تی وی تو
آژاکس
اسپارتا روتردام

یکشنبه ۷ آذر ۱۴:۴۵

پخش زنده اردیویژه هلند

پخش زنده بازی آژاکس اسپارتا روتردام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس اسپارتا روتردام را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس اسپارتا روتردام امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده اردیویژه هلند

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال آژاکس – اسپارتا روتردام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس اسپارتا روتردام را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی آژاکس اسپارتا روتردام را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس اسپارتا روتردام را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس اسپارتا روتردام را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس اسپارتا روتردام ۳ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر هلند ، تیم های آژاکس و اسپارتا روتردام با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت بازیکنان آژاکس طوفانی آغاز شد . هالر در دقیقه ی ۱۴ و ۳۷ و شورس در دقیقه ی ۴+۴۵ برای این تیم گلزنی کردند تا آژاکس با برتر اسپارتا پیش کشید و موفق شد دو گل از ۴ گل خورده را جبران کند تا با پایان گزارش زنده بازی آژاکس اسپارتا روتردام این دیدار با برتری ۴-۲ آژاکس به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی آژاکس اسپارتا روتردام

 

آژاکس  اسپارتا روتردام
۶۵%مالکیت۳۵%
۷شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۷۴۱تعداد پاس۳۸۶
۶۵۲پاس صحیح۲۸۷
۱۶سانتر۱۱
۳کرنر۳
۴خطا۹
۶آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی آژاکس اسپارتا روتردام