تی وی تو
آژاکس
اوترخت

یکشنبه ۲۶ دی ۱۴:۴۵

پخش زنده اردیویژه هلند

بازی زنده آژاکس اوترخت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس اوترخت را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس اوترخت امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال آژاکس و اوترخت به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس اوترخت را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس اوترخت را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس اوترخت را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس و اوترخت

تیم های آژاکس و اوترخت در هفته ی هشتم لیگ برتر هلند با هم دیدار کردند. . نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را برای گل زدن در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم نیز روند کند بازی ادامه داشت و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم .

هر چه به پایان پخش زنده بازی آژاکس اوترخت نزدیک می شدیم فشار بر دروازه ی دو تیم بیشتر می شد تا این که وارمردام در دقیقه ی ۷۷ موفق شد ضربه اش را درون دروازه ی آژاکس جای دهد تا اوترخت به برتری ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی آژاکس اوترخت

 

آژاکس اوترخت 
۶۹%مالکیت۳۱%
۶شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۶
۵۹۴تعداد پاس۲۷۴
۴۹۴پاس صحیح۱۷۱
۴۰سانتر۷
۱۲کرنر۳
۸خطا۹
۳آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی آژاکس اوترخت