تی وی تو
آژاکس
فاینورد

یکشنبه ۲۸ آذر ۱۷:۰۰

پخش زنده اردیویژه هلند

بازی زنده آژاکس و فاینورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس فاینورد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس فاینورد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده آژاکس و فاینورد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس فاینورد را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس فاینورد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس فاینورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس فاینورد – ۲۸ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی هفدهم رقابت های لیگ برتر هلند ، تیم های آژاکس و فاینورد با هم دیدار کردند. تک گل این دیدار در دقیقه ی ۲۲ توسط گراونبرچ در دقیقه ی ۲۲ به ثبت رسید . در نیمه ی دوم اما شاهد بازی کم سرعت تری بودیم. در این نیمه دروازه ی تیم ها باز نشد تا این دیدار با برتری ۱-۰ آژاکس به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آژاکس فاینورد – تی وی تو

 

آژاکس فاینورد 
۵۶%مالکیت۴۴%
۲شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۵۲۶تعداد پاس۴۰۹
۴۴۸پاس صحیح۳۲۸
۳۰سانتر۱۱
۶کرنر۳
۱۷خطا۱۳
۶آفساید۴

 

پخش زنده فوتبال آژاکس فاینورد – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال آژاکس فاینورد – ۵ آبان ۹۸

آژاکس و فاینورد در حساس ترین بازی این هفته اردیویسه به مصاف هم رفتند . در نیمه ی نخست ، فاینورد حتی یک موقعیت نصف و نیمه هم خلق نکرد. در نیمه دوم هم چند موقعیت عالی داشتند که گل نشد . ستارگان آژاکسی در نیمه ی اول بازی زنده آژاکس و فاینورد بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشتند و موفق شدند به برتری ۴-۰ برسند. زیاش در دقیقه ی ۲ و فیکو در دقیقه ی ۷ ، نرس در دقیقه ی ۳۷ و دبیک در دقیقه ی ۴۰ بازیکنانی بودند که برای این تیم گلزنی کردند. در نیمه ی دوم ، این تیم بازی آرامی را در پیش گرفت و در نهایت این بازی با نتیجه ی ۴-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال آژاکس فاینورد – تی وی تو

 

آژاکس فاینورد 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱۲شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۸
۶۶۲تعداد پاس۳۵۶
۵۸۱پاس صحیح۲۷۶
۱۳سانتر۱۰
۶کرنر۴
۹خطا۱۵
۲آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال آژاکس فاینورد – تی وی تو