تی وی تو
آژاکس
اسپورتینگ لیسبون

سه‌شنبه ۱۶ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال آژاکس اسپورتینگ لیسبون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون، شما می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس اسپورتینگ لیسبون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون – ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

در هفته نخست از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه C تیم آژاکس موفق شد در یک بازی پرگل با درخشش سباستین هالر مهاجم ساحل عاجی خود تیم اسپورتینگ را با نتیجه پنج بر یک شکست دهد . هالر که موفق شد در این مسابقه پوکر کند گل اول خودش و تیمش را دقیقه ۲ وارد دروازه اسپورتینگ کرد .

چند دقیقه بعد و در دقیقه ۹ بار دیگر هالر روی پاس آنتونی وینگر سرعتی و برزیلی گل دوم را به ثمر رساند . بعد از این گل بازی از تب و تاب اولیه خود افتاد و آرام تر دنبال شد . در دقیقه ۳۳ پائولینیو مهاجم بیست و نه ساله و پرتغالی اسپورتینگ یکی از گل های خورده را جبران کرد و اختلاف را به یک گل رساند . شادی گل اسپورتینگ شش دقیقه بیشتر دوام نداشت و این بار برهویس بود که برای آژاکس گل سوم را به ثمر رساند . نیمه اول این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود آژاکس به پایان رسید . روبن آموریم سرمربی تیم اسپورتینگ در شروع نیمه دوم با به میدان آوردن سارابیا و ریس قصد در جبران نتیجه داشت .

شروع نیمه دوم با شروع موج جدید حملات اسپورتینگ برای دستیابی به گل همراه بود اما بر خلاف جریان دیدار این هالر بود که در دقیقه ۵۱ گل سوم خودش و چهارم تیمش را به ثمر رساند و توانست هتریک کند . اما این پایان کار سباستین هالر نبود و ا و بار دیگر در دقیقه ۶۳ گلزنی کرد تا علاوه بر پوکر کردن شب فراموش نشدنی ای را هم برای خودش و هم برای هواداران آژاکس ترتیب دهد .

در ادامه گزارش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون نیز موقعیت خاصی روی دروازه ها شکل نگرفت و آژاکس توانست با نتیجه پنج بر یک به پیروزی برسد و به در صدر جدول گروه C بایستد .

پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون

 

اسپورتینگآژاکس
۴۶مالکیت۵۴
۳شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۳۸۹تعداد پاس۴۵۹
۳۱۹پاس صحیح۳۸۷
۱۳سانتر۱۰
۵کرنر۴
۱۱خطا۲۷
۴آفساید۲
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی آژاکس اسپورتینگ لیسبون