تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آژاکس
لودوگورتس

پنجشنبه ۹ شهریور ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده فوتبال آژاکس لودوگورتس، امروز پنجشنبه ۹ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های آژاکس و لودوگورتس بازی خواهند داشت. آژاکس مقابل لودوگورتس را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی آژاکس لودوگورتس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده آژاکس و لودوگورتس را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال آژاکس لودوگورتس، شما می توانید بازی آژاکس و لودوگورتس زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی آژاکس و لودوگورتس

 ۲ شهریور ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های پلی‌آف لیگ قهرمانان دو تیم لودوگورتس رازگراد و آژاکس با هم دیدار کردند. در نیمه‌نخست این دیدار طبق انتظار آژاکس عملکرد بهتری داشت و موفق شد به لطف جایگیری بازیکنان خوبی چون کودوس (دبل) و برابی با نتیجه ۳-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه‌دوم اعتماد به نفس بازیکنان لودوگورتس  به وضوح افت کرده بود و این تیم با فرو رفتن در جلد دفاعی خود، تمام تلاشش را برای باز نشدن دروازه به کار گرفت اما در دقیقه ۵۰ با غفلت بازیکنان این تیم از کودوس، این بازیکن بار دیگر برای آژاکس گلزنی کرد تا اختلاف امتیاز به ۴-۰ برسد.

در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال آژاکس و لودوگورتس بود که وردون ضربه ایستگاهی لودوگورتس را به تنها گل این تیم بدل کرد و در نهایت این دیدار با نتیجه ۴-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آژاکس و لودوگورتس

لودوگورتس رازگرادآژاکس 
۴شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۳
۴کرنر۲
۷خطا۱۴
۵آفساید۳
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آژاکس و لودوگورتس