تی وی تو
فوتبال  آژاکس زوله زنده

فوتبال آژاکس زوله زنده

پخش زنده فوتبال آژاکس و زوله امروز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ هلند و از ساعت ۱۹:۱۵ تیم های آژاکس و زوله بازی خواهند داشت. آژاکس مقابل زوله ‌را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آژاکس زوله به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس
آژاکس
زوله

یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۳:۴۵

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده فوتبال آژاکس و زوله امروز یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ هلند و از ساعت ۱۹:۱۵ تیم های آژاکس و زوله بازی خواهند داشت. آژاکس مقابل زوله ‌را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آژاکس زوله به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس زوله را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس زوله را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس زوله را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس و زوله

۲۰ شهریور ۱۴۰۰

تیم های آژاکس و زووله در هفته ی بیست و ششم لیگ برتر هلند به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با درخشش بازیکنان آژاکس همراه بود ، این تیم موفق شد حریفش را با نتیجه ی ۲-۰ شکست دهد. هر دو گل این دیدار در نیمه ی نخست به ثبت رسید ، نرس در دقیقه ی ۲۸ و تاگلیافیکو در دقیقه ی ۳۸ دو بازیکنی بودند که برای این تیم گلزنی کردند. در نیمه ی دوم شاهد بازی آرامی بودیم و توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود. در نهایت با اتمام زمان بازی ، آژاکسی ها تیم پیروز میدان شدند.

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

 

زووله آژاکس 
۳۱%مالکیت۶۹%
۱شوت در چارچوب ۶
۰شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۱
۳۰۵تعداد پاس۶۶۹
۲۰۵پاس صحیح۵۷۹
۱۳سانتر۲۴
۲کرنر۷
۹خطا۱۲
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال آژاکس و زوله

۲۲ آذر ۱۳۹۹

آژاکس و زووله در هفته دوازدهم لیگ هلند به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۴ بر ۰ آژاکس به پایان رسید. رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی زووله در این بازی نیمکت نشین بود. نیمه ی نخست این دیدار برای آژاکس طوفانی بود. آن ها موفق شدند این نیمه را با برتری ۳-۰ به پایان برسانند. گل های این تیم را هونتلار در دقیقه ی ۷ ، پورمس در دقیقه ی ۱۱ و آنتونی در دقیقه  ی ۳۵ به ثبت رساندند.در ۴۵ دقیقه ی دوم تلاش های زووله برای جبران این اختلاف امتیاز بی فایده ماند و این دوباره آژاکس بود که با گل  گراونبرخ در وقت اضافه ی نیمه ی دوم حساب کار را به ۴-۰ بدل کرد. با این پیروزی آژاکس ۳۰ امتیازی شد و جایگاهش را در صدر جدول تثبیت کرد و زووله نیز با این شکست ۱۲ امتیازی ماند و در رده یازدهم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

 

آژاکس زووله 
۶۷%مالکیت۳۳%
۱۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۹
۶۶۹تعداد پاس۳۱۹
۵۹۰پاس صحیح۲۳۱
۳۳سانتر۵
۱۴کرنر۱
۱۵خطا۸
۱آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال آژاکس و زوله

۱۰ آبان ۱۳۹۸

از هفته دوازدهم رقابت‌های فوتبال لیگ هلند (اردی ویزه) زووله میزبان آژاکس بود و با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد.نیمه ی نخست این دیدار ، طوفانی آغاز شد و دو تیم به نتیجه ی ۳-۱ دست یافتند. پرومس در دقیقه ی ۶ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس در دقیقه ی ۱۱ دبل کرد. پس از او، نرس در دقیقه ی ۱۲ گلزنی کرد تا آژاکس به برتری ۳-۰ برسد اما از آن سو ، همر در دقیقه ی ۳۵ قفل دروازه ی این تیم را باز کرد.

در دقیقه ی ۶۵ نیمه ی دوم سایماک این اختلاف را کم کرد اما تلاش او با گل دقیقه ی  ۸۸ نرس از بین رفت تا این دیدار با برد ۴-۲ آژاکس به پایان برسد.در این بازی رضا قوچان نژاد بازیکن ایرانی از ابتدا در ترکیب زووله حضور داشت و در دقیقه ۵۵ تعویض شد.

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

 

زووله آژاکس 
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۳
۴۰۰تعداد پاس۵۸۵
۳۰۴پاس صحیح۴۸۶
۱۵سانتر۱۲
۲کرنر۴
۱۰خطا۱۳
۳آفساید۰
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

 

پخش زنده بازی آژاکس و زوله

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر هلند، دو تیم آژاکس و زووله با یکدیگر دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، تادیچ با گل دقیقه ی ۳۲ خود تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، شاهد افزایش حملات از سوی دو تیم بودیم . کروی در دقیقه ی ۷۹ موفق شد حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کند اما آژاکسی ها که قصد کسب تساوی از این دیدار را نداشتند، در دقیقه ی ۸۵ با ضربه ی بلیند برتری ۲-۱ خود را ساختند. جبران این گل تا پایان زمان بازی ، حتی با اخراج کروی در دقیقه ی ۹۰ . ۱۰ نفره شدن آژاکس ، برای زووله ممکن نشد.

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

 

آژاکس زووله 
۵۹%مالکیت۴۱%
۷شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۵۴۰تعداد پاس۳۷۴
۴۶۵پاس صحیح۲۹۷
۱۰سانتر۳
۷کرنر۴
۱۳ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۳
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال آژاکس زوله – تی وی تو

برچسب‌ها: