تی وی تو
آژاکس
بشیکتاش

چهارشنبه ۳ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی آژاکس بشیکتاش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس بشیکتاش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آژاکس بشیکتاش به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آژاکس بشیکتاش را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش، شما می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس بشیکتاش را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس بشیکتاش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش – ۶ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های آژاکس و بشیکتاش با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار آژاکسی ها حسابی خوش درخشیدند و موفق شدند با حملات سنگین خود دو بار دروازه ی حریف را باز کنند. برهویس در دقیقه ی ۱۷ و هالر در دقیقه ی ۴۳ دو بازیکنی بودند که برای این تیم در نیمه ی نخست گلزنی کردند. در نیمه ی دوم اما حملات بشیکتاشی ها کاری از پیش نبرد تا با پایان گزارش زنده بازی آژاکس بشیکتاش آن ها مجبور شوند بازی را با نتیجه ی ۲-۰ واگذار کنند.

پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش

 

آژاکس بشیکتاش
۷۱%مالکیت۲۹%
۷شوت در چارچوب ۰
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۷۰۵تعداد پاس۲۸۷
۶۲۷پاس صحیح۲۰۸
۲۳سانتر۸
۲کرنر۳
۸خطا۱۲
۱آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی آژاکس بشیکتاش