تی وی تو
آژاکس
هیرنوین

چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ هلند

بازی زنده فوتبال آژاکس هیرنوین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس هیرنوین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آژاکس و هیرنوین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس هیرنوین را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس هیرنوین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس هیرنوین را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال آژاکس و هیرنوین

از هفته بیست و هشتم سری رقابتهای لیگ برتر هلند دو تیم آژاکس و هیرنفین به مصاف هم رفتند که با برتری دو بر یک به سود آژاکس به پایان رسید . ون برگن مهاجم هلندی هیرنفین در دقیقه ی ۲۷ گل اول بازی را به ثمر رساند . در دقیقه ۳۶ تادیچ از روی نقطه پنالتی گل مساوی را وارد دروازه هیرنفین کرد تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. در دقیقه ۶۱ نیمه ی دوم ، این سباستین هالر مهاجم ساحل عاج آژاکس بود که گل دوم تیمش را به ثمر رساند و در نهایت با اتمام  پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین بازی با نتیجه دو بر یک به سود آژاکس به پایان رسید

پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین

 

هیرنفینآژاکس
۳۷مالکیت۶۳
۱شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۰
۳۴۲تعداد پاس۵۶۷
۲۵۶پاس صحیح۴۵۲
۱۲سانتر۱۹
۲کرنر۹
۱۳خطا۱۴
۱آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین

پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین

در ادامه ی رقابت های نیمه نهایی جام حذفی هلند تیم آژاکس با برتری سه بر صفر برابر هیرنفین توانست به فینال راه پیدا کند . کلارسن در دقیقه ۱۹ گل اول برای آژاکس به ثمر رساند تا تیمش را ا برتری ۱-۰ راهی رختکن کند . در نیمه ی دوم باز هم آژاکسی ها پیش کشیدند و این بار تادیچ در دقیقه ۶۳ از روی نقطه پنالتی زننده گل دوم آژاکسی ها بود . دیوید نرس هم در دقیقه ۷۷ گل سوم را وارد دروازه حریف کرد تا با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین حساب کار را ۳-۰ کند.

پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین

 

هیرنفینآژاکس
۳۸مالکیت۶۲
۱شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۱
۳۹۰تعداد پاس۶۱۹
۲۷۸پاس صحیح۵۰۳
۸سانتر۱۴
۱کرنر۴
۶خطا۷
۰آفساید۱
۰کارت زرد۰

پخش زنده بازی آژاکس هیرنوین