاس ۳۶۹
۵۴۴ پاس صحیح ۲۹۳
۱۴ سانتر ۱۲
۴ کرنر ۳
۸ خطا ۶
۲ آفساید ۴
۱ کارت زرد ۰
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی آژاکس والویک – ۲۷ بهمن ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر هلند ، تیم های آژاکس و والویک با هم دیدار کردند. تادیچ در دقیقه ی ۱۳ ضربه ی ایستگاهی تیمش را وارد دروازه ی حریف کرد و آژاکسی ها را به برتی ۱-۰ رساند. در نیمه ی دوم این دیدار ، ترائوره در دقیقه ی ۵۲ و هونتلار در دقیقه ی ۹۰ برای بار دوم و سوم دروازه ی والویک را باز کردند. تلاش بازیکنان والویک برای جبران این اختلاف امتیاز به جایی نرسید و این دیدار با برتری ۳-۰ آژاکس به پایان رسید.

 

آژاکس  والویک 
۶۰% مالکیت ۴۰%
۶ شوت در چارچوب  ۳
۱۱ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۲
۵۸۱ تعداد پاس ۳۷۴
۴۹۳ پاس صحیح ۲۸۱
۲۲ سانتر ۱۴
۶ کرنر ۳
۱۱ خطا ۹
۶ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۲

 

 

 

پخش زنده بازی آژاکس والویک – ۲۷ مهر ۹۸

تیم های آژاکس و والویک در هفته ی دهم لیگ برتر هلند با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما سرعت بازی افزایش یافت . تادیچ در دقیقه ی ۴۶ اولین گل این دیدار را در نیمه ی نخست به ثبت رساند اما در دقیقه ی ۶۳ این باکاری بود که تساوی ۱-۱ را برای این دیدار رقم زد. آژاکسی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند ، ۱۰ دقیقه ی بعد با ضربه ی پرومس حساب کار را ۲-۱ کردند. 

 

 

والویک  آژاکس 
۳۷% مالکیت ۶۳%
۵ شوت در چارچوب  ۷
۵ شوت خارج از چارچوب ۸
۵ مهار دروازه بان ۳
۳۴۹ تعداد پاس ۵۸۱
۲۳۵ پاس صحیح ۴۷۳
۱۷ سانتر ۲۷
۴ کرنر ۶
۸ خطا ۱۰
۲ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۰

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین